242 Shares 1943 views

Supercar – Nissan 240SX

Niniejszy Coupe Nissan (w Ameryce, ten samochód ma wskaźnik 240SX w Japonii znana jest jako Nissan Silvia) jest prekursorem szóstej generacji Datsun. Ogólnie rzecz biorąc, ta maszyna jest prawie niezmieniony. Jasny wygląd, napęd na tylne koła.


Nissan 200SX realizowany tylko w Europie z turbodoładowanym silnikiem dwustu sił, przeznaczone do pojemności dwóch litrów. Tylny mechanizm różnicowy – z częściowym automatyczną blokadą. Nissan 240SX S13 wygląda dobrze. Węższe, ledwo skośne reflektory, wydłużony kaptur, duży zwis z tyłu – samochód, dążenie naprzód.

Nissan 240SX sportowy duch i czuł się w kabinie, w którym fotele wykonane są ze skóry z umiarkowanej twardości. Prędkościomierz i obrotomierz z dużego rozmiaru, a kierowca za kierownicą odwrócił. Podwyższone poziomy wiązki ramię znajdujące się poniżej okna, tworząc wokół kierowcy i pasażerów pozory ramki moc przechodzi gładko w panelu w pierwszym planie. Dźwignia manualna skrzynia biegów Nissan 240SX w pięciu etapach, jeśli joystick gry na komputerze, stoi w centrum miasta.

Mimo to, pierwsza inspekcja obejmuje prowadzenie Nissan 240SX. Być może to nie przypadek na dziesięć tysięcy dolarów droższe niż Honda. Ale żeby wyciągać wnioski o samochodzie jeszcze.

Aby przetestować samochód Nissan 240SX, nie powinien po prostu jeździć i jeździć na poważnie, w tym, w tym tor do wyścigów. Nissan Motor w zasadzie oznacza silnik w dwóch litrów, który jest ustawiony na przykład na modelu Primera. Ale teraz trudno jest wiedzieć: zmienny rozkład doładowania turbiny w fazie gazowej, intercooler. I w rezultacie – zamiast poprzednich stu trzydziestu sił – dwieście dwadzieścia. A on nie jest w płaszczyźnie poprzecznej i w podłużnym. Nissan łatwo ruszyć i bezkrytycznie podąża pedał przyspieszenia.

Do trzech tysięcy obrotów na minutę silnik pracuje zwyczajne. Ale po trzech tysięcy pięćset obrotów na minutę – z rdzeniem przyspieszenia, emitowane z pistoletu. I po pięciu tysięcy pięćset obrotów na minutę – po raz kolejny temperamentu spadku. wysilanie silnik i wyczuć trochę. Jeśli w trybie normalnym do kontrolowania urządzenia nie ma żądania (ostre reakcje: obecność sprzężenia zwrotnego), Bieżnia prowadzi się w inny sposób na wygląd Nissan 200 SX. Pojazd trudny do kontrolowania, ponieważ tylko jedna z osi przechodzi w tryb przesuwania.

Nie zapowiadać niebezpieczeństwo pierwszych chwil. Jeśli istnieje pojazd trakcyjny stopniowo przesuwa się na zewnątrz zakrętu. Pierwszy samochód opuszcza przednie koła z obrotu. Aby utrzymać go na drodze, kierowca próbuje spowodować poślizg tylnej osi, oraz z tego silnika można wyciągnąć go bez specjalnego wysiłku.

Nissan 240 SX, ale znajduje się w strefie dość ostro. Jeszcze bardziej nieoczekiwana reakcja jest dostępny na działania naprawcze. Dość trudne, prawie niemożliwe, nie powodując wahania drugiej maszynie, wprowadzić zmiany do sań. Manewry Nissan tempo tak, że jest trudne do uchwycenia starej ścieżki: konieczne jest przesunięcie o kilka metrów od początkowej trajektorii, przywrócenie stabilności. W tych trybach Nissan 240SX potrzebujących delikatną i dość szybki dowcip podczas stwierdzenia za kierownicą.