491 Shares 2323 views

Biografia Garik Kharlamov: wczesne lata, kariera, życie osobiste

Biografia Garik Kharlamov jest nierozerwalnie związana z komicznej sceny i wystąpień publicznych. Garik – ulubieniec publiczności, która jedna tylko przez swój wygląd na scenie może spowodować śmiech i emocjonalny wysokie ze społeczeństwem. Jego życie jest zainteresowany w wielu fanów. Co ciekawe, jako showman zaczął twórczy sposób?


Biografia Garik Kharlamov: wczesne lata

Prawdziwe imię "Garik" – Igor. Biografia Garik Kharlamov rozpoczął odliczanie w Moskwie w roku 1981. Pierwsze trzy miesiące swojego życia showman nosił nazwę Andrew. Ale w końcu rodzice nadal zarejestrowany jako Igor.

Kiedy Kharlamov był nastolatkiem, jego rodzice rozeszli się. Chłopak postanowił zawiesić z ojcem i poszedł z nim do Stanów Zjednoczonych. Nawet wtedy, Igor pokazał działając umiejętności, więc starał i udał się do szkoły teatralnej „Harendt”, gdzie był dyrektorem artystycznym słynnego Billi Zeyn ( „Phantom”, „Titanic”). Ponadto Garik pracował w restauracji McDonald sieciowej, a nawet telefonów komórkowych są sprzedawane na ulicach Chicago.

Do jego dorosłości Kharlamov wrócił do Moskwy. Jego matka była już zamężna z innym mężczyzną i urodziła dwóch kolejnych dzieci. Zanim pójdziesz do Państwowej Wyższej Szkole Zarządzania na Wydziale Zarządzania, Garik poszedł z kolegami na wagonie metra i śpiewał piosenki z gitarą.

Garik Kharlamov: fotografie, kariera KVN

Wkrótce nie było to bardzo ważne wydarzenie w życiu Igorya Harlamova: zajęło zespołowi KVN w Moskwie. Biografia Garik Kharlamov następnie zaczęła się rozwijać w zupełnie innym kierunku: był zafascynowany komicznej scenie. W ramach zespołu „Moskwa” Garik „Bulldog” Mam wielokrotnie pojawił się w Premier League. Stopniowo, czarujący młody człowiek zwrócił się do lokalnej sławy. Kiedy „zespołu Moskwa” restrukturyzacji i na jego podstawie nowy zespół „Nezolotaya młodzież” Kharlamov był liderem zespołu.

Nie ma tu młody aktor był niemożliwy. Wkrótce zaczął otrzymywać oferty pracy w telewizji. Pierwszy Garik Kharlamov zgodził się przekazać „Trzy małpy” on „Muz-TV”, a następnie uderzył w kanale „TNT”, która jest połączona z resztą jego kariery. Jakiś czas Garik „Bulldog” pracował „TNT” jako wiodący reality show o nazwie „Biuro”. Wkrótce telewizja Comedy Club uruchomiła projekt, w którym „Bulldog” stał się stałym rezydentem.

Comedy Club

Jeśli nazwany jednym z najbardziej popularnych programów telewizyjnych w 2005-tych., Wtedy to będzie „Komedia”. Garik Kharlamov uważany stały rezydent Comedy Club, począwszy od dnia jej powstania.

„Komedia” doczekać się żyć, „TNT”, najlepsze numery oceniane przez miliony fanów w Internecie. Więc Garik Kharlamov, który działał normalnie sparowany z Timur Baturdinovym, stał się znany w całej Rosji i krajów byłego WNP.

Reklama wyposażone Garik Kharlamov pobić wszystkie rekordy w Internecie. Na przykład, numer komiksu „rosyjscy partnerzy za granicą” na YouTube obejrzało pięć milionów widzów.

Filmografia Kharlamov

Natychmiast po sukcesie w Kharlamov Comedy Club rozpoczął karierę w kinie. Oczywiście, najpierw były sporadyczne rola w serialu „Jumble”, „nie rodzi piękne”, a nawet „My Fair Niania”. I dopiero w 2007 roku na ekranach out „najlepszy film”, który został wyprodukowany przez Comedy Club, gdzie Kharlamov dostał główną rolę.

Fabuła „najlepszy film” jest parodią kilku znanych filmów rosyjskich. Obraz pudełko wykonane dobre pieniądze, ale został pokonany przez krytyków filmowych i stron internetowych mają niską ocenę. Następnie został wycofany kilka części „najlepszy film”, które zostały pokazane w rosyjskich kinach.

W 2007 Kharlamov zagrała w komedii „Szekspir nigdy nie marzył”, w której dostał rolę kornet Hussars Egozeya Fofanova. Aktor można dostrzec także w filmie „Happy New Year, mamo!” „Mom-3” i „Easy prześledzić”. W 2015 roku „Bulldog” pojawił się w jednym z odcinków serialu komediowym „praktykantów”, grając samego siebie.

W 2016 roku na ekranach pojawił się nowy humorystyczny Film Garik Kharlamov „30 randek”, w którym aktor wystąpił u boku Natalii Medvedeva (Comedy Kobieta), Nikita Panfilov ( „słodkie życie”) i Dmitrij Bogdanow ( „Uruchomienie”).

życie osobiste

Przez długi czas był żonaty Garik do pewnego Julia Leshchenko, pracując w jednym z moskiewskich klubów nocnych. Ale w 2013 roku, „żółty” prasa zaczęła produkować jeden po jednym prowokacyjnych artykułów Garik Kharlamov i Asmus Kristina, który jest znany z roli Varenka i „stażystów”, potajemnie spotkać. Poza Christine Asmus obsypany krytyka i aktorka została oskarżona, że była „rozbite małżeństwa.” Jednak Garik Kharlamov pospieszył zapewnić przez cały „gwizdek”, zaczął spotykać Christina dopiero po rozwodzie z oficjalnej żony.

Cokolwiek to było, wkrótce Garik naprawdę rozwiódł się ze swoją żoną Julią i ożenił się po raz drugi – tym razem na Asmus. Wkrótce Christine pozostawił projektu „Stażyści”, a w 2014 roku para miała córkę, Nastya.

Garik Kharlamov dzisiaj nadal służyć na «Comedy Club» scenie, a ostatnio nawet stał się prezenter tego show.