543 Shares 4083 views

Nowy Chevrolet Equinox

Pierwszy Chevrolet Equinox ukazał się w roku 2004. Druga generacja tego samochodu zaczął sprzedawać w 2009 roku. Przyniosła też bezprecedensową popularność tego SUV. Zaczął kupować nawet tych ludzi, którzy nigdy nie mieli do czynienia z koncernu GM.


W 2001 roku, Chevrolet Equinox zostały dodane nowe opcje. Ale SUV pozostały identyczne maszyny drugiego pokolenia. W 2012 roku car postanowił całkowicie wyremontować.
Nowa obsługa i jakość jazdy Chevrolet Equinox jest trochę lepiej niż jego poprzednik i jego głównych konkurentów – Toyota RAV4 i Honda CR-V. Teraz maszyna może również być dobrze absorbują ostre ciosy bez rozbijania komfort pasażerów. W amerykańskich samochodów Equinox rynku pojawił się w trzech wersjach wyposażenia – LTZ, LT i LS. Napęd na wszystkie koła jest dostępny jako opcja.

Silników można wybrać:

1. ICE V4 – zużycie paliwa wynosi 7,8 litra. na sto kilometrów dla wersji z napędem na przednie koła samochodu. Czyli 25 procent mniej niż w poprzedniej wersji samochodu. Chevrolet równonocy sześciocylindrowy pojemność silnika 225 „koni” poświęcić nieco więcej – 13 l. w mieście i 9,4 na autostradzie na sto kilometrów.
Chevrolet Equinox wygląd w 2012 zauważalne cechy pojazdów, takich jak sedan i Traverse Malibu.

Wewnątrz samochód jest teraz wyposażony czarny i brązowy fotele z czerwonymi szwami. Ze względu na to, że samochód stał się bardziej komfortowe i wygodne. Szczególną uwagę przywiązuje się do twórców małych szczegółów, które nadal dodają elegancji i wszechstronność. Tak więc, w Chevrolet Equinox ustawić szereg komór dla małych elementów, dodatkowy przedział na konsoli i schowku pojemnego. Istnieją inne ciekawe aktualizacje: niebieskie światło, dysk twardy, kontrola Avtoklimat dwustrefowa i podwójny ekran tylnym systemu DVD.

LT Samochody konfiguracja jest nieco inny: inne materiały na tapicerkę, podgrzewane lusterka boczne, przyciemniane szyby oraz relingi dachowe. Chevrolet Equinox LTZ jest wyposażony w relingi dachowe podgrzewanymi przednimi fotelami siatki i osłony na tylnej klapie,,,, tylnej klapie tylnej SUV z napędem elektrycznym oraz automatyczne reflektory.

Chevrolet Equinox dużo miejsca dla ładunku i pasażerów. Komfortowe przednie fotele są dobrze obsługiwane przez plecy kierowcy i przenieść się do dwudziestu pięciu centymetrów. Bardzo wysokie osoby w tym SUV może być niewygodne, ponieważ przyciski z deski rozdzielczej są zbyt niskie. Ale prędkościomierz brzmi dobrze. Istnieje także cyfrowy wyświetlacz, który podwaja prędkość czytania.
Samochody Chevrolet Equinox rozstaw był taki sam, jak jego poprzednik. Pomimo tego, że samochód stał 25 milimetrów szerszy i dłuższy. Podstawowe wyposażenie obejmuje hamulce tarczowe z kontrolą trakcji, sześć poduszek powietrznych, radio i XM Satellite nawigacji OnStar.

Można zamówić inne koła (17-19 cali), odtwarzacz DVD dla pasażerów, dysk twardy, USB i Bluetooth, napęd elektryczny na tylnej klapie, dodatkowe kolumny (do ośmiu).

wyposażenie bezpieczeństwa obejmuje przednie i boczne poduszki powietrzne, czujnik monitora, który wskazuje ciśnienie w oponach, hamulce, kontrola trakcji. Jako opcje są zainstalowane tylne czujniki parkowania i kamery cofania.

Chevrolet Equinox – jest to samochód o przestronnym wnętrzu, niskie zużycie paliwa i atrakcyjnym wyglądem. Przystępna cena sprawia, że jest popularny wśród kierowców.