469 Shares 9140 views

Sanatorium „Sosna” w Iżewsk – zróżnicowany zdavnitsa Udmurtia

Przez wielu uzdrowiskach Udmurtia dotyczy sanatorium „Sosna” Iżewsk umieszczony w zalesionej okolicy. Przez cały rok działa ośrodek zdrowia, specjalizujący się w profilaktycznych programów zdrowotnych, bierze dorosłych i rodziców z dziećmi. Każdy pacjent, który przyszedł do „Sosna” przez bon, dostaje indywidualne traktowanie zdrowia.


infrastruktura

Wszystkie ośrodki zdrowia Iżewsk, w tym „Sosna”, wyposażone w niezbędne urządzenia do zakwaterowania i przejściu procedur medycznych. Jest to budynek mieszkalny, przeznaczony dla 200 osób, które wygląda jak ładny hotel z różnych pokojach są wygodne, a zatem jest wyposażony w nowoczesną technologię w bardziej komfortowym pokoju. Apartamenty wyposażone są w lodówkę i telewizor. Wieczorem można odpocząć na balkonie, biorąc sesję naturalnej medycynie przed pójściem do łóżka. Balkony w każdym pokoju, bez względu na poziom komfortu.

Istnieje na terenie basenu Park Area, sauna, ogród zimowy z egzotycznych roślin i kino. W letnim kurorcie odbywa się w obozie dla dzieci w systemie trzyzmianowym dzieci w ambulatorium. Zezwolenia są wydawane przez wydział zdrowia, ale istnieje możliwość ich nabycia na zasadach komercyjnych. bilety dla dorosłych do Iżewsk sanatorium „Sosna” w cenie za dobę pobytu w przedziale od 1 200 do 1 600 rubli. Wszystko zależy od liczby i liczby dni pobytu. Wycieczki przeznaczone są do 14 i 21 dni. Ośrodek może zakupić kursovku do leczenia, co jest bardzo korzystne izhevchanam.

Specjalizacja i wyposażenie Sanatorium

Sanatorium specjalizuje się ponad 50 rodzajami leczenia i profilaktyki, dzięki urządzeń wyposażonych w nowoczesny sprzęt. Wśród nich przewodu pokarmowego, męskich narządów płciowych i żeńskich, chorób skóry, hormonalnego, nerwowego i układu oddechowego, a także układu mięśniowo-szkieletowego.

W celu przeprowadzenia rehabilitacji i leczenia, Iżewsk sanatorium „Sosna” jest oddział medyczny. Działa hydroterapii, elektroterapii i termoterapii pokoje, gabinetów zabiegowych, prysznice lecznicze i masaż podwodny. Są kąpiele błotne, masaże, ziołolecznictwo, leczenie światłem.

Grota solna – duma sanatorium

Do leczenia dróg oddechowych i płuc oraz ogólnej poprawie sanatorium posiada wyjątkową oraz komorę solną, obniżenie zawartości tlenu w powietrzu, prawie tak jak w góry, na wysokości, o nazwie „Góra powietrza”. Pneumonolodzy z St. Petersburg i specjaliści sanatorium „Pine” pierwszego Iżewsk w Udmurtia wyposażonej halochamber lub jak to nazywano, grocie, solnej oblitsevat płyt ściennych. Dzięki kilku kuracje w słonej jaskiń obserwowano dzieci z chorobami układu oddechowego, jak i odzyskane. I działa to magiczna grota solna jest bardzo prosta. Wewnętrzna wilgotność 60% i temperaturę 20-23 ° C, rozpyla się subtelnie stężenia soli. Kawałki to spada na oskrzela, przez kilka kursów doprowadzić do normalnego stanu zdrowia pacjentów.

Wanny i kąpiele błotne

Wszystkie ośrodki zdrowia Iżewsk i „Sosna” nie jest wyjątkiem, w stosowaniu terapii błoto przywiezione z torfu błota „loków-2” Pole Zavyalovsky okręgowego, a niebieskiej gliny powierzchni Sharkansky. Ciepłem dla układu mięśniowo stosuje się źródło oleju mineralnego – wosk mineralny. Przechodząc leczenia, pacjent otrzymuje się substancję biologicznie czynną przenikania przez skórę, promującej wzrost przepływu krwi, poprawiają odżywianie tkanki wykazujące działanie przeciwbólowe.

Iżewsk balneary sanatorium „Sosna” pacjenci nie są w stanie podjąć różnorodne kąpiele, w zależności od przepisu lekarza. Typowo, takie jak wanny perłowy, sól z drzew iglastych i sól morską pacjentów przypisano do ogólnej poprawy ciała i wyeliminować zmęczenie. Pacjenci z zapaleniem stawów i choroby zwyrodnieniowej stawów zwykle przepisywany kąpiele terpentyny. Yodobromistye lekarze kąpieli zalecane chorych na choroby układu nerwowego i hormonalnego.

opinie

Mieszkańcy Iżewsk w sanatorium „Sosna” często odpoczywać. Zasadniczo jest to robotnicy „IMZ”. Wierzą, że instytucją bardziej jak ambulatorium. Ktoś dostaje bilet, otrzymujących leczenie i odpoczynku na bazie ośrodka, a ktoś przechodzi poprawę kursovkam pochodzących z procedurami medycznymi w „Sosna”. Pracownicy fabryki o pozytywne usług konsumpcyjnych. Bardzo zadowolony z gości ośrodka i pracy personelu medycznego. Tacy ludzie mają zdolność do podejmowania procedury wellness voucher rodziny. Wieczorem dużo rozrywki. Jest miejsce na odpoczynek po zabiegu – terytorium sanatorium jest dosłownie zanurzony w zieleni. A jeśli jest to zimna pora roku, można przejść do ogrodu zimowego. Każdy lubi możliwość zakupu dodatkowych zabiegów w przystępnych cenach.