830 Shares 8990 views

Pierce uszu w Moskwie do dziecka: adresy, referencje. Kolczyk do przekłuwania uszu

Twoja dziewczyna dorasta, a ty zaczniesz myśleć o tym, że musisz przebić uszy. To, co nie ukrywało się za tym pragnieniem rodziców – aby pokazać płeć małego dziecka z krótką fryzurą, hołdem dla mody lub pragnieniem upiększania swojego ulubionego – zawsze istnieją wiele pytań. Jednym z nich jest to, kiedy przebić uszy dziewczyny, w jakim wieku? Odpowiedź na to pytanie, a także wiele innych na temat nakłucia uszu, czytać dalej w artykule.


Początki i tradycje przebicia

Starożytni ludzie starali się ozdobić się pomocą piercingu ciała. Każdy naród wprowadził coś w swojej własnej tradycji. Można powiedzieć, że to początek nowoczesnego przekłuwania. Niektóre plemiona dały przekłuwanie religijnego, społecznego znaczenia. Tak więc, noszenie kolczyków było prawdziwym rytuałem. Jako przykład można przynieść kapłanów z Wielkanocy, którzy nosili masywne kolczyki z drewna, co zwiększyło ich znaczenie w oczach Aborygenów. Miejscowi mieszkańcy zidentyfikowali kapłanów z boskim początkiem. W języku hinduskim kobieta z przekłuwanym nosem została wymieniona jako "zajęty", czyli żonaty. Nasza przodka tradycja piercing uszu pochodzi z Rusi Kijowskiej. Ta akcja miała jednocześnie pogański i estetyczny charakter. Kolczaste uszy mogły być zarówno kobietami, jak i mężczyznami. Uważano, że aby uratować mężczyznę w czasie wojny pomogą nakłuć ucho.

Optymalny wiek przebicia uszu

Nie wszystkie kobiety mody pamiętają, kiedy przebili uszy. Wielu rodziców, zwłaszcza mamusie, zazwyczaj przebija uszami rocznie swojej córce. Z jakiegoś powodu jest to najbardziej odpowiednia data. Ale profesjonalni kosmetolodzy twierdzą, że trzy lata to najbardziej optymalny wiek. Przebij uszy, zawsze masz czas. Wszakże procedura ta musi być podjęta z odpowiedzialnością, należy zadbać o miejsca przebicia.

Jeśli dziecko jest małe, aktywne, może pociągnąć kolczyki, powodując zapalenie. Istnieje również możliwość, że kolczyk zostanie rozszczelniony, a mała fashionistka połknie ją.

W końcu jest tylko jeden argument na rzecz wczesnego nakłucia uszu – dzieci szybko zapominają o bólu w tym wieku. Co się tyczy specjalistów, nie widzą przeszkód, aby przekłuwać uszy nawet w bardzo młodym wieku, jeśli dziecko jest dobre ze zdrowiem i wzrokiem. Tak więc, kiedy przebić uszy dziewczynie, aby rozwiązać tylko rodziców. Zaleca się jednak przeczytanie przeciwwskazań do procedury.

Przeciwwskazania do przekłuwania uszu

Pomimo faktu, że istnieje kilka przeciwwskazań, zaniedbywanie ich może prowadzić do negatywnych konsekwencji. Procedura nie jest zalecana, jeśli historia dziecka obejmuje:

 • Choroby Otolaryngologiczne,
 • Obecność egzemy,
 • Choroby krwi,
 • Alergia, ponieważ wszystkie kolczyki do przekłuwania uszu są w składzie substancji alergennych,
 • Cukrzyca,
 • Zaburzenia o charakterze neurologicznym.

Niepożądane jest przebicie uszu

Jeśli dziecko jest w stanie podniecenia lub boi się. Jeśli dziecko niedawno miało zakaźną chorobę. Lepiej przełożyć procedurę na dyskomfort.

