795 Shares 3655 views

Wakacje w Alanyi: najlepsze i najgorsze hotele w Alanya

Relax w Alanya – najbardziej przyjemną rozrywką. Ponadto, Alanya jest jednym z głównych ośrodków miastach Turcji. Jedną z zalet tego miasta – długa kąpiel sezon. I Hotele Turcja Alanya nie jest stosunkowo drogie. Ich prestiż, oczywiście, pozostawia wiele do życzenia. Ale tutaj znajdziesz ogromny wybór rozrywki oferowanej: wszystkie rodzaje nocnych dyskotek, restauracji i parków wodnych. Wczasowicze tutaj waga: i młodzież szuka nocnych przygód i matek z małymi dziećmi. W skrócie, jest to uniwersalny ośrodek do różnych grup społecznych. Hotele Alanya tylko świecić szereg udogodnień. Ale jak wszędzie w Alanyi są lepsze hotele i nie tak, to te, które nie mogą zadowolić turystów do ich usług.


Wśród najlepszych miejsc należą Kosdere. Jego lokalizacja jest rzeczywiście doskonały jako centrum, a do najbliższego lotniska. Pokoje są doskonałe dla swojego komfortu i przytulności. Szeroki zakres oferowanych usług. Wszystkie inne hotele w Alanyi po prostu zanikać na jej tle. Każdy dla siebie tam będzie mógł znaleźć coś ciekawego. Ale ceny są imponujące. Co robić? Dla komfortu i dobrego nastawienia personelu musi zapłacić. Co do jedzenia – to również doskonały.

Alanya Inne hotele takie jak Delphin Deluxe Resort Alara Park i jest bardzo dobrze znany wśród rosyjskich turystów. Te dwa hotele zasadniczo niczym się od siebie nie różnią. Plaża jest również blisko do wszystkiego. Posiłki są urozmaicone, gdzie każdy może wybrać wszystkim do gustu. I czas wolny można spędzić w różnych ciekawych sposobów. Jedyną wadą Delphin Deluxe Resort jest plaża nie jest piasek, który jest bardzo niewygodne z małymi dziećmi. Ale nawet ta wada nie wpływa na stan hotelu, który jest uważany za jeden z najlepszych. Dużą zaletą hotelu Alanya Alara Park – ogromny zielony obszar przylegający do niego, gdzie można cieszyć się długie spacery w cieniu drzew.

Najgorsza Hotele Alanya zwany najgorszy, ponieważ mają stosunkowo wysoki poziom usług oraz szereg udogodnień. Ale cena pokoju tutaj jest mały w porównaniu z tym samym Delphin Deluxe Resort.

Dla jednego z nie tak dobrych hoteli Alanya m.in. Green Fugla Beach. Po pierwsze, jednym z głównych wad jest jego lokalizacja odległy od centrum miasta Antalya. Cały kompleks jest jego małe domki trzypiętrowe. Plaża jest mała i mało wygodne. Co do jedzenia – to jest bardzo skromne. Jednak cena tego hotelu jest niska.

Inne hotele w: Grand Capital Plaża Alanya w zasadzie niewiele różni się od zielonej Fugla Beach. Każdy, kto jedzie do Turcji i chcą spędzić wakacje doskonała dla wszystkich pięciu gwiazdek, to nie będzie działać ten hotel. Gdyż nie posiadają żadnej odmiany w diecie, lub zestaw usług lub jakość usług oraz zakres oferowanych usług. Pracownicy tutaj nie jest tak drogi jak w innych hotelach. Ale jednak, kto chce pozostać nie było drogie i oferowanych usług nie wystarczy, żeby być wielkim spokojnej plaży, ktoś wybiera ten hotel. Ale czasami personel jest tu niegrzeczny. Specyficzna opinia o tym hotelu nikt. Niektórzy są zadowoleni, a ci, którzy oczekują luksus i bogactwo dekoracji w pomieszczeniu są rozczarowani. Ponieważ nie jest to rodzaj hotelu, z którego można uzyskać najlepszą jakość. I to jest, jeśli nie brać niegrzeczny personel. Jeśli nie chcesz spędzić wakacje w ciągłych skandali, wybierz inny hotel. Ani do najlepszych miejsc należą Hotel Alanya krąg Seraphan. Pokoje były jeszcze prymitywne, jak w zwykłych rosyjskich tanich moteli. Plaża okropne, małe i nie wygodne. A reklamacje pracownicy są stale z niezwykłą regularnością. Dlatego też, jeśli nie chcesz zepsuć swój urlop w Alanya, wybrać te hotele, które chociaż nie bardzo tanim kosztem, ale cieszą się dobrą reputacją.