574 Shares 6333 views

Proste sposoby, aby poznać rozmiar butów dla dzieci

Sprawdzaj rozmiaru obuwia dla dzieci jest łatwe, ale to nie wystarczy. Konieczne jest również, aby spróbować. Jeśli osoba dorosła może zrozumieć to wygodne czy nie, dowiedzieć się, że dzieciak jest znacznie trudniejsze. Ważne jest, aby dokonać właściwego wyboru, ponieważ przystanek powinien rozwijać się harmonijnie. Więc buty lub buty jako prezent nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Określania wielkości

Aby to zrobić, trzeba znać długość stopy dziecka. Można umieścić małą stopę na kartce papieru i wyciąć wokół niego ołówkiem. Oznacza to, że system metryczny zmierzona długość linii od punktu najbardziej wystającego palca skierowany na piętę. Aby dowiedzieć się, rozmiar obuwia dla dzieci, trzeba wyciąć wokół obu nóg ze dziecko stoi, nie siedzi. Jeśli dane są różne, należy wybrać większy. Można wyciąć szablon i kupując buty umieścić w postaci wkładki. Zrozumiesz, jeśli buty są odpowiednie szerokości.

Dla najmłodszych

Jeśli okruchy ma lat i spróbować zmierzyć nogi liny. Dołączyć go do stóp, a następnie do spisu. Więc wiesz, długość w centymetrach.

centymetr dłuższy

Zima i buty letnie trzeba nie kupować tailgating, a na 1 cm. W lecie małych stóp spuchnięte od upału, a zimą trzeba zarezerwować na skarpetki. Wolna przestrzeń pozwoli na nogi, żeby się ogrzać i zapewnić prawidłowy chód, ponieważ jest to ważne dla dalszego rozwoju. Aby zrozumieć, czy istnieje luka 1 cm, umieścić dziecko na podłodze i włożyć palec pomiędzy stopą a tło. Jeśli chodzi luźno, a następnie wybrałeś właściwą parę.

Angielski rozmiary obuwia dla dzieci

Pomiar odbywa się w calach. Każdy cal przyrównywana jest do 2,54 cm Numeracja jest wykonywana przez 1/3 cala i jest uważany od 0 do 13. Dla wygody, najlepiej jest tłumaczyć na rosyjski wielkości Europy, a następnie na stole. – w języku angielskim.

USA rozmiar buty dla dzieci

System jest podobny do poprzedniego, tylko przesunięte do zera na poziomie 2,1 mm. Na przykład, długości nóg 8,3 cm jest amerykański wielkości 0,5; 8,9 cm – 1; 9,2 cm – 1,5, i tak dalej.

Stwierdzimy kompletność stóp

Buty dla dzieci jest określana przez nie tylko długość, ale także pełnią nogi. Jak zrozumieć, co dziecko podnosząc nogę, to znaczy, że obwód w najszerszym miejscu? Zbyt szerokie buty są tak samo szkodliwe jak wąskie. W pierwszym przypadku, chód staje się niestabilny, w drugim – od nadmiernego naciągu stóp może zamarznąć. Dowiedz kompletność proste: buty powinny być noszone raczej luźno, jak filmowania. Lepiej wybrać sznurowane lub na rzepy, aby dostosować swoją objętość.

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie

1. Pamiętaj, że dziecko jest bezużyteczny do trzech lat, aby kupić buty na kilka sezonów, wraz ze wzrostem wielkości stóp szybko.

2. Pamiętaj, aby spróbować na nowe ubrania przed zakupem.

3. Nie należy but jest zbyt luźny. Mogą tworzyć tasowania chód i prowadzić do problemów z kręgosłupem lub mieszkania.

4. Określ rozmiar butów dla dzieci jak najczęściej, najlepiej co sześć miesięcy.

5. Wybierz tylko naturalne skóry i futra na nogę oddychać.

6. Kup kilka najlepsza tylko w sklepach detalicznych.

7. Zima podeszwa powinna być zawsze żebrowane lub falista, jak również elastyczny i giętki, tak że dziecko nie było śliskie i komfort chodzenia dostarczona.