596 Shares 9297 views

Jak w „Facebook”, aby usunąć wiadomości: jak

Postęp dał nam największy wynalazek – Internet. Na przykład, dzięki serwisu społecznościowego Facebook, można skontaktować się z przyjaciół lub krewnych, którzy są w innym kraju. Jednakże, może chcesz dodatkowe oczy nie widziałem odpowiedniki. Jak mogę usunąć wiadomości w „Facebook”? Zastanów się, co następuje.


Średnia usuwanie

Najprostszym sposobem, jak w „Facebook”, aby usunąć wiadomości, standardu. Usunięcie następuje zgodnie z następującym schematem:

  • Najpierw trzeba przejść do strony w przeglądarce lub aplikacji na urządzeniu mobilnym.
  • Następnie wybierz z menu po lewej stronie „Wiadomości” tab. Otwórz rozmowę, w której trzeba wykonać usunięcie. Ponadto, istnieją dwa sposoby. Pierwszy – aby usunąć wiadomości jedna po drugiej, to znaczy, aby otworzyć każdy, naciśnij przycisk „Usuń”. Drugi sposób – w menu „Akcje” wybierz „Usuń wiadomości”. Wręcz przeciwnie wiadomości, które chcesz usunąć, umieścić znacznik wyboru, kliknij „Usuń”.

Przeprowadzka do archiwizacji

Metody te mają dużo czasu i nie są bardzo wygodne. Ponadto warto zauważyć, że Facebook ma ciekawą funkcję. Po usunięciu wiadomości przez naciśnięcie „Delete rozmowę” jest całkowite zniszczenie.

A jeśli użyć przycisku „X”, korespondencja została przeniesiona do archiwum. I będą one odzyskać ponownie, jeśli rozmówca wysłać coś.

Rozszerzenia usuwanie za pomocą

W związku z tym pojawia się pytanie: jak „Facebook”, aby usunąć wiadomość, tak aby wszyscy, a nie dużo wysiłku? Na szczęście, istnieje taka metoda.

Aby rozpocząć, należy zauważyć, że ta metoda jest odpowiednia dla użytkowników Chrome. Wraz z rozwojem Facebook Szybka usunąć wiadomości mają możliwość usuwania wiadomości za pomocą jednego kliknięcia.

Dodaj rozszerzenie do Chrome z rozszerzeniami dostępny na stronie. Po zainstalowaniu automatycznie aktywowany. Teraz nie ma potrzeby, aby otworzyć każdą wiadomość. Aby trwale usunąć wybrane wiadomości lub rozmowy wystarczy kliknąć na jeden z przycisków znajdujących się na górnym pasku narzędzi, lub przycisku oznaczonego na czerwono.

Odzyskiwanie usuniętych wiadomości

Po pierwszej części artykułu, stało się jasne, jak w „Facebook”, aby usunąć komunikat. Zdarzają się przypadki, że wystarczy do odzyskiwania przypadkowo usuniętych wiadomości. Ku uciesze wielu, również dostępne są takie metody.

I wtedy pojawia się pytanie: jak to się robi? Jak odzyskać usunięte wiadomości w „Facebook”? Przypomnijmy, że po usunięciu wiadomości za pomocą przycisku „X”, wiadomości są przesyłane do archiwum. Dlatego najprostszym i najbardziej logicznym krokiem byłoby spróbować je znaleźć tam.

Aby to zrobić, przejdź do swojego profilu na Faceboooku na komputerze lub innym urządzeniu z przeglądarką internetową lub aplikacji mobilnej. W menu po lewej stronie, otwórz zakładkę „Wiadomości”, a następnie kliknąć na przycisk „see all”, który znajduje się na dole listy. pojawia się prawy panel, gdzie obok folderu „Skrzynka odbiorcza” i „Inne” Zakładka ma „więcej”.

Przycisk „Archiwum” pojawi się po kliknięciu elementu. W nim wielu znajdzie dla siebie wiele starych wiadomości, które zostały usunięte, prawdopodobnie przez długi czas.

Usuwanie wiadomości od rozmówcy

Tak, my zorientowali się, jak „Facebook”, aby usunąć wiadomości w swoim profilu. Jednak czasami to nie wystarcza. Jest często wysłane wiadomości są przeznaczone do innej osoby, lub w ogóle nie powinna być wysłana. I tak będzie nadal badać, jak usunąć wiadomości rozmówca w „Facebook”.

Tutaj też istnieje kilka opcji. Najprostszym, ale nie w porządku – poprosić rozmówcę, aby usunąć wiadomości bez ich czytania. Metoda ta nadaje się tylko do tych, którzy wierzą i wiedzą, że ludzie po prostu nie czytać wiadomości.

Kolejnym sposobem – iść do rachunku rozmówcy i tam, aby pozbyć się tego, co jest zbędne lub nie zamierzają tę osobę. Takie rozwiązanie nie jest dla każdego. Po tym wszystkim, niewiele osób ma haseł ze stron sieci społecznej swoich przyjaciół lub krewnych. A jeśli nadal istnieje taka możliwość, konieczne jest, aby dbać o bezpieczeństwo i użytkowania Anonymizer. Program ten pomoże utrzymać anonimowość drugiego kraju przez pełnomocnika.

Wreszcie, istnieją dwie metody, które są skuteczne. Są one związane ze spamem. Najpierw trzeba spróbować oznaczania wiadomości jako spam rozmówcy. Ta metoda nie daje absolutnej gwarancji, ponieważ urządzenie określa, czy jest to spam. Specjalny program po skomplikowanych obliczeń podsumowuje rozmówca uznanie spamera. Jeżeli uzna, że jest to przypadek, wiadomość zostanie automatycznie usunięta.

Ten ostatni sposób – być spamera. Po wykryciu, że wiadomość nie powinna być wysłana po rozpoczęciu wysyłającego kolejną wiadomość. Można zrobić proste wiadomości z różnych, losowo wpisanych znaków. Ale to lepiej, jeśli będzie to dużo wiadomości z linkami do różnych stron internetowych. To oni, a nie jak filtr antyspamowy. Co do zasady, wtedy wiadomość zostanie trwale usunięta.