832 Shares 7813 views

Dowiedzieć się, do jakiego typu należysz ciotkę!

Pomimo faktu, że ciotka nie może mieć status „jestem najważniejszą osobą w rodzinie po rodziców, którzy mają dziadków (co jest powszechne w społeczeństwie), istnieje wiele ciotek, które odgrywają ważną rolę w wychowaniu swoich siostrzeńców. Niektóre zachęcające pobłażliwość, inni trochę jak dzieci. Czy jesteś sobie ciotka biologiczne, lub zna taką osobę w twojej rodzinie? Wtedy istnieje duża szansa, że poniższe opisy pomogą Ci nauczyć się tego ciotka i jej dziwactwa.


Ciotka, która pozwala wszystkim

Dlaczego tylko dziadkowie mają prawo psuć wnuków? Kiedy dzieci przychodzą do spędzają wolny czas z moją ciotką, ona nie widzi nic złego w tym, aby pozwolić im robić wszystkie rzeczy, które po prostu przyjść do głowy. Film nie jest bardzo dobra ocena? Więc co, jeśli są one tylko 10 lat? Lody na śniadanie? Ok, jest to produkt mleczny! Dlaczego nie chcą aniołki, zrobi wszystko, żeby spełnić wszystkie ich życzenia i uszczęśliwiać.

Ta ciotka zawsze wspierać swoich siostrzeńców i myślę, że robią po prostu niesamowite, bez względu na to jak straszne wszystko naprawdę.

Jeśli kiedykolwiek będzie posiadać dzieci, dowiaduje się, że kara będzie szybka i straszna. Ale w tej chwili te dzieci po prostu się podobało, ponieważ nie mogą czekać na weekend, aby spędzić każdą chwilę z ukochaną ciotkę, która, choć z jego dziwactw, ale to jest tak blisko i miły dla dzieci.

Downer

Zbyt inteligentny i nudny ciotka nie może być złe, ale w tym samym czasie, będzie to bardzo mądry, ciekawe i nawet przydatne w jakiś sposób. Ona – ciotka, która jest najspokojniejszym i najlepszym człowiekiem, który jej siostrzenica (lub siostrzeniec) kiedykolwiek spotkał. Z jednej strony, może uczyć dzieci, aby cieszyć się literaturą i motywację, aby wydać swoje kieszonkowe na książki zamiast cukierków. Z drugiej strony, teraz dzieci błagać mamę i tatę, aby kupić mu więcej książek, które kosztują dużo pieniędzy.

Kiedy weekend dobiega końca, gdy dzieci nie chcą wracać do domu do rodziców, którzy, niestety, nie będzie mógł z nimi rozmawiać w tym samym języku. Zrozumiałe jest, że ciotka nauczył ich mówić, na przykład, w języku elfów lub nawet jakiegokolwiek egzotycznym dialekcie. Ta ciotka trochę samozadowolenie w związku z tym, że śni i mając nadzieję, że będzie trochę lepsze dla dzieci niż jej siostra (lub brata).

Ciotka, która lubi pić

Ta ciotka nie bardzo rozumiem, dlaczego jej brat nie chce, ona opiekowała się nim małe dzieci, a wszystko dlatego, że lubi pić. Ma przyjaciół, którzy mogą w każdej chwili jej towarzyszył.

Na każdej uroczystości rodzinnej, ona pochodzi z kolby w ręku (w prawdzie, bo to najlepszy sposób, aby bezpiecznie przejść przez te wszystkie spotkania rodzinne), a dzieci spojrzeć na nią w tym samym czasie z przerażeniem i podziwem. Nawet jeśli dzieci są zbyt młody, by wiedzieć, jak najlepiej postąpić w danej sytuacji, jak oceniać ludzi, dla nich to jest nadal „Ciocia, która śmieje się dużo, a czasami spada.”

Bezdzietna ciotka – „ekspert” w edukacji

Wierzymy, że nie ma nic gorszego dla rodzica niż bezdzietnych rodzeństwa, którzy im pokazać jak prawidłowo wychowywać dzieci! Ta ciotka zawsze jest „doskonała” i „najlepsze” rada w stanie (to jest w czasie ciąży siostry przeczytać kilka książek na temat wychowania dzieci), czasem jest zaskoczony, gdy w odpowiedzi na odporność „uprzejmości” zysków, a czasami nawet i wobec wrogość rodziców. Czuje, że istnieją pewne złe rzeczy, że jej brat (lub siostra) naprawdę chce to powiedzieć, ale przez wzgląd na harmonii rodzinnej trzyma gębę na kłódkę.

