464 Shares 2614 views

Wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w styczniu

Kiedy rosyjski pop przymrozki Epiphany lub stojącej błotnisty i mokra pogoda, więc chcę chłonąć ciepłe i jasne słońce. To święto można zorganizować samemu przechodząc do ZEA w styczniu do odpoczynku. Ta oaza luksusu i komfortu daje niezapomniane wrażenia.


Reszta w ZEA – jest delikatne i ciepłe słońce w zimie, pięknej opalenizny. Wycieczki w ZEA w styczniu są bardzo popularne w naszym kraju. Istnieje wiele niezwykłych cech, które Cię zaskoczą, vzbudorazhat i zachwytu: wspaniałej scenerii pustyni, niekończące się wydmy z czerwonego piasku, szmaragdowych jezior.

Ze względu na łagodny klimat wypoczynku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w styczniu daje nowe jasne wrażenia, zgromadzi w jednym wycieczki trip, edukacyjnych i wypoczynku na plaży, ale bez kąpieli w morzu. Ale ta wada jest łatwo skorygować wspaniałe kryte baseny z wodą morską, które są prawie wszystkie lokalne hotele.

Temperatura stycznia UAE

W kraju znajduje się w suchym klimacie subtropikalnym. W połowie stycznia, powietrze ogrzewa się do +23 ° C, co pozwala turystom zakupić piękną złotą opaleniznę, pospacerować nad morzem. Wszystkie plaże w ZEA otoczony parkiem z palmami i miejsc do grilla.

Pogoda w ZEA w styczniu sprzyja relaksacji: deszcze w tym okresie nie jest widoczne. Temperatura wody jest zbyt wysoka, ale nadal dzielna kąpieli. nie należy ich mylić że tylko wodę ogrzewa się do temperatury + 20 ° C Pm stycznia Emirates oziębionego (+ 13 ° C), tak lekki Kurtka do chodzenia nie przeszkadzają.

Wieczorem turyści uwielbiają jeździć po zatoce. Łodzie ślizgowe przez ciemną powierzchnię wody, która odzwierciedla lśniące wieżowce, piękna muzyka – to wszystko nie jest niezrównana przyjemność.

Gdzie lepiej odpocząć w styczniu?

Dubaj jest zwykle w tym czasie pogoda jest wspaniała. Na koniec miesiąca w wodzie morskiej ogrzewa się do + 20 ° C Taka sama sytuacja występuje w Shardzha gdzie średnia temperatura dnia około 23 ° C Mimo deszczowych dni w styczniu w ZEA jest bardzo małe, w niektórych częściach kraju więcej niż ich prawdopodobieństwa. Na przykład, w Fujairah deszcz jest 4-5 dni w miesiącu. Północne regiony są uważane za mniej deszczowa.

Dubai

Wielu doświadczonych turystów na pewno odpoczynek w ZEA w styczniu najlepszy w Dubaju – niesamowite miasto z dawnych arabskich ulicach, które harmonijnie łączą się z nowoczesnymi wieżowcami europejskich. Tutaj można zwiedzić wspaniały przykład architektury arabskiej – Meczet Jumeirah.

Miłośników historii zainteresowane Muzeum Dubaju, położone w dawnej twierdzy, którego wiek szacuje się na dwa wieki. Wiatraki, którzy budowali kupcy, są nadal aktualne. Chwilę później, pałace szejków podziwiać jej splendor, nie tylko turystów, ale także ekspertów w dziedzinie historii i architektury.

Turystyczny zrobić wrażenie nowoczesnego budynku World Trade Center, sztucznych wysp Palm i wiele innych klejnotów tego wspaniałego miasta.

Zajęcia i wycieczki

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich w styczniu, to raj dla miłośników zakupów i fanów doświadczyć sukcesu w wielu loteriach. Po wydarzenie Nowy Rok rozpoczyna się w kraju, który jest nazywany „Dubai Shopping Festival”. W tym czasie ceny mają tendencję do osiągnięcia 80%, a nie odnosić się tylko ubrania, ale także artykuły gospodarstwa domowego i elektroniki. Głównym wydarzeniem tej imprezy staje się rysunek z cennymi nagrodami – Marki samochodów luksusowych, a złoto w sztabkach.

Nie można się nudzić w Emiratach i miłośników sportów ekstremalnych. W tym kraju istnieje wiele możliwości do wypoczynku i ta kategoria turystów: lot balonem, wycieczki helikopterem, pływanie z rekinami w największym akwarium Dubai Mall, parashyuting, przejażdżki na wielbłądach, jazda na wydmach w jeep.

Cóż, jeśli jesteś znudzony po śniegu (zdarza się), należy udać się do Ski Dubai – oryginalny Centrum zimowy. Młodych turystów, jak zresztą i dorośli będą relaksować się w parkach rozrywki w kraju, których jest wiele, takich jak nowoczesne Wild Wadi. Tworzy sztuczne fale. Pamiętaj, aby odwiedzić to Adventureland i Wonderland, ciekawe miasto Kidzania zawodów.

festiwal wielbłąd

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich w styczniu Camel Festival odbywa się corocznie. Jest to dramatyczne i spektakularne wydarzenie odbywa się w Abu Dhabi. Jesteśmy przekonani, że zarówno dorosłych jak i mali goście festiwalu będą mieli dużo zabawy oglądając przejazdy na wielbłądach lub biorącego udział w niezwykłym konkursie piękności, uczestnicy są majestatyczne „okręty pustyni”.

Autoshow

Koneserzy samochodów mogą odwiedzić słynne auto show Awafi. Tutaj można zobaczyć klasyczny wzór lat poprzednich, samochodów lub rzadkie i kolekcjonowania samochodów.

wakacje na plaży

Arabskie – kierunek elitarnej spoczynku, to jest naturalne, że plaże w danym kraju. Jednak, reszta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w styczniu, zwykle nie wymaga kąpieli w morzu, a woda ostygnie znacznie w styczniu. Najcieplejszym go w tym czasie na wybrzeżu Zatoki Perskiej w pobliżu wybrzeża, jest to około +20 ° C. Fujairah, który wychodzi na Oceanie Indyjskim ta jest nawet niższa, +18 ° C,

W styczniu w ZEA jest dość wietrznie, więc nie ma zbyt wiele dzielnych dusz odważył się wejść do wody. Spacer wzdłuż wybrzeża, opalać się na leżaku pod słońcem jak bardzo miękkim prawie wszystkich odwiedzających. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na wielu plażach fale wystarczająco silne, aby móc korzystać komfortowo. Ten sport jest powszechne w prawie wszystkich ośrodków w rejonie Zatoki Perskiej.

W Dubaju, goście są zawsze gotowi do spełnienia centrum rozrywki Wild Wadi, gdzie można cieszyć ciała surfingu i Plaża Wollongong. Istnieje wiele parków wodnych. Każdy z nich to prawdziwe miasto. Gdzie można zatrzymać się przez cały dzień, nie czując się nudzić. Największym i najbardziej znanym jest uważany Wild Wadi. Oprócz licznych atrakcji, zawrotnej zjeżdżalnie i dobrze wyposażoną zabaw znajduje się basen ze sztucznymi falami, więc został wybrany przez internautów.

Po odwiedził ten kraj w styczniu, poczujesz gościnność mieszkańców, zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie nauki i technologii. Nie powinniśmy zapominać, że wycieczki do ZEA w okresie zimowym są znacznie tańsze niż w lecie, ale to nie wpływa na jakość usług i obsługi.