109 Shares 5214 views

Pieczona cebula jako przystawka lub przekąska. Cebula smażone z jajkiem

Dla większości gospodyń smażonej cebuli – tylko pośrednim w przygotowaniu wielu potraw. Tymczasem warzywo niesłusznie urażeni: Produkuje bardzo smaczne niezależnych gadżety. Ci, którzy nie wierzą, powinni przypomnieć sobie udaną próbę wymknąć z patelni domowych prawie gotowy zazharku. Lub „odlatuje” Z cebulą płytowych, smażonych ryb – główny kurs jest nadal w lewo, ale jego poparcie już zjedzone. Tak, aby nie zaniedbywać mądrości ludowej. Traktować rodzinę niezwykłych dań i miły dodatek.

wspaniały dekorować

Bardzo smaczne i bardzo apetyczny smażone cebuli, prowadzony w mące. Przygotowując ją szybko i łatwo. Niektóre kuglarstwo jest wymagany tylko do rozdzielania głowach pięknych płatków. Aby to zrobić, należy odciąć końcówkę szczotkowane cebulę. I zrobiła nacięcie ostrym nożem prawie do dna. Ale nie całkowicie oddzielone. Kawałki te trzeba zrobić 4-6, w zależności od wielkości cebul. Na wyjściu ma być czymś w rodzaju kwiatu. Zbiór odbywa się i jest podzielony w taki sposób, że masz w rękach poszczególnych segmentach pozostał. Schodzą na kilka minut w zimnej wodzie – będzie wyeliminowanie nadmiernej goryczy.

W małej misce ubić jajka. W innym naczyniu wylano mąki. Pierwszy łuk obniżony do komórki jajowej. Następnie zostanie wyrzucona w mące i natychmiast przechodzi w głębokiej patelni. Olej nie powinno być dużo, za darmo. Podawać smażone aż gładkiej światła „tan”. To trwa około siedmiu minut. Następnie wyjął z łyżką cedzakową, jest posypane ulubionymi przyprawami i wyszedł na papierowym ręczniku do podejmowania zbyt dużo tłuszczu. Wspaniała harmonia z ryb i mięsa oraz jakiegokolwiek jada szybciej niż w przygotowaniu!

Chrupiące smażone cebuli: przepis ciekawe przekąski

Bardzo ciekawe w smaku dotyczące danie, doskonale nadaje się do każdego naczynia. Nawet tylko z gotowanymi ziemniakami wydaje arcydzieło że oszczędza dość szybko dni. Cebula pocięte koła pół centymetra grubości zorientowanych w pierścieniu i zatrzymane w słonej wodzie przez pół godziny. Następnie obrabiany pochyla durszlak. Tak długo, jak przepływa woda jest pylenie.

Do tego polstakana mąki miesza się z trzech łyżek cukru pudru, sól, pieprz i kurkumę, Khmeli suneli (stosunek podnieść się). W oleju roślinnym w małych porcjach cebuli smażone aż do osiągnięcia pożądanego stopnia „słońcem”. I rozprzestrzeniać na ręczniki do usuwania tłuszczu. Ten smażonej cebuli jest dobre nie tylko jako „towarzysz” do mięsa z ryb lub samodzielne danie, ale także jako przekąska z piwem. Tyle tylko, że trzeba położyć trochę więcej przypraw.

przyprawione danie

Może to być również godny akompaniament, a może korzystnie zastąpić danie główne. Cebula cięcia dużych kawałków. Mieszaninę ogrzewano patelni dobrą masła i oleju słonecznikowego. Kiedy zaczyna przelewać bitów, umieszcza się w pojemniku z smażone cebuli i delikatne odwracanie (nie rozdrobnionego pozostał reprezentacyjny) od 5 do 10 minut. Czas ten zależy od pożądanego stopnia opiekania.

Gdy pożądany stan prawie został osiągnięty, roślinny posypane obficie z rozmarynem i bazylią. Jeśli trawa świeże, bezpośrednio po zmieszaniu pan jest usuwany z ciepła. Gdy są one suszone – pozostaje na płytce przez krótki czas więcej. Po przeniesieniu do potrawy smażone cebuli posypane ocet balsamiczny i podawane natychmiast.

sos cebula

Istnieje wiele sposobów, jak gotować i spożywają smażone cebulę. Przepis z kwaśną śmietaną, na przykład, pozwala gotować wspaniały sos z pieczarek, wszystkie rodzaje mięsa, ryb i drobiu. Ale jeśli dodać śmietanę mniej warzyw i posiekać więcej (aby sos grubszy), smażone cebule służyć jako doskonałe danie.

średniej wielkości cebula pokroić w kostkę i pieczony na maśle na złoty dobra. W głębokiej miski połączone szklanym śmietaną, posiekane wiązki zieleni (po raz pierwszy może wziąć pietruszki i koperek, a następnie eksperymentować z innymi ziołami – bazylia, kolendra, etc …) i czosnek ugięcia. Mieszaninę tę wylewa smażone. To może być trochę zgasić, można od razu usunąć z ciepła – jak chcesz. Uwielbiam sosy grube? Następnie dodać łyżkę mąki, mieszać w stos wody. I trzymać naczynie na ogniu kilka minut, ciągle mieszając.

pyszne śniadanie

Kodowany jako porannego posiłku – tej samej tradycji, a także kanapki na herbatę lub kawę. Ale istnieje więcej ciekawych opcji. Na przykład, smażone cebuli z jajkiem na pewno chcesz spróbować wszystkiego. Pomimo składu wieloskładnikowego, naczynie wytwarza szybko. Tak to jest całkiem możliwe, aby pracować przeznaczyć kilka minut.

Aby rozpocząć przegotowaną, ochłodzono, oczyszczone i wcierać cztery jaja. Równolegle do pieca suszono do załamania światła z kromek chleba. Cebula drobno pokrojone i prażone do jednolitego rzut oka. Ser topiony ściera podobnych piłek. Wszystko preform z wyjątkiem mieszanki chleba, prisalivaem i majonez z pokruszonym czosnkiem. Ta masa jest rozłożona na suszonych krakersy – i można zjeść śniadanie z dobrym apetytem!