Jak jest wykonywana procedura

Istnieją dwie metody przebicia uszu: pistolet lub igła. Przebijanie pistoletem jest nowoczesną procedurą, szybką i bezbolesną. W ten sposób kolczyk został odłożony na raz. Dziecko usłyszy kliknięcie pistoletu i poczuje niewielkie uczucie pieczenia, to wszystko. Teraz niewielu osób przebywa uszy za pomocą igły, ponieważ w tym przypadku dziecko będzie musiało znosić ból. Ale ta metoda jest czasami stosowana, gdy chcą założyć kolczyki z pętlą blokady. Przy metodzie z użyciem pistoletu, dziecko początkowo nosiło kolczyki. Pierce uszu w Moskwie, dziecko nie będzie żadnych problemów.

Podnieś kolczyki

Co powinno być kolczyki do przekłuwania uszu? Na początek, przed zabiegiem, rodzice muszą upewnić się, że ich dziecko nie ma alergii na metal. Najlepszym rozwiązaniem do noszenia po raz pierwszy będą kolczyki, które są noszone przy użyciu pistoletu. Wykonane są ze specjalnej stali stopowej – medycznej. Zazwyczaj rodzice zazwyczaj wkładają kolczyki do kolczyków z metali szlachetnych – złoto, srebro – i popełniają błąd, ponieważ podczas gdy uszy nie ustępują, nie można tego zrobić. Najlepszą opcją po raz pierwszy, jak już wspomniano, jest goździki. Jeśli monotonia jest nudna, możesz chodzić z dzieckiem do salonu, a na goździku dostaniesz wiele opcji ze stali medycznej. Po kilku miesiącach noszenia takich standardowych kolczyków można bezpiecznie przejść do biżuterii wykonanej z metali szlachetnych. Ale wybrać kawałek biżuterii jest lepszy niegrzeczny, bez ostrych krawędzi, w rzeczywistości nie nosić go nie do mam, a córkę. Szczególną uwagę należy poświęcić łącznikowi. Powinno być łatwe do otwarcia, aby dziecko mogło sobie z tym poradzić.
Widząc wystarczająco dużo ozdób mojej matki, dziewczyna może zacząć wymagać kolczyków "zwisających", takich jak księżniczki z bajki i piękno Wschodu. W tym przypadku nie mów na temat dziecka, tylko obiecuj, że będziesz nosił takie kolczyki od czasu do czasu, w święta.

Szukasz salonu

Aby przejść przez procedurę pomoże salonu. Specjaliści – kosmetolodzy z edukacją medyczną będą mogli przebić uszy. Wybierz niezawodny salon jest łatwy, jeśli polegasz na opinii klientów. W Moskwie możesz przebić uszy:

 • Salon piękności "Lustro". Adres: ul. Dmitrij Ulyanov, dom 28. Wiele pozytywnych recenzji procedury, zauważył dobrą reputację personelu. Wszystko przebiega szybko i bezbolesnie.
 • Salon piękności "Wirtualny". Adres: ul. Łukinskaya, dom 7. W recenzjach odnotowano profesjonalizm kosmetologów. Można im zaufać z najcenniejszą rzeczą – ich dzieckiem.
 • Salon piękności «Broadway». Adres: ul. Sumska, dom 6, budynek. 1. Zauważa się czystość miejsc pracy specjalistów.
 • Salon kosmetyczny Adres: ul. Menzhinsky, d. 21. Salon opuszcza najbardziej przyjemne wrażenia klientów.
 • Salon piękności "Szok czekoladowy". Moskwa, Suzdalskaya, 10, budynek. 2. Salon jest bardziej klasy ekonomicznej, z dobrymi cenami. Zapewniający komfort psychiczny klientom.
 • Salon piękności "Ludovik": Plac Semenovskaya, 1-a. Budynek centrum biznesowego "Sokolinaya Góra". Procedura nakłuwania uszu wykonywana jest przez wykwalifikowanych mistrzów.
 • Salon piękności "Balance Club": Wizja Vernadsky, dom 95, budynek. 4. Zapewnia usługi nakłuwania jakości dla uszu.
 • Salon piękności "Słodkie": górne pola, itp. 4. Mistrzowie są wkładani "5" do przekłuwania uszu na dzieci.
 • Salon "Charm": ul. Okskaja, 3, ul. 1. Można zaufać wykwalifikowanym pracownikom.
 • Salon "Beatrice": ul. Sinichkina 2, 19. Mistrzowie wykonują okrągłe uszy. Uprzejmość personelu.

