757 Shares 2964 views

Co zrobić z abonentami Beeline z zerową równowagą

Nawet najbardziej uważni abonenci nie zawsze potrafią kontrolować saldo ich numeru telefonu komórkowego. Czasem istnieją sytuacje, w których trzeba pilnie zadzwonić, wysłać wiadomość lub korzystać z Internetu, a pieniądze na koncie nie wystarczy do przeprowadzenia operacji. W takim przypadku można oczywiście dostać się do najbliższego biura operatora lub bankomatu i uzupełnić saldo. Czasami jednak nie ma takiej możliwości. W takich przypadkach abonenci firmy "Beeline" bez zera mogą korzystać z bezpłatnych usług, które pozwalają zawsze pozostawać w kontakcie. W tym artykule opisujemy je bardziej szczegółowo.


Usługa "Trust Payment"

Po połączeniu tej usługi klienci firmy "Beeline" na zerowej równowadze nie mogą myśleć o braku funduszy na koncie w ciągu trzech dni. Opłata powiernicza oznacza przeniesienie jakiejś kwoty na rachunek abonenta, który może być wykorzystany w przypadku wszelkich usług świadczonych przez operatora telefonii komórkowej. Kwota takiej płatności ustalana jest indywidualnie, w oparciu o kwotę, jaką klient spędza miesięcznie na połączeniu. Nawiasem mówiąc, tylko te abonenci, którzy używają numeru z trzech miesięcy mogą aktywować tę usługę. Aby sprawdzić ilość dostępną, wprowadź * 141 * 7 # w telefonie. Usługa jest połączona komendą * 141 #.

Istnieje również wariant tej usługi, gdy płatność zaufania jest aktywna automatycznie, gdy pewna wartość salda zostanie osiągnięta na numerze abonenta (na przykład gdy tylko kwota jest mniejsza niż 50 rubli, naliczono opłatę). To może być wygodne dla zapominających klientów: nie muszą myśleć o tym, jak zadzwonić przy zerowej równowadze w krytycznym momencie. Beeline umożliwia klientom dbanie o ich konto z wyprzedzeniem. Możesz podłączyć usługę za pośrednictwem asystenta internetowego, a także przez operatora centrum obsługi klienta.

Usługa Live Zero

Ta opcja jest bezpłatna i jest dostępna dla wszystkich użytkowników Beeline. Usługi przy zerowej równowadze, co oznacza możliwość otrzymania przez klientów połączeń przychodzących i wiadomości tekstowych, pozostają aktywne. Oznacza to, że mimo braku funduszy subskrybent zawsze pozostaje w kontakcie.

Beeline: zerowy bilans dla abonentów

Jeśli płatność zaufania nie jest dostępna dla abonenta, ale musisz natychmiast skontaktować się ze znajomymi lub krewnymi, możesz wysłać do nich prośbę "Zadzwoń do mnie". Po otrzymaniu takiej wiadomości na pewno zadzwonią. Wysyłanie takiego żądania następuje poprzez wprowadzenie polecenia: * 144 * numer abonenta, do którego ma zostać wysłana wiadomość #. Możliwe jest także wysłanie prośby o uzupełnienie konta. Możesz wysłać go, wprowadzając następujące polecenie: * 143 * numer abonenta, do którego chcesz wysłać wiadomość #. Usługi te nie są pobierane.

Zadzwoń kosztem innego abonenta (tylko dla klientów Beeline)

Inną ciekawą opcją, która może być przydatna dla abonentów Beeline przy zerowej równowadze jest połączenie kosztem innej osoby. Po prostu nie możesz korzystać z tej usługi, musisz najpierw uzyskać zgodę. W przypadku, gdy abonent odmówi zapłaty za rozmowę, po zapoznaniu się z odpowiednim komunikatem, nie będzie można z nim komunikować. Możesz skorzystać z usługi, wybierając 05050 + numer innego abonenta i naciskając klawisz wybierania. Aby chronić się przed takimi prośbami, można ustawić odpowiedni zakaz za pomocą polecenia * 155 * 0 #.

Jak uzupełnić konto bez bilansu Beeline: inne sposoby

Gdy saldo numeru jest zbliżone do zera i musisz uzupełnić konto do dalszego korzystania z usługi komunikacyjnej, możesz użyć zwykłych metod przenoszenia funduszy. Za pośrednictwem terminala, bankomatu, bankom internetowym, gotówce w biurze, itp. Jeśli abonent nie pamięta telefonu, możesz znaleźć numer "Beeline" przy zerowej równowadze, wprowadzając * 110 * 10 #. Informacje będą wyświetlane na ekranie urządzenia. Tak więc klienci firmy "Beeline" bez zera nie pozostaną bez komunikacji. Możesz użyć dowolnej z wcześniej opisanych usług do momentu otrzymania środków na konto.