219 Shares 1669 views

Jak wykonać ławę z drzewa z rękami?

Czy można sobie wyobrazić wakacje w ogrodzie lub w domu zupełnie bez ławek? To nie jest tylko szerokie krzesła na zewnątrz, prawdą jest poezja. Naturalnie, można je zakupić, ale ława z drzewa, z jego własnych rąk i złożył własny projekt, nie tylko wyglądają wspaniale, ale doskonale uzupełnia swój projekt. Jeśli nie wiesz jak go wdrożyć, może stanowić dość prostą opcję.

Przyjrzyjmy się, jak można zrobić ławki z drzewa z jego rąk. Warto zauważyć, że są stacjonarne i przenośne. Można rozważyć przenośną konstrukcję, co jest bardzo wygodne, ponieważ można przenieść go do miejsca, gdzie chcesz spędzić czas. Uruchomienie tego wykonania ławki krawędzi deski. Ścianki boczne mogą być wykonane z płyty o grubości 50 mm, a reszta może być o grubości 25 mm. W tym artykule mówimy o stanowisku, którego długość wynosi 170 cm. Wysokość siedzenia wynosi około 40 cm. Jeśli mówimy o całkowitej wysokości oparcia, to 100 centymetrów. Drewniane ławki na różnych zasadach, w tym przypadku, gdy związek podaje się za pomocą rowków.

Na stanowisku do ścian bocznych płyty ma rowki w ziemi pomiędzy związkami, ich grubość jest w połowie grubości płyt i szerokość równą szerokości desek. To tworzy rodzaj krzyża, którego płyta zostanie umieszczona w tej samej płaszczyźnie. Oczywiście, z takim związkiem ty męki, ale wysiłki te zostaną spłacone wraz z odsetkami w długotrwałej pracy w sklepie, jako jednego gwoździa nie jest w stanie dać niezawodnego połączenia tak takiego sposobu. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, wszystkie potrzebne do łączenia za pomocą śrub meblowych. Ławki z drewna z ich rąk może mieć różne kształty, ale nie oferują zaokrąglone plecy opcję, która pozwoli jej spędzać czas z maksymalnym komfortem. Postać z powrotem, można wyciągnąć własne zależności od zgłoszeń. Po zastosowaniu szkicu, można wyciąć je z układanki. Ważne jest, aby pamiętać, że forma z dwóch ścian bocznych muszą być identyczne. W przeciwnym razie, ławki parkowe będzie nierówna. Słuszne byłoby widziałem pożądany kształt ścian bocznych nawet przed zbierać krzyże, więc to będzie dużo łatwiej pracować, a można to zrobić dokładnie taką samą plecy.

Gdy ściany boczne są gotowe, można wykonać instalację. Strony muszą ustalić w pewnej odległości od siebie, a następnie wypełnić wzdłużne deski z utworzeniem siedzisko i oparcie. Lepiej jest używać śrub do montażu. Struktura wymaga wzmocnienia, który używa ukośne deski łączące ściany boczne. W dolnej części ścian bocznych może być dołączony do płyty, która będzie w kontakcie z podłożem, kiedy zostanie zainstalowany ławce. Wszystko wilgoć cios będą ponosić. Jeśli deski poprzeczne zgniją, mogą one zostać zastąpione, która będzie utrzymywać w dobrym stanie cała ława.

Teraz, gdy wiesz, jak to zrobić ławki z drzewa z jego rąk. Pozostaje próbować to wszystko w praktyce.