631 Shares 1654 views

Suszarka „Liana”: łatwy i wygodny

Nawet nasze babki i matki zostali zmuszeni do zakupu dużo bielizny, liny, nylonowej nici do suszenia prania. Najczęściej w łazience i na balkonie było zamieszanie z tych lin i przędzy. Niektóre gospodynie nawet suszone ubrania na ulicy, gdzie za każdym razem trzeba było przyjść z jego liny ją powiesić, powiesić ubrania, a następnie zdjąć razem z tym samym liny. W tym celu wraz z dorzeczami pełnymi ubrań, konieczne było przeprowadzenie stolec mieszkanie … Poza tym, ludzie, którzy nie byli przeciwni nosić czyjeś czyste ubrania, było wielu.


Ale czasy się zmieniają i to wszystko jest teraz koniec! Teraz jest tam ogromny wybór suszarek do ubrań. Na przykład, pokazano suszarkę do ubrań „Liana”. Ta suszarka jest proste i niezawodne w użyciu. To będzie zadowolony z każdej gospodyni! Suszarka „Liana” wykonany jest z wysokiej jakości i przyjaznych dla środowiska materiałów. A jego konstrukcja doskonale pasuje do każdego wnętrza mieszkania lub domu, dając im dodatkowy komfort i wygodę. Warto zametitt że firma „Liana” produkuje tylko suszarki sufitowe. Eksperci uważają, że jest to najbardziej wygodny i kompaktowy opcja zakwaterowania suszarka do ubrań. Może być umieszczony zarówno w łazience i na balkonie lub w innym dogodnym dla gospodyni.

Różnica od swoich poprzedników, suszarka „Liana” doskonale pasuje do wnętrza loggię. Ponadto, jest to dość łatwe w użyciu. Na razie nie trzeba stanąć na stołku powiesić ubrania. Włosów „Liany” są regulowane, w wyniku czego jego barów (gdzie suszenia ubrań) podnoszone i opuszczane pożądaną długość. Odległość między prętami – 10 cm i maksymalnym obciążeniu wału – w przybliżeniu dwa i pół kg. Jest to waga średnio wilgotnych podwójnych poszwy. Więc płacą, ubrania suszarki sufitowe „Liana” jest bardzo wygodny i łatwy w użyciu.

Warto również podkreślić korzyści z używania suszarki:

  • suszarki „Liany” suficie praktycznie wszędzie tam, gdzie na suficie;
  • pranie podczas suszenia jest strop, bez zakłócania mieszkańców z domu lub mieszkania swobodnie poruszać pomieszczenia;
  • W zależności od wysokości, na której pręty powiesić ubrania, upadek i powstanie dzięki nawiasie;
  • suszarka „Liany” jest wykonana z bardzo wytrzymałego przyjazny dla środowiska;
  • „Liana” dlovolno wytrzymać wysoką masę – około dwa i pół kologrammov na jednym wale;
  • kiedy jest stosowany prawidłowo, żywotność suszarki jest nieograniczona!

Tak więc, suszarka „Liana” – świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie przestrzeń w domu. To praktycznie nie ma miejsca, a zamontowany na suficie. I każda kobieta może z łatwością dostosować wysokość prętów pomieścić arkusze podlegający ich wzrostu. Jeśli planujesz kupić suszarkę „Liana”, lepiej jest skorzystać z pomocy certyfikowanego sklepu lub sprawdzonego sprzedawcy. Często te suszarki są 2-letnia gwarancja. Ale kiedy jest stosowany prawidłowo, to będzie ci służyć przez dziesięciolecia!