Ale tylko na chwilę wyobrazić sobie, jak trudne może być edukacja dzieci. Ciotka – jest dorosła, a jej siostrzenice – tylko mali ludzie, prawda? To bardzo proste. Jeżeli nadszedł czas, aby iść spać, idą do łóżka. Jeśli jest to czas na obiad, muszą jeść. Nic skomplikowanego o nim (jej zdaniem). Jeśli wszystkie z tych metod na raz nie zadziała, to nie będzie z powrotem w dół i spróbować nauczyć ich dyscypliny jak zwierzęta!

irytujące ciotka

To irytujące ciotka pod każdym względem, ponieważ nikt nie wykracza wydarzenie bez jego udziału, może zabić nikogo rozmów. Zawsze stara się oddać wszystkie swoje rady, może bezpośrednio udać się do szkoły, gdzie studiowała jej siostrzeńca, głowa prosto do biura dyrektora, aby poinformować, że chłopak za złe zachowanie, i to tylko ze względu na fakt, że jej brat po prostu nie płaci dbałość o jego syna.

Lub szkoły tańca, gdzie pełnił swoją siostrzenicę, ona po prostu może rozpocząć spór z instruktorem tańca, bo nie jest całkiem jasny przedstawiają pewne ruchy.

sexy ciotka

Musimy pomyśleć dwa razy zanim dasz dziecku ten weekend ciotkę. Jej dom jest prosty arterii, jest ona stale otwarte drzwi dla wszystkich swoich przyjaciół, i nie tylko, ona zawsze stara się wyglądać świetnie. Ona ma szafę pełną czarnych sukniach, a większość z nich ma niewielką długość.

Ona jest zawsze szczęśliwy uczyć jego siostrzenica inny wrażliwy kobiecych sztuczek, takich jak jak prawidłowo stosować makijaż, ale może ona zająć jego siostrzenicy, dziewczynka, jeśli dopiero pięć lat?

Ciotka, którzy często stają się drażliwe

Jeśli jej wzorce – niektóre z pań z kreskówki Simpsonowie, potrafi z łatwością mieszczą się w tej kategorii. To jest człowiek z absolutnie cynicznego spojrzenia na życie, a także w jej domu w ogóle nie ma miejsca do zabaw dla dzieci, ona nie ma czasu na plotki i intrygi. Jeśli jej brat odwiedza ją i pozostawia swoje dzieci do niej na weekend, to powinien przynieść ze sobą wszystkie zabawki, bo dzieci nie znaleźć niczego odpowiedniego dla rozrywki w domu ukochanej ciotki.

Z drugiej strony, dobrze nadają się ciotka wymyślić kilka cytatów i anegdot. Ciotka lubi rozmawiać przez całą drogę tam. Rodzina uwielbia słuchać jej zabawne historie. To może być uważana za najlepszą ciocią na świecie, ale tak długo, jak jego dobry nastrój nie zamieni się drażliwość.

Ciotka, która nie ma żadnego czasu na siostrzeńców edukacji

Ten rodzaj ciotki, którzy świadomie nie chcą, aby rozpocząć swoje własne dzieci. Ona jest zbyt zajęta kobieta, za pracę w pierwszej kolejności.

Tak, to jest – profesjonalny, który pracuje w trybie psychicznego, nie wiedząc resztę. Ale ona ma czas, aby odwiedzić serwisów społecznościowych. Jeśli rodzina chce wiedzieć, co ciekawe rzeczy miała przygotowane, co jest nowego w swoim życiu, wszystko musi zapisać się do jego „Twitter” czy Instagram, że nie ma czasu, żeby poeksperymentować z dziećmi i oddawać wszystkie swoje zachcianki.

Ale istnieją pewne pozytywne momenty. Ze względu na fakt, że jej kalendarz zawiera zapis wszystkich ważnych wydarzeń, nigdy nie strzela daty urodzin swoich bliskich. Ponadto, co do zasady, ma pomocnika, który pomaga znaleźć odpowiednie prezenty na każdą okazję. Nic nie przynosi rodzinę jako prezenty. Wszystkie dzieci w rodzinie są niezwykłe i kosztowne uruchomiliśmy i powiedzieć, że mają najlepsze ciotkę na świecie!

Ale kochamy nasze ciocie, nawet jeśli są one nudne i nieciekawe lub zbyt aktywne i denerwujące. Z babcią może być dobry moment, ale szalona ciotka dać dzieciom dużo bardziej pozytywne emocje. Najważniejsze – w leczeniu dzieci z całego serca, bo małe cherubiny wszyscy czują się lepiej dorosłych, nawet nie potrzebuje słów.