458 Shares 4977 views

Co lepiej zrobić sufit w kuchni: wybierz

Jeśli zastanawiasz się, co zrobić lepiej niż sufit w kuchni, należy rozważyć kilka opcji. Materiały, które są potencjalnie nadaje się do tego celu, istnieje tak wiele. Wśród nich można zawierać żadnych układów zawieszenia. Niektóre z nich są dostosowane do tych celów więcej niż inni, ale mogą być mniej lub bardziej przystosowane do użycia w warunkach ciężkiej eksploatacji.


Jeśli mówimy o tym, co sufit jest lepiej, aby w kuchni, to znaczy, że główne cechy musi posiadać jest łatwość czyszczenia i odporność na wilgoć. W budynkach mieszkalnych opór wilgotność ma kapitalne znaczenie. Z powodu częstych wypadków z systemu dystrybucji wody może mieć wpływ nie tylko na sufit, ale również wszelkich napraw w domu. To dlatego, że nie eliminuje stosowanie płyt kartonowo-gipsowych w tych domach. Może być używany tylko w sektorze prywatnym lub na ostatnim piętrze budynku mieszkalnego.

Więc co lepiej zrobić sufit w kuchni? Oto moje opcje: używać szyny lub panele PCV, jak również farby proshpaklevat i farby na bazie wody. Dotyczy to budynków mieszkalnych, w prywatnym domu, można zrobić to, co chcesz.

Płyty gipsowo-kartonowe – to zazwyczaj jedna z najlepszych opcji wykończeniowych sufitu. Ale on ma tylko jedną wadę – niestabilność na wilgoć, które mogą być łatwo usunięte, jeśli nie spadnie na niego z dachu. Może być stosowany do włókna szklanego, które następnie mogą być malowane lub ozdobić piękne mozaiki. Tutaj jest to konieczne, aby kontynuować tylko od Twoich preferencji.

Wykończeniowych sufitu w kuchni panele PCV – to nie jest najlepszym rozwiązaniem. Pomimo faktu, że materiał ten jest bardzo często jako wykończenie kuchennych przestrzeniach, to lepiej nie używać w dzielnicy mieszkalnej. Jest odporny na wodę, ale ma pewne wady. Pierwszym z nich jest wizualnym zimno. Gdy dowolny kolor i faktura materiału będzie jeszcze jeden dla biura – zimne i niewygodne. Drugą wadą jest niska stabilność w wysokich temperaturach. Zaledwie kilka lat użytkowania sufitu w kuchni, jest on przekształcony z piękną błyszczącą powłoką w coś dziwnego i nieatrakcyjne. A może być przywrócone tylko przez kompletnych paneli zamiennych.

Najlepszy pułap kuchni – rack. Jej podstawa jest z aluminium, płyty, które są stosowane do rozpylania na dowolny kolor i strukturę. Dzięki błyszczącej powierzchni, można zadbać o szynach za nimi bez żadnych problemów. Jeśli chodzi o sprzątanie to istnieje tylko jedna wada – połączenie miejsce smród. Z tym, sufit wygląda jak bez szwu, ale są małe pęknięcia, które gromadzą się sadzy i pyłu.

Jeśli mówimy o tym, co sufit jest lepiej, aby w kuchni, dobrze jest, aby dać pierwszeństwo do łączenia materiałów budowlanych. Więc można nie tylko sprawiają, że wnętrze piękne i wyraziste, ale także przełamać miejsca w kuchni na strefy, który jest bardzo ważny punkt.