595 Shares 4894 views

Niezwykłe husky zdolności. rasy husky

Laika – rasa psa, charakteryzuje się bardzo długą historię. Laika jest bardzo łatwo odróżnić od innych gatunków. Długie i gęste włosy, wyprostowany spiczaste uszy, ostry twarz i skręcone w katta zbadanego Husky rasy psów. Zdjęcia tego psa można zobaczyć poniżej.


Ze względu na gęste włosy, całkowicie niewrażliwe na zimno husky. Hodować psy te są bardzo dobrze przystosowane do surowego klimatu Rosyjskiej. Oni nie boją się jakiegokolwiek mrozem. Śpią w śniegu, to nie jest lodowata. Husky można polować przez cały dzień i przeciągnąć sanie, pozostając dobrze karmione, prawie bez jedzenia. Ta zdolność adaptacji opracowane w procesie doboru naturalnego, ponieważ Huskies, w przeciwieństwie do innych psów, którzy do niedawna mieszkali w pół-wolnych warunkach. Każda rodzina z rdzennych mieszkańców Północy miał kilka psów tej rasy. Czasami zwierzęta nie otrzymywały jedzenia przez długi czas, a oni musieli szukać pożywienia na własną rękę. W rezultacie, mają przystosowane do łapania myszy i grupowego polowania na zwierzęta. Laikam wrodzoną wrodzony instynkt. W związku z tym, że prawie nie trzeba trenować polowanie. Surowe warunki sprawiły husky wyważone i bardzo mobilny. Wykazują wyjątkową zdolność do orientacji husky: ich rasy, w przeciwieństwie do innych psów, nie zgubić się w lesie. Są one zdolne do szybkiej i dokładnej odpowiedzi, zawsze znaleźć właściciela.

Husky – najlepsze psy myśliwskie

Husky mają bardzo dobre wyczucie. Rozwinęły one żywe wzrok, słuch i węch. Mogą to być na kilka godzin, aby przejść na szlaku zwierzęcia. A gdy go znaleźć, zaczynają szczekać głośno, by przyciągnąć uwagę właściciela. Husky może polować różne zwierzęta. Są na szlaku szukać białka, kuny, sobole, łosia i dzika. Laika podjąć podczas polowania na głuszca i głuszca psy szczekają, rozpraszając ptaki i pozwalają myśliwym zbliżyć się do gry. Kiedy polowanie kaczki husky kopnął je z trzciny i przynieść właścicielowi zabity. Z kilku psy mogą polować i niedźwiedzie. Oczywiście, ten sam pies nie nadaje się do polowania na wszystkie zwierzęta. Każdy husky przeszkolony do pewnego rodzaju połowu drapieżnych.

Różnych zawodów husky

Niedawno husky pomagał ludziom paść ich renifery. Ale teraz są zagrożone wyginięciem. Istnieje sanki husky. Rasy, które są zaprzężone do sań: East and West Siberian syberyjskie. mogą szybko i łatwo przenosić między głębokim śniegu. Jeśli trenujesz husky, można go używać do zatrzymania przestępców. Przedstawiciele tej rasy był używany w czasie wojny: znaleźli kopalnie przenoszone przedmioty i pod warunkiem, różne formy pomocy dla żołnierzy. Mogą być dobrymi ochraniacze i osłony Husky.

rasy husky

Karelski pies na niedźwiedzie

Jego umaszczenie jest bardzo podobny do lisa. Z powodu obaw, że pies może zostać pomylony z tych zwierząt i strzelać, myśliwi rzadko posiadają przedstawicieli tej rasy. Ale ona ma większą mobilność niż inne husky i bardzo wybuchowy.

Łajka rosyjsko-europejska

Choć husky są jak wilki, odznaczają się one spokoju i równowagi. Wyjątkiem jest rosyjsko-europejska Łajka. To jest bardzo zły i okrutny, i zachować ją tylko myśliwi mogą.

Łajka zachodniosyberyjska

To lepsze niż drugi człowiek poluje na łosie, jelenie, dziki, sobole i kaczek. Charakteryzuje się niesamowitą wytrzymałością i zdolnością przystosowania do głębokiego śniegu tajdze. Takich jak hartowanej i szczenięta rasy Husky.