262 Shares 913 views

Jak pozbyć się brzucha po porodzie: dieta, ćwiczenia, masaż

Maternity zmuszają kobiety nie tylko do zmiany sposobu postrzegania roli w społeczeństwie, ale także do poszukiwania nowych sposobów zachowania się. Wiele kobiet, zaniepokojonych ich wyglądem, całkowicie odmawia dzieci, z obawy przed zniszczeniem rysunku. Ale wiele znanych osób, które zarabiają na sylwetkę, nie boi się, ale rodzi się, stają się szczęśliwymi mamami, powracają do piękna. Problemem większości młodych narodzin jest kształt brzucha. Jak pozbyć się brzucha po urodzeniu dziecka?

Nieprzyjazny, ale jest to konieczne

Przede wszystkim musisz stracić na wadze. Większość matek zyskuje dużo na wadze w czasie ciąży, a ze względu na niezwykłe tło hormonalne tłuszcz zostaje osadzony na brzuchu. Dlatego nawet ogólnie rzecz biorąc, szczupłe kobiety potrzebują najskuteczniejszego sposobu na utratę wagi – diety niskowęglowodanowej w połączeniu z dowolnym kompleksem aerobiku, joggingu lub chodzenia. Wyjątkiem są kobiety po cięciu cesarskim. Mogą zalecić pierwsze kilka miesięcy tylko do przestrzegania diety w celu wyczyszczenia brzucha po urodzeniu dziecka.

Aerobik? Ile to zmieści

Ile musisz zrobić aerobik? Jak pozbyć się brzucha po urodzeniu dziecka? Standard 20 minut kompleksu na wideo nie pomoże. Trening jest wymagany, co dziennie odpowiada godzinie pracy (8-10 km). Weekend – tylko raz w tygodniu. W ciągu 2-3 miesięcy nie rozpozna się, jeśli wykluczyć produkty węglowodanowe równolegle do obciążeń. Brzuch zmniejszy się. Ale jak to wyciągasz?

Pobierz, pobierz i pobierz … Ale z wiedzą!

Po kilku miesiącach diety i aerobiku można rozpocząć szkolenie starej dobrej prasy jamy brzusznej. Dlaczego nie od razu? Jak pozbyć się brzucha po porodzie poprzez ćwiczenia? Nie zobaczysz wyniku, dopóki nie zaczniesz tracić na wadze, a zatem będzie wielka pokusa, aby przestać ćwiczyć utratę wagi i poprawić kształt brzucha. Ćwiczenia, aby pozbyć się brzucha – jest to zwyczajne, znane lekcje wychowania fizycznego w celu wzmocnienia prasy. Tylko na skośne mięśnie nie wykonują więcej niż dwóch odcinków tygodniowo. Nie potrzebujesz szerokiego pasa. I lepiej ćwiczyć na tak zwanej niższej prasie (tak zwanej, ponieważ mięsień jest jedną). Kiedy "górna" jest rozwijana, zwykle z mięśniemi talia i biodra są opracowywane, co w efekcie nie zawsze wygląda dobrze.

Skóra wymaga uwagi

Kiedy wyciągniesz ścianę brzucha, twój żołądek prawie zniknie. Co zrobić ze skórą, aby nie popsuło obrazu pięknego nowego brzucha? Przygotuj peeling z użytej kawy lub innych stałych cząstek i masaż z nim, silnie rozgrzewając skórę. Będzie lepiej w dostarczaniu krwi, a jego warstwy się zmienią, a ślady ciąży zaczną znikać. Skóra się napręży. Jak pozbyć się brzucha po urodzeniu dziecka? Wtedy krew. Tylko tak nie ma magicznych kremów i szortów, nie marnuj pieniędzy i nie wyśmiewaj się. Lepiej jest kupić smaczne i zdrowe potrawy dla siebie i doskonałe jedzenie dla dziecka za pieniądze oszczędzane na "manekinie". Będzie więcej sensu.

Czy warto pójść na siłownię? Po upuszczeniu pierwszych 3-5 kg z dietą i biegiem, możesz zacząć pójść na siłownię. Porozmawiaj z krewnymi o pomocy z dzieckiem – i zadbaj o siebie. Kobiety, które podążają za sobą, są mniej narażone na depresję po urodzeniu.