402 Shares 9943 views

Formę silikonowy do lodu i jego funkcji

Formy silikonowe do lodu – coś pożytecznego i niezbędne w kuchni. Jest bardzo łatwy w użyciu i łatwy do opieki nad nią. Ponadto, nowoczesne producentów akcesoriów kuchennych oferują klientowi tak wiele ciekawych rzeczy, które po prostu zaślepiony! Ciesz napoje z lodem? Wierz mi, kostki mogą nie tylko schłodzić je, ale także stworzyć nastrój całej partii. Teraz musimy to zobaczyć.

przeznaczenie

Oczywiście, forma niezbędne do domowego wyrobu lodu. Ale można ją używać do innych celów. Na przykład, każdy kosmetolog zna wiele receptur, które pomogą zachować młodość i piękno skóry. Wlać do bulionu rumianku formy leku i zamrozić. Te kostki – doskonałe narzędzie dla osoby skóry. Przetrzeć skórę w strefie T.

A co, jeśli komórki nie napełnić wodą i mlekiem? Będzie doskonałym uzupełnieniem do kawy. Szczególnie przydatna do takich kostek w godzinach porannych, kiedy nie ma czasu czekać na drinka do ostygnięcia.

Jeśli wypełnienie formy z rozpuszczoną czekoladą i wymieszać z prażone orzechy, rodzynki i kawałki suszonych moreli lub śliwek, okazują się wspaniałe domowe słodycze. Tylko nie trzeba ukryć je w zamrażarce, są one doskonale zastynut w temperaturze pokojowej.

Nawet formy mogą być wykorzystywane do wykrojów. Mocno ubić swoje warzywa, wlać oliwę, wysłać go w zamrażarce. W zimie można korzystać z kawałków lodu na sosy i sosy sałatkowe. Kości nadal będzie wszystkie smaki lata.

zalety

Formy silikonowe do lodu praktycznego tworzywa sztucznego. Nie trzeba wbić ją na stole, aby usunąć sople. Ten materiał nie boi niskich lub wysokich temperaturach. Ponieważ łatwo jest zmyć produkt, nawet tłuszczu. Żywotność takiej formie jest obliczana przez dziesięciolecia, ponieważ jest to prawie niemożliwe do zniszczenia.

I zdrowie silikon jest bezpieczny, gdyż nie reaguje z żywnością i wodą.

Przez cały czas

Najbardziej powszechnie stosuje się klasyczne kauczuku silikonowego na lodzie. Kostki po prostu uniwersalna. Jeśli jesteś obojętny na zmieniającą się modą i szukasz czegoś, która będzie w stanie cieszyć się przez wiele lat, prawdopodobnie, jest to opcja.

nietypowe kształty

Popularne dzisiaj, a bardziej zaawansowane formy. Kryształy, figurki zwierząt, serca są idealne dla partii zabawy. Oprócz kauczuku silikonowego do lodu może być dowolnej wielkości. Można dostać dokładnie to, co chcesz – nawet duże kule, choć rozpraszania małych gwiazd. Wybierz co lubić.

dla eksperymentatorów

Bierzemy pod uwagę interesy producentów i epatager. Nie boją się lodem czaszki w Fougeres koniak? A co sztuczne zęby w pełnym rozmiarze? Albo, powiedzmy, kawałki lodu w postaci bomb i amunicji dużego kalibru?

Jeśli planujesz imprezę tematu, niekoniecznie używać zwykłych kostek lodu. To nie zaskoczy nikogo. I tu, na przykład, pirat piastrów może być prawdziwym dobrodziejstwem i zrobić sensację.

naczynia do lodu

Być może najbardziej niezwykłe gatunki pleśni na lodzie można nazwać kieliszki do wina. W nich można zastosować strzały koktajle i alkohole. Jest to szczególnie dobry pomysł na lato. Zazwyczaj silikonowe formy do lodu w postaci naczyń do alkoholu użytego w ciepłej porze roku. Pamiętaj, aby pisać do rury koktajle, ponieważ nie wszyscy goście lubią dotykać wargi do krawędzi lodu.

Nawiasem mówiąc, ewentualnie wylano do wody formy. Można użyć naturalne soki, lemoniada lub napoje bezalkoholowe. W barwnym wykonywania takich kieliszków będzie wyglądać jeszcze bardziej spektakularne, a smak napoju przedłożone im zrobić niezwykłe.