685 Shares 9470 views

film drogi „Into the Wild”: aktorzy, role, proces malowania

Sean Penn należy do kategorii najbardziej znanych osób w Hollywood. Jednak nie wystarczy być po prostu dobrym aktorem – Shawn jako reżyser wziął pięć zdjęć. Ostatni w tej liście jest film „Into the Wild”, który aktorzy wprowadził słuchaczy z historią tej samej nazwie Dzhona Krakauera działa. Więc, co ten film i która odegrała ważną rolę w nim?


Filmowcy i działka podsumowanie

Sean Penn jest powszechnie znany jako właściciel kilku „Oskary” nagród i licznych prestiżowych festiwalach. Po raz pierwszy jako reżyser starał rękę z powrotem w 1991 r. Jego dramat „The Indian Runner” z Viggo Mortensen w roli głównej został nominowany do głównej nagrody na festiwalu w Locarno.

Potem był „The Crossing Gwardia” i „Obietnica” z Jackiem Nicholsonem, a także dramat „11 września”, składający się z 11 kinonovell. Od 1996 Penn wpadł na pomysł, aby nakręcić film "Into the Wild". Uczestnicy projektu zostali zaproszeni do niejasny. Również chciał zastrzelić żonę Sean, chociaż wcześniejsze zdjęcia mężem pożytecznym.

„Into the Wild” – to historia prawdziwej osoby, która porzuciła swoje bogactwo i udał się do wędrować dookoła świata. Bohaterem mieszkał przez pewien czas w Meksyku, Stanach Zjednoczonych, a następnie ustawili się trudnego testu, osiedlając się na Alasce w zwykłym autobusie.

Na ekranach dramatu spośród 1 września 2007 r.

Emile Hirsch jako Christopher

Ponieważ Pan pomyślał po raz pierwszy w 1996 roku do kręcenia obrazu „Into the Wild”, aktorzy w rolach głównych pierwotnie planowano innych. Rolę głównego bohatera o imieniu Christopher było zagrać Leonardo DiCaprio i Pan Franz było grać Marlon Brando.

Jednakże rzeczywiste uczestnicy opowieści zbyt długo, aby zastanowić się, czy zgadzają się one do stworzenia adaptacji Dzhona Krakauera. W wyniku tego, że film powstał zaledwie dziesięć lat, a główną rolę miał dać aspirujących aktor Emile Hirsch.

Przez wzgląd na filmowanie w filmie Shona Penna Hirsch stracił 18 kilogramów. Do tej pory, ten film jest najbardziej znanym w filmografii z Hirsch.

Emile pojawił się w filmach od ośmiu lat, ale z głównych ról nie był bardzo szczęśliwy. W wierszu swoich pracach pojawiają się projekty „Sabrina – nastoletnia czarownica”, „The Pretender”, „Klub Imperatora”, „pogotowie”. Centralne postacie odgrywane przez Emile w „sąsiada” nastolatków komedii, dramatu „Alpha Dog” i przeboju „Speed Racer”.

Ketrin Kiner w roli Jane

Na swojej drodze, Christopher McCandless (obraz bohatera) zostały spełnione wszystkie rodzaje ludzi. Tak spotkał się z pewnym Dzhen Borris, którego rolę odgrywały Ketrin Kiner.

Katarzyny w Stanach Zjednoczonych jest rozpoznawalne osoby. Była dwukrotnie nominowana do „Oscara”, grał dość dobrze znanych filmów hollywoodzkich.

Na przykład, 91-m zagrała Yvonne komedię z Bradem Pittem „Johnny Suede”. Od tamtej pory Keener i Pitt tworzą przyjaźnie. W 98., aktorka pojawiła się w filmie akcji „Out of Sight” z Dzhordzhem Kluni i Dzhennifer Lopes.

W 1999 roku wziął Keener główną rolę w komedii „Być jak John Malkovich”. Za pracę nad tym projektem aktorka została nominowana do „Oscara”.

Również w filmografii Katherine pojawia się film „Adaptacja” Spike Jones, „Tłumaczka”, Sidni Pollaka, „Czterdzieści lat virgin” Judd Apatow i inne prace.

„Into the Wild” – film, który przyniósł nominację do nagrody Katarzyna Gildii Aktorów Filmowych. Jednakże pożądane aktorki nagród i nie wygrać.

"Into the Wild": aktorów. Holbrook jak Ron

Holbrooke w kierowaniu pracami Shona Penna zdobył rolę Rona Frantsa – tę samą rolę, jaką Penn zamierza dać Brando. Do roli Frantsa Heli był nominowany do Oscara „” jako najlepszego aktora wtórnym.

Hel Holbruk w filmach od czasu 50s. Kiedy zdecydował się wziąć udział w projekcie Penn, to był '81.

Zaczął karierę aktora w serialu The Brighter Day. Potem dziesięć lat swojego życia spędził nad projektem szeregowego Hal „The FBI”.

W 79. aktor wylądował główną rolę w dramacie „naturalnych wrogów”. Według opowieści, Holbrooke bohater zabił całą swoją rodzinę w oparciu o problemach krajowych, tak, że rola Hal dostaje się nieswojo. Rok później aktor musiał grać prezydenta Stanów Zjednoczonych w thrillerze „Porwanie Prezesa.”

W 81. Holbrooke była rola Dzhona Uebstera – ojciec nastolatka, który został zastrzelony przez policję. W dramacie „Zabijanie rendi Uebstera” bohater Hal zaczął niebezpieczną dochodzenie i spokojnie zmierzyć się z miejscową policją.

Większość aktorów nie miał szansę odegrać znaczącą rolę. W późniejszych latach pojawiły się coraz bardziej w serialu „Rodzina Soprano”, „ER”, „Synowie Anarchii”.

Inne role wykonawców

Marsha Gey Harden odegrała w projekcie Penn Billy McCandless – matkę głównego bohatera. Marsha jest również znany z ról w filmach „Pollock” i „Joe Black”.

Rola ojca Christopher był Uilyam Hort ( "Odmienne stany świadomości", "The First Avenger: Confrontation").

Film świeci również młodą gwiazdę Hollywood – Kristen Stewart ( "Zmierzch").

Recenzje i oceny

„Into the Wild” – film, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków. Witryna IMDb wynik obraz jest 8,20. Ponadto, film zdobył „Złoty Glob” za muzykę i udzielenia National Board of Review USA, który stał Horshu za pracę nad wizerunkiem Krzysztofa.

Widzowie lubią pracę Penn Wiele problemów, które wpłynęły na dyrektora w jego pracy. Na przykład, problem duchowych i mentalnych ograniczeń społeczeństwa konsumpcyjnego. Ludzie są przyzwyczajeni do nasycenia swojemu życiu zalet cywilizacji na niepowodzenie, ale całkowicie zapomniał o podstawowych ludzkich potrzeb: Zdrowa działa, szczerego dialogu z ludźmi, tworząc dobre relacje ludzkie. Nawet jeśli nie zwracają uwagi na konsekwencje filozoficzne, tylko zabawy, aby obejrzeć historię człowieka, który od razu zmieniło w moim życiu wszystko.