229 Shares 8665 views

Kto lub co prześladuje tych 10 teatrów?

Siedzieć i obserwować dom Straszny film – ten jeden. Ale, aby przejść w poszukiwaniu duchów – to zupełnie inna sprawa. Oto lista teatrów, które idzie niesławny. Ta podróż będzie pasować tylko najbardziej odważnych turystów!

Belasco Theatre, Nowy Jork

David Belasco był wybitny producent Broadway XX wieku. Był wielkim oryginalny – ubrany w szatę mnicha, co jest dziwne, nawet dla ekscentrycznych ludzi kreatywnych, takich jak producenci. Uważa się, że duch Belasco wciąż wędruje przez jego teatru. Po raz pierwszy, teatr został otwarty w 1907 roku, w tym samym czasie znajduje się tutaj i sam David – w pokoju było jego mieszkanie. Włożył wiele z najsłynniejszych musicali na Broadwayu. Jego produkcje Odwiedziłam nawet prezydent Obama i pierwsza dama. Ale sława i popularność nie chronią teatru z mistycznego horroru. Postać Davida Belasco, ubrany w sutannę, pojawił się w pomieszczeniu biurowym, który mieści się w jego dawnym mieszkaniu, i zobaczył ducha na balkonie teatru. Niektóre kobiety przyznał, że czuli się złowieszczy dotyk, który jest również przypisane do ducha.

Teatr "Palace", New York

Wiele duchy stały się dość dobrze znane, ale w duchu tego teatru superstar życiu. To Dzhudi Garlend, aktorka, podbił wszyscy widzowie w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku za role w musicalach takich jak „The Sound of Music”. Teatr został otwarty w 1913 roku i niemal natychmiast stał się jednym z najlepszych, to istnieje nie tylko muzyczna gwiazda, ale wielki magik Houdini. Ale teraz, z nim powiązane złowrogi legendę. Muzycy orkiestry nie będzie naprawdę szczęśliwy do pracy w teatrze – w orkiestry został wykonany specjalny drzwi wyjść Dzhudi Garland, a według plotek, to wciąż czasem można zobaczyć w drzwiach.

Paris Opera, Paryż

Tak, historia Upiora w operze ma realne podstawy. Na początku XX wieku w teatrze tajne apartamentami, według niektórych, był trup mężczyzny znaleziono w nim. W 1910 roku, wydarzenia inspirowane Endryu Lloyda Webbera na słynnym musicalu. Teatr został całkowicie odnowiony, ale widmo stało się powszechnie znane opinii publicznej. Jednak informacja o jej wyglądzie prawie żaden. Niemniej jednak, w 1896 roku rzeczywiście spadł żyrandol, który zabił pracownika i stał się podstawą do słynnej sceny z „Upiora w operze”. Istnieją również teatr duch starej kobiety popełnił samobójstwo w wieku XIX – powiedzieć, że wędruje po ulicach w teatrze, poszukuje mężczyzny, który ją zdradził.

Teatr "Palace", Los Angeles

Najstarsza kina w stanie wyposażony w trzeci balkonu, która została uprzednio oddzielone czarnych użytkowników. Znany jest jako miejsce częstych występów duchów – działając teraz i wtedy zauważyłem, tajemniczą postać, kiedy drzwi na balkon były zamknięte i nikt nie mógł wyjść. Najczęściej wtedy zauważyła kobieta ubrana w koronki, która biegnie po scenie podczas występu.

Theatre Royal Drury Lane, Londyn

Teatr znajduje się tu od 1663 roku To nie jest zaskakujące, że tam straszy. Najsłynniejszy duch Londynie, „człowiek w szarym,” jest regularnie zobaczyć tutaj. Nosi buty, sproszkowane perukę i przekrzywioną czapkę. Być może jest to duch człowieka, szkielet, który został znaleziony w jednym z korytarzy w XIX wieku. Co jeszcze może być ukryte w tym starym pokoju?

Teatr „Orfeusz”, Memphis

W jednym z wierszy teatru regularnie pojawia się Marie, przezroczysty duch tego komunikatu i na próbach i podczas występów. Teatr został zbudowany w 1890 roku, ale w 1923 to spalona. Nowy budynek został zbudowany w tym samym miejscu, ale ma znacznie większe rozmiary. Tutaj dać wyobrażenie o najlepszych wykonawców, ale założenie jest wciąż złowieszczo.

St James Theatre, Wellington

Zazwyczaj istnieją duchy w teatrach europejskich, ale nawet w Nowej Zelandii może zdarzyć się coś takiego. W teatrze św Jakuba, zbudowany w 1913 roku, a nie tylko zauważy różne duchy. Na przykład, nie widzieli Yuri, rosyjski akrobata spadł do jego śmierci w trakcie występu. Upiór w płaczącej kobiety, według legendy, należy do aktorki, który został wygwizdany – jest to, że prowadzi innych aktorek i prowadzi do wypadków. Podczas II wojny światowej chór chłopięcy, a następnie udali się do Nowej Zelandii na statku, który zniknął bez śladu. Zdarza się, że wciąż słyszał chóralny śpiew.

Adelphi Theatre, Londyn

Nadchodzi duch Uilyama Terrisa, aktorem, który został pchnięty nożem na scenie w 1897 roku Zgodnie z legendą, uczeń Williama przed śmiercią miał sen, w którym aktor leżącego na podłodze krwawienia.

Grauman Chinese Theatre w Los Angeles

Według plotek, oto wędrowny aktor Victor Killian, który stara się znaleźć osobę, która go pokonać śmierć nie daleko od budynku teatru. Jednak wokół teatru zupełnie nic złowrogiego. Bardzo blisko do teatru jest słynny Hollywood Walk of Fame, gdzie można znaleźć wydruki z najbardziej znanych gwiazd ubiegłego wieku i znajduje się w pobliżu teatru „Dolby”, gdzie ceremonia odbywa się corocznie nagród filmowych „Oscar”.

Festiwal Szekspirowski, Oregon

W dziełach Williama Szekspira można znaleźć wiele mistycznych znaków, są obecne w niemal każdej grze, ale rzadko powodują one prawdziwe przerażenie. Wyjątkiem jest Lithia Park, gdzie odbywa się Festiwal Szekspirowski. Nie często zobaczyć ducha dziewczynki zabite w XIX wieku. Odwiedzający park powiedzieć, że widział jej ciało, otoczony tajemniczym światłem niebieskim, który wypełniał wszystkich, którzy go widzieli, prawdziwy horror. Jest to dobry powód, by bać się dużo!