425 Shares 3109 views

Muffin przepis skokowo

Są dania znaki określające smak kraju, jego tradycji i zwyczajów. Są potrawy, które są typowe dla niektórych świąt i obrzędów, mają wspaniałe posiłki definiujące folklor i folklor. Wszyscy zdawać sobie sprawę z tego, co jest w pytaniu, należy wyrazić przepisu eklery skokowo.


W wielu eposów i baśni rosyjskiej sztuki ludowej, nie ma wzmianki o naleśniki lub placki. Dlatego też, zarówno dorosłych jak i dzieci do nich odżywiają drżącym zachwyt. Dzieci jedzą „Fabulous” posiłek, dorośli, a pamięta dzieciństwa bajki, więc wszystko co musisz wiedzieć przepis Muffin skokowo. W naszym postrzeganiu naleśniki – małe naleśniki powietrza. I naleśniki – to zawsze w niedzielę rano i wyposażenia domowego, śniadanie w rodzinnym gospodarstwie domowym i rodzinnym spójności posiłku. Przyjemne i smaczne uczta dla całej rodziny, która rozciąga się od ciepła ciepła, ale znika w locie.

Naleśniki na suchych drożdży – uniwersalne danie, które można bez poważnych kosztów materiału paszowego firmy niespokojne dzieci, jeśli dodamy do sweetie farsz naleśniki. Naleśniki może stać potrawy bogate w przekąska dla dorosłych mężczyzn, jakby zgasić z mięsem i sosem pomidorowym, a może służyć jako dobrej herbaty prikusku na wieczorne spotkania z dziewczynami.

Pancakes – A tortilli kwaśne ciasto z cieczy, zwykle wielkości dłoni. Przygotuj je zawsze dużo, mogą być główne dania podawane z masłem lub kwaśną śmietaną i może być słodki deser – potem wylewa miód lub dżem, dżem lub galaretki podawane z. I mogą być karmione zamiast ziarna. W tych zimnych i gorących naleśników równie dobre.

Drożdże muffin Receptura zawiera następujące składniki: mąka pszenna – 300 g, 250 g mleka pasteryzowanego, drożdże piekarnicze briketik – 20 g granulowanego cukru – 50 g, jajka – 3 części. Wszystkie produkty są zawsze w zasięgu ręki na półkach w sklepie, jak iw domu, co do zasady, nie ma takiego zestawu.

Pytanie z drożdży może również rozwiązać w każdy rozkoszy. Drożdże mogą być przechowywane w domu w postaci suchej. Aby to zrobić, po prostu trzeba spędzić 30 minut dodatkowego czasu na ich odzyskanie. Suche drozhzheynuzhno wziąć 1,5 razy wagowo ponad świeże. Zadaje się 70-100 g ciepłej wody (30-35 ° C, w tej temperaturze jest aktywny wzrost drożdży), wlać cukru łyżkę i puree z talerza do uzyskania jednorodnej zawiesiny. Drożdże mogą być mielone w mieszalniku lub młynek do kawy do jednolitego miałkim proszkiem, aby poprawić ich właściwości higroskopijnych i szybsze odzyskiwanie działania. Jeżeli drożdże wchłania całą wodę, można dodać więcej, umieścić je w ciepłym miejscu w pobliżu pieca, ale bez bezpośredniego kontaktu z ogniem, do wywaru z drożdży. Gdy zawiesina zaczęły powstawać pęcherzyki, to upadł na proces fermentacji, rozpocząć gotowanie ciasto.

Ciasto na placki na drożdży przygotowane w następujący sposób: mąka przesiewanie przez sito o średnicy otworów w pobliżu (na większą natlenienia, co jest niezbędne dla procesu fermentacji) miski. W osobnym naczyniu ubić jaja w mieszalniku pianki, dodać mleko ciepła (30-35 ° C) i cukru ugniatać, dodać odtworzone z suchych drożdży. Składniki płynne odlewania cienkiego strumienia do mieszaniny mąki i ugniatać do osiągnięcia równomiernej konsystencji mieszalniku ze specjalną dyszą od strony, w celu uniknięcia tworzenia się grudek.

Pozostawić ciasto na 15 minut w ciepłe miejsce, aby aktywować pracę drożdży i glutenu obrzęk ugniatać ją kilka razy w tym czasie. Szalka o grubości (korzystnie żelazo) wylanie 20 g oleju roślinnego i ogrzać się do wysokich temperatur. W przypadku kontaktu z wodą w oleju będzie rozpylać, wlać 2-3 łyżki na cieście testowych. Muffin przepis nakazuje pieczenia ciast drożdżowych z każdej strony przez 2-3 minut, aż do jasnobrązowego.