Lista może być kontynuowana przez długi czas. Wydaje się, że wybór, gdzie przebić uszami w Moskwie dla dziecka, jest świetny. Niektórzy zwracają się do prywatnych mistrzów, którzy pracują równolegle w salonach i klinikach.

Więc wybrałeś mistrza lub salon, gdzie przebić uszy. Cena za tę procedurę może się różnić. Średnia cena przebicia w uszach wynosi od 350 do 500 rubli. Jeśli salon jest elitarny, procedura może kosztować od 1000 do 2000 rubli.

Troska

Bezpośrednio po zabiegu specjalista zaleci opiekę nad przebitymi miejscami. Do leczenia ran po raz pierwszy można używać 70% roztworu alkoholu kalendula dwa razy dziennie (rano i wieczorem), kiedy stykają się z wodą – częściej. Nadtlenek wodoru jest również dobrym środkiem antyseptycznym do przetwarzania.

Na początku lepiej nie zwilżać uszu. Rana będzie uzdrowić nie wcześniej niż miesiąc. Inne zalecenie – nie dotykaj kolczyków rękami przez pierwsze trzy lub cztery dni. Kolczyki włożone do kabiny nie można strzelać przez miesiąc, później można kupić ozdoba według własnego uznania.

Zapoznaj się z pediatrą lub specjalistą, który przeprowadził mini-operację, z objawami takimi jak obrzęk, krwawienie i występowanie rogówki.

Ogólne zalecenia

 1. Na uchu znajduje się wiele ważnych punktów wpływających na pracę narządów: wątrobę, serce, mózg i oczy. Dlatego warto zbliżyć się do wyboru salonu i specjalistę z całą powagą. Mistrz musi być koniecznie medycyny. Postanowiwszy przebić uszu w Moskwie dziecku, przeczytaj referencje klientów.
 2. Lepiej wybrać sezon zimowy dla procedury. Po pierwsze, ryzyko zarażenia jest mniejsze, a po drugie, kąpiel w rzece lub na morzu jest wykluczone.
 3. Trzy dni po nakłuciu trzeba zacząć przewijać kolczyk, przez minutę w różnych kierunkach i tam iz powrotem. Te działania są konieczne, aby zapewnić, że kanał nie stagnuje i nie narasta.
 4. Nie używaj alkoholu do leczenia ran! To bardzo je podrażnia i zwiększy czas gojenia.
 5. Mając na sobie kapelusz i długie włosy, musisz uważać, aby nie pociągnąć za kolczyk. Dziewczyny z początku mogą nosić wysokie fryzury, ogony.
 6. Należy zachować ostrożność, gdy pierwszy raz usuń kolczyk, najprawdopodobniej otworzy się go tylko z wysiłkiem. W celu łatwego i szybszego usunięcia należy przytrzymać przednią część biżuterii dwoma palcami w taki sposób, aby uzyskać wsparcie.
 7. Nowe kolczyki obsługują roztwór alkoholu.
 8. Aby wyjąć i założyć kolczyki możliwe jest tylko czyste ręce.
 9. Z wizyty w saunie, wannie lub basenie, powinieneś zrezygnować z miesiąca.
 10. Jeśli jest jakiś wybór, jak przebić uszy, najlepiej jest wybrać pistolet. Ponieważ jest to wykonywane szybko i bezbolesnie, poza tym jest tak bezpieczne, jak to tylko możliwe dla zdrowia klienta. Ryzyko infekcji jest zminimalizowane.
 11. Aby zaszczepić dziecięce uszy, każdy rodzic sam decyduje. Specjaliści zalecają jedynie przestrzeganie zasad ogólnych. Zrób to, gdy dziecko jest gotowe moralnie i dojrzewa fizycznie.