739 Shares 8041 views

22 lat małżeństwa – Co ślub? Co dać ślub w ciągu 22 lat?

Każda rodzina ma swoje własne zasady i tradycje. Ktoś, kto lubi ciszę i spokój, a ktoś jest zawsze szczęśliwy dla gości i jest gotów rzucić ucztę dla całego świata. Teraz omówimy, jak najlepiej uczcić '22 wspólne życie.


Jaką randkę?

Każdy wie, że małżeństwo obchodzi pewną datę rocznie. Na przykład, trzy lata życia razem – to skórzany ślub 10 lat – różowy (lub cyny), 18 – Turquoise. A jeśli jego pierwsza „rocznica” młoda rodzina jest nadal zadowoleniem odnotowuje, że w tej sprawie nie może być nieco inna, ponieważ droga codziennych zajęć i trosk życia i często ludzie zapominają, że rocznica jest nie mniej ważne niż, na przykład urodziny. Po tym wszystkim, w rzeczywistości jest to dzień narodzin nowej rodziny. Więc poszliśmy życie latający-'22 razem … Co ślub obchodzony jest? Brąz! Nie może być logiczne pytanie: „Dlaczego tak” To wszystko jest bardzo jasne, ponieważ brąz – jest dość giętki, gdy materiał stop. To samo można powiedzieć o kilku, którzy żyli tak długo razem: wiedzą, kiedy lepiej jest zrezygnować z jego partnera, a jeśli to możliwe, i nalegać na osobistych poglądów.

symbolika

Uważany święto ma swoje własne symbole. Zatem tradycyjny dar jest, oczywiście, brąz. Amerykanie jednak, że data jest nazywany również miedź. Kamień, który symbolizuje ich małżonkowie przeszły okres czasu, – spinel dowolny kolor.

wspólnie świętować

Więc, para za '22 wspólne życie. Co ślub obchodzony jest – wiesz, to jest teraz ważne, aby myśleć o tym, jak lepiej jest spędzić dzień. Najlepiej, oczywiście, mąż i żona jest lepiej być sama: dobrze byłoby, aby przejść do ulubionej restauracji, zwiedzanie kina lub teatru. Najważniejsze, że to wszystko dzieje się jakby obojga małżonków. Wspaniała opcja – jechać na krótkiej podróży lub podróż do morza. Jest to już możliwe, ponieważ dzieci mogą wyrośli i stają się zupełnie niezależne i codziennych trosk i mogą zostać przełożone. Ważne jest, aby nie zapomnieć wziąć zdjęcia i wszystkiego, co dzieje się w filmie, w skrajnym starość będzie to wielkim dobrodziejstwem, gdy małżonkowie chcą ponostalgirovat wyzywające i pamiętać o przeszłości.

Świętuje z rodziną

Jak inaczej można zauważyć '22 wspólne życie? Co za ślub to będzie – wiesz, więc uroczystość można zrobić w stylu brązie. Jednak najprawdopodobniej nie będzie to elegancki obiad partia, bo data nie jest okrągła, a więc powiedzieć, pośredni whoopee. Więc można zaprosić tylko krewnych i bliskich przyjaciół. Aby uczcić małżeństwo może być w domu, a w cieplejszych miesiącach – w naturze. Nie chcesz? Dobrze, wyjście do kawiarni nie było zabronione. Które mogą być dostarczane z transakcji? Dlatego w tym dniu, „para”, nie pamiętam ich śluby wesele i nie w kolejce: jeżeli wszystko twój ukochany został stracony? Można żartobliwie zbesztać małżonka, ale należy pochwalić i podziękować za wszystko, co zostało zrobione. Miło również nową przysięgę, która jest prawdopodobnie humoru i zabawy.

stół

Ten ustęp jest skierowana do kobiet. Na nosie – 22 lat życia razem. Co ślub kompletna bez święto? Szczególnie w naszym kraju, gdzie iść i uwielbia się bawić każdy. Że zastosowanie drogich gości? Będziemy stosować się do tradycji i symboliki. Dlatego przygotowania posiłków bogatych w miedź (w wersji amerykańskiej, ale coś zrobi). Nie, to nie jest metalem, chociaż na stole nie jest grzechem użyć brąz, jeśli to możliwe. Jeśli chodzi o jedzenie, tolerancja wątroby dorsza lub wątroby wołowej, kalmary, orzechy włoskie, orzechy laskowe. Ale to nie jest pełne menu, różnorodność swoich ukochanych dań męża. Na stole musi być obecny również kakao i alkohol – wino światła lub szampana.

