632 Shares 3832 views

„Rozciągnięty łańcuch” – Tatyana Lavrova – aktorka kina rosyjskiego

Utalentowany, skoncentrowany i samotne – tak Pamiętam kolegów Tatyana Lavrova – aktorka radzieckiego i rosyjskiego kina i teatru. Był człowiekiem z wielką literą. Ten rosyjski talantische – kruchy wygląd, ale jest to bardzo solidny pręt aktora wewnątrz.


informacje biograficzne

Lavrova Tatyana Evgenevna urodził się w Moskwie w czerwcu 1938 roku siódmy w rodzinie operatorów, dlatego nie dziwi fakt, że aktorka miała zdolność do życia na scenie. Od dzieciństwa, dziewczynka wiedziała, co ona będzie, starał się wcielać się jako utalentowana aktorka niepowtarzalnym, i to z powodzeniem udało w dorosłym życiu.

W wieku siedemnastu lat, Tatiana sobie sprawę, że jest gotowy do samodzielnego życia, wyszedł z domu, wszedł do studia w Moskiewskiej Szkole Sztuki Teatralnej i zakończono ją z powodzeniem w 1959 roku. Podczas studiów w Moskiewskim Teatrze Artystycznym Lavrova Tatyana Evgenevna jego niezwykły talent przyciąga wielu utalentowanych filmowców, jak i rosyjskie filmy wymagają tylko rosyjskie imiona żeńskie studenci mieli w efekcie nie przyciągnąć uwagę do swojego prawdziwego imienia obcego Andrikanis go zmienić na Ławrowem. Alias, który został dobrze dobrane dla niej przez jej przyjaciół studenci podczas komiksu remisem, przytrzymaj go przez całe życie, a mianowicie do Ławrowa, będą wszyscy aktorzy.

Po ukończeniu Tatiana pracuje w teatrze do Moskiewskiego Teatru Artystycznego w 1961 roku. Wtedy postanawia zmienić teatru „Współczesna” i pracował tam od 1961 do 1978 roku, ale w końcu wrócił do ścian ojczystej Moscow Art Theater.

Wiele potępił ją do przejścia od jednego do drugiego teatru, ale ona szuka nowych talentów, grając w nowe role, zagrała w filmie. Tatyana Lavrova – aktorka, której szczerość była potrzebna, zarówno ze strony publiczności i od ludzi w środowisku, w którym pracowała.

Bezkonkurencyjny prezent gier scenicznych

Jedynie zmysłowy charakter głęboko może doświadczyć życia na scenie odgrywa bohaterów, wiersze, powieści, opowiadania, jak jego własna. Tylko prawdziwy talent może przyzwyczaić się harmonijnie, jak tak wielu obrazów, transportu prawdziwą istotę duchowych doświadczeń. Nie każda aktorka mogła sobie poradzić z napływem niż zwykłym sensie, który jest włączony Tatianę. Nie miała prawa do oszukania widza przynosi jego umysł jest stan umysłu kogoś bawi się na scenie. W inny sposób, po prostu nie wiem jak. Nawet wtedy, gdy w latach dziewięćdziesiątych, prawdziwe talenty nie były niezbędne dla nowoczesnego społeczeństwa, które aspiruje do bardziej prostego i powierzchownego rozumienia sztuki kina i teatru.

aktorka praca w filmie i teatrze

Tatyana Lavrova – aktorka, która paliła operację, to jest czas, aby działać w filmach i udziału w produkcjach teatralnych. Pierwszy film działa Lavrova była rola dziewczyny Varya w "The Song of Koltsovo". Chociaż debiut odbył się w roli drugoplanowej, ale pokazał, jak szczere Tatyana Lavrova. Aktorka Varia przedstawiony dokładnie jak to było zamierzone przez autora i reżysera.

I szczyt prawdziwa kariera przyszedł po premierze filmu „Dziewięć dni jednego roku”.

Wraz z tych znanych i utalentowanych aktorów jak Smoktunovski i Batalov, młoda aktorka była bardziej niż imponujące, pracowała na równi z doświadczonego profesjonalnego aktora filmowego.

Nietypowy po raz Radzieckiego rola kobiety, która kocha dwóch mężczyzn w tym samym czasie, to poszło łatwo, a co najważniejsze, widzowie wierzą w opowieści o miłosnym trójkącie , i martwi się o każdej postaci z osobna.

W trakcie swojej działalności twórczej Ławrow grał dwadzieścia osiem ról filmowych, najwybitniejsze dzieło: „okres próbny” (1960), „Lot opóźniony” (1974), „Jestem psem w pociągu parowego” (1975), „Druga Wiosna” (1979), " długa droga do siebie "(1983)," Wiśniowy sad "(1993)," Metamorfoza „(2002).

Pracowała w produkcjach teatralnych, takich jak „The Lower Depths”, „Mewa”, „Nie zostawiaj Lovers”, „srebrnym weselu”, „Behind the Mirror”.

Zasłużyli nagrody i tytuł aktorki

W 1974 roku aktorka otrzymała tytuł Czczony Artysta RFSRR, w 1988 – Artysta Ludowych RFSRR, w 1998 roku został odznaczony Orderem Honoru za osiągnięcia w kinie. W 2002 roku za rolę w filmie „Cinema o” Tatyana Lavrova wygrał „Nika” za najlepszą rolę drugoplanową.

Randki

Biografia Lavrovoy Tatyany trudne chwile działa. O swoim życiu osobistym, że nie stosuje się. Silny nacisk i teatralny emocjonalny iskra – to było jej przeznaczenie. To nie działa na niego, aby stworzyć kompletny szczęśliwą rodzinę.

Wiadomo Tatyana Lavrova, życie osobiste, które zainteresowane wentylatory, była dostępna tylko w obrazach swoich bohaterek.

Trzy aktorki małżeństwo było nieudane. Jej pierwszy mąż – Jewgienij Urbansky, drugi – Oleg Dal. Wielu mówiło, że dwa utalentowany aktor w rodzinie – to też, więc pierwsze dwa małżeństwa nie doszło i jak szczęśliwy. Ale Tatiana i trzecie małżeństwo ze słynnym piłkarz Vladimirom Mihaylovym nie wieńczy ze szczęśliwym zakończeniem.

Aktorka w trzecim małżeństwie będzie porodzisz syna (1967), aby podnieść mu się, zabraniając ojca mocno ingerować w życiu chłopca, któremu pomogła podnieść jej mama.

I nie dokończył, nie dolyubila …

Wystarczy więc, że będzie reagować na Tatyana Lavrova jej kolegów po jej śmierci w maju 2007 XVI. Prawda na scenie, gorące i szczere, ale samotny w domu, jako „naciągniętej struny”.

Żył życiem, zachowując swój talent na wysokim barze, który starał się nigdy nie spadnie poniżej godności profesjonalnego aktora.

Przyczyną śmierci Tatyany Lavrovoy – rak walczyć, że było już za późno. Ostatnie lata swojego życia poświęcił na kształcenie Aktorka jej ulubioną wnuczką.