89 Shares 7418 views

Jajko z niespodzianką – tandem czekolada

Obecnie producenci marki zaczęły praktykować kwestię ulubionych dziecięcych przysmaków, jak jajko z niespodzianką, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Czekolady w nich braku szkodliwych substancji i minimalny procent ziaren kakaowych.


Trochę historii

Obecnie jednym z najbardziej pyszne słodycze i popularny dzieci są różne jaj z niespodziankami wewnątrz nich. Jednak niewiele osób wie, że pierwsze przyjemność z darem wewnątrz tam w gorącym słońcu Włoch w 1972 roku. W tym czasie było dość niezwykłe, więc ten przysmak po prostu zmieciony z półek. A w 1995 roku, te słodycze próbowało i rosyjskie dzieci. Od tego czasu Rosja zajmuje 4 miejsce w rankingu sprzedaży jajek czekoladowych. I tu w realizacji amerykańskiego jakichkolwiek słodyczy, które zawierają pamiątki i zabawki, jest surowo zabronione. Kara dla przywozu produktów z niespodzianek w rzędu 2500 USD. Sama idea „zabawki w czekoladzie” urodził się w Związku Radzieckim gdzieś w 30-40-tych. Wygląd słodycze przypominał bombę. Wewnątrz miał drewniane lalki, serca i różne inne zabawki radzieckie dzieci.

Co jest jajko z niespodzianką?

Dla dzisiejszych dzieci smakołyków w postaci jaj dzisiaj to nie tylko zwykłe słodycze i rodzaju spotkanie z marzeniami reprezentowali różne zabawki, które leżą w plastikowym pojemniku wewnątrz skorupy czekoladowej. Zewnętrznie te przyciągają wzrok cukierki dzieci owinąć folią lub innym materiałem. Pod nimi leży blada czekolady mlecznej, który dosłownie rozpływa się w ustach, dając dzieciom niezapomnianych wrażeń.

Ale to, co jest obarczona plastikowym pudełku, tak sprytnie ukryte w słodyczy? Długo oczekiwany cabrio, którego brakuje w kolekcji dziecięcej lub projektant zabawek, które muszą być zebrane zgodnie z instrukcją? Jajko z niespodzianką – konfekcji łącząc nieoczekiwany dar i pyszną czekoladę.

Lider wśród wyrobów czekoladowych dzieci

Obecnie liderem rynku w różnych słodyczy po prawej stronie jest jajko czekoladowe z niespodzianką włoskiej firmy „Ferrero”, która jest dobrze znana nazwa „kinder-niespodzianka”. W języku niemieckim oznacza „dar dla dzieci.” Słodycze podczas ich produkcji zyskał popularność nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dorosłych. A zbierając różne zabawki, które są w jajku osiągnął epickich. Często na aukcji, przeprowadzonej w trybie online, można znaleźć model o wartości ponad 1 tys euro.

Nowoczesne niespodzianki „jajo”

Dziś jajko z niespodzianką – jest to naprawdę niespodzianka i miły prezent dla najmłodszych. Producenci zawsze tworzyć nowe i nowe zabawki. Teraz to nie jest monotonne figurki zwierząt działać jako treść czekoladowych przysmaków i wielu ekscytujących mini-projektantów, jasne magnesy na lodówkę i naklejki, kolorowe mozaiki i zagadek, ekscytujące 3D-modeli nowoczesnych maszyn i innego sprzętu, lalki, bohaterów popularnego serialu animowanego i więcej więcej.

Zabawki jajeczne są dość niewielkie rozmiary, dzięki czemu można je łatwo dopasować do torebki, plecaki, piórniki dzieci. Mogą być podejmowane w przedszkolu, szkole, podróż do zbierania, podziel się z przyjaciółmi.

Dziś ten rodzaj słodyczy stało się tak popularne wśród dzieci w każdym wieku, że na niebieskim ekranie pojawiła się nawet bajki o jaja z niespodzianką. Dlatego możemy powiedzieć z pewnością, że jest to uczta z darem wewnątrz jest ulubionym słodki deser praktycznie wszystkie dzieci i wielu dorosłych.