tradycje

Dobrze, jeśli współmałżonek jest pamiętany każdy dzień ślubu. '22 małżeństwa nie powinny być wyjątkiem. Na przykład, w każdą rocznicę miło odwiedzić konkretny warsztat. W tym dniu można przejść na artystyczną kucia miedzi lub brązu, a tam jest poznanie właściwości tych metali, aby zobaczyć jak wygląda praca z nimi. I, oczywiście, konieczne jest, aby spróbować zrobić coś na własną rękę, i zostawić pamiątkę jako przypomnienie o małżeństwie z brązu. Ciekawym pomysłem może wydawać brązowy medal. Cóż, jeszcze raz, chcę przypomnieć, że wszystko, czego potrzebujesz, aby strzelać na taśmie filmowej i będzie to wielka pamięć.

Co dać?

Wiedząc, że w '22 ślub – z brązu prezenty ślubne niezbędne do przygotowania właściwe. Można, oczywiście, przedstawienie zestawu stołowego rodziny lub urządzeń jako dar – to nigdy nie będzie skończona. Jednak jeszcze lepiej podążać tradycję i dają produkty z brązu lub miedzi (o sposób, brąz – jest stopem miedzi i cyny). Co możemy dać z metalu? Najprostszym rozwiązaniem – statuetka z brązu. Jednak w tym przypadku konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wielkość obiektu i prezenty, jak również wnętrze, gdzie będzie przedstawiony rzeczy. Maleńki jednopokojowy apartament z pewnością wygląda na miejscu duży brązowy koń ze skrzydłami (a la prezent z filmu „Office Romance”). Więc z tej opcji trzeba myśleć bardzo starannie. To nie wydaje się dziwne Brąz lustro w pięknej ramie. To taki prezent zawsze jest miejsce. I będzie wyglądać bardzo atrakcyjnie. Mogą występować jako różne świeczniki z brązu, ramki do zdjęć lub obrazów w ramkach z odpowiedniego materiału. Ciekawy prezent będzie brąz zegar stołowy (ale na wszelki wypadek lepiej jest taka występuje wziąć okup – dużo pieniędzy), a także w szachy wspomnianego metalu. Co jeszcze dać na 22 lat? Co za ślub – wiesz, możesz spróbować grać z innym symbolem tego dnia – spinel. Ten kamień może ozdobić zestaw biżuterii – dać mąż i żona na wisiorek. Byłoby właściwe serwis do kawy z miedzi, z której wszyscy goście będą mogli natychmiast i leczyć się.

Ciekawe prezenty

Mimo że przedstawiony brązu ślub? Oprócz prezentów tego szlachetnego metalu, można spróbować pokonać numer 22. Tak, to dlaczego nie dać para 22 czekoladki? Po prostu dać „nowożeńcy” słodycze – jest co najmniej banalne. Inną rzeczą – obciążenie osobno do wspomnianej pokrywy jest obecny (na przykład, drukowanie). Że mogą one być wyświetlane? Jeśli para jest sfotografowany każdą rocznicę, każda czekolada może oznaczać mieszkali razem rok i wyświetlić odpowiedni dzień świętowania. Można to zrobić na każdym zdjęciu płytki ślubu. Cóż, i tak dalej … tak wiele pomysłów. Należy zauważyć, że taki prezent będzie długo pamiętał nie tylko dla par, ale także dla wszystkich gości. Tak, aby mieć pewność, głównym rocznica ślubu – 22 lat. Dlatego możliwe jest, aby nagradzać rodzina zasługiwała 22 medale – za każdym rokiem. Dlaczego nie zrobić z brązu? Jeśli rodzina jest coś do zbierania, możliwe jest, aby przedstawić coś z tego obszaru. Jest również dobrze zrobić żonaty para twórczy dar. Można napisać to dla nich wiersz, napisać piosenkę, narysować obrazek. Szczególnie drogie prezenty zostaną wykonane własnymi rękami – Powiązane pled, haftowane z koralikami obrazu lub obrazu. Wnuki lub dzieci mogą zrobić karty lub drobne upominki od złomu. Takie prezenty zawsze miły i daryatsya ludzie, którzy kochają, doceniają i szanują.