757 Shares 4865 views

Leonid Kaminsky: biografia, kreatywność

Leonid Kaminsky – rosyjski pisarz, dziennikarz, artysta teatralny i postać, co bardziej prawdopodobne, aby pokazać swój talent w humorystyczny kreatywność dzieci. To skłoniło autora do takiego niezwykłego sposobu życia narodziny córki Masha, sprawozdania, które jak perły, starannie zebranych i zarejestrowanych kochającego ojca, który stał się w niepełnym wymiarze godzin gawędziarz, artysta i pisarz dla Twojego dziecka. Bo to jest tak ciekawe i śmieszne osądy babes podzielić się ze społecznością, Leonid zaczął pisać historie oparte na nich i publikuje w czasopismach dla dzieci. Ale to było wtedy …


Kaminskiy Leonid: biografia

Pierwszy świat, a raczej, miasto, region Gomel Kalinkovichi, spotkał się z przyszłego pisarza Lenya, urodził się 27 kwietnia 1931 roku. Chłopiec dzieciństwo przypadło na wojennej blokady Leningradu i ewakuacji. W 1954 roku Kaminsky Leonid, historie którego lektura i dorosłych, a młodsze pokolenie, wszedł Instytut Inżynierii Lądowej w Leningradzie, gdzie wraz z przyjaciółmi z tej samej humor malowane gazety Wall „Błyskawicy” z karykaturami zaniedbania studentów i przyjazne cartoon na nauczycieli. W 1966 wyjechał za Polygraph Institute w Moskwie i specjalności „grafika”. Leonid jak praca została zaprezentowana książka śmiesznych rysunków „na duży i mały.”

Pracować w „Fighting ołówek”

Dobra szkoła dla Leonid Kaminsky – osoba z dużym ładunku twórczego optymizmu, stał się Commonwealth poetów i artystów „Walka ołówek”, który przyniósł mu zainteresowanie karykaturę. To zasłynęła z czasów wojny i oblężenia Leningradu dla swoich satyrycznych plakatów zespołu, którego tworzenie się ludzie śmieją pozornie smutnych rzeczy w trudnych sytuacjach. Ponieważ wszyscy wiemy, że śmiech budzi optymizmu i optymiści żyją dłużej. I „Walka Pencil” było Kaminsky, który pracował w nim od ponad trzydziestu lat, dobrą platformą, ustaw ludzie postrzegają świat z łatwością i pozytywne. W tym samym okresie, autor i artysta jednocześnie Kaminsky Leonid, którego biografia jest znane większości studentów, prowadzonych w czasopiśmie sekcji „Ogień” humorystyczny „Happy Call”, opublikowany na łamach „Literary Gazette” w popularnym w momencie „Club 12 krzesła” nie tylko bajki, ale także utwory humorystyczne. Pierwszy drukowany historię o nazwie „Graphomaniac”.

Popyt i miłość czytelników

Następny był dziełem Leningradzie w magazynie młodzieżowym „Aurora” jako szef działu humor „słonia”. Po pewnym czasie, Kaminskiy Leonid, historie, które stały się bardzo popularne wśród dzieci w całym kraju, stała się stałym współpracownikiem magazynu „Fun”, zamieszczając śmieszne zdjęcia i prace zabawne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej w gatunku poezji, malarstwa, bajek i opowiadań. Autor pracował również z pisma dla dzieci „Misza”, „Sparkle”, „Tragarz”, „autobus”, „Kukumber”, „Pinokio”. Przez całe życie Leonid Kaminsky zaangażowany w zbieranie szkoła humorystyczny folklor i jego publikacji, często wykonywanej w szkołach i na scenie z humorystycznym programie.

Leonid Kaminsky: lekcja śmiech

Leonid Dawidowicz wiele lat podróżował do szkół do prowadzenia „lekcje śmiechu”; dzieci są nie tylko zabawa, ale obhohatyvalis przesuwne z krzeseł. Pisarz dla dzieci był najlepszy bratnia dusza, wiedział tysiące młodych Petersburgu. Każda książka napisana przez Leonida Kaminsky, niesie ogromny pozytywny, charakteryzuje się dowcipem i łatwość prezentacji i interesujący zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. Dzieci łatwo zrozumieć poczynania głównych bohaterów, którym autor opisuje dość dokładnie, jak podsłuchiwanie i szpiegowanie swoich myśli.

Miłość do dzieci – niewyczerpane źródło kreatywności Leonid Kaminsky

Pisarz zawsze wierzył, że dziecko musi opracować autoironię i zdolność do reagowania na żarty, gdy stan jest zainteresowany w tworzeniu społeczeństwa optymistów. Komunikowanie się z dziećmi w każdym wieku Kaminsky był młody duchem i zawsze trzymane zgorszenie dzieci; historie dzieci czerpał pomysły dla nowych książek, z których najbardziej znany to „Lessons śmiechu” (1986). Pomimo faktu, że autor eksponuje i wyśmiewa złe nawyki dzieci, poprzez linię czuje wielką Lubow Kaminskogo do młodych czytelników.

Leonid Kaminsky – najsłynniejszy mistrz śmiechu

W nim, oprócz własnych wierszy, opowiadań i rysunków na przedmiotach szkolnych zawiera wiele dziecinne historie prawdziwych imion i nazwisk autorów. śmiech nauczycielem był kolekcjonerem folkloru szkoły i popularyzator. Przez 25 lat, aż do ostatnich kilku dni, kierował działem „Wesołych górę” w czasopiśmie dla dzieci „ogień”, stąd pojawienie pseudonimów Kaminsky – śmiech nauczyciela. Autorzy uważają, że humor w dziale magazynu dla uczniów nauczyciel powinien prowadzić, albo raczej, nauczyciel śmiać. Reakcja czytelników była oszałamiająca: z całego Związku Radzieckiego przyszło tysiące listów od pereł szkolnych humoru. Również Leonid Dawidowicz, który uważał, że człowiek, który nie ma poczucia humoru, jest niebezpieczne dla społeczeństwa, został stałym współpracownikiem „Murzilki”, „Wesołe zdjęcia” i innych książek dla dzieci. Jego wiersze są zawarte w programie nauczania szkoły w literaturze.

Na „Eksperyment” scena teatru wystawiono spektakl „Lessons śmiechu”, prowadzonym przez ponad 10 lat (od 1981 do 1992). W nim rola zabawy i dowcipnym nauczyciela odgrywanej przez Leonida Kaminsky. Zabawne historie o szkole, autor pojechał także w parze z przyjacielem – poeta Mahotinym Sergeem.

Zabawna historia o życiu Leonida Kaminskogo

Leonid Kaminsky, jak każdy człowiek miał zabawną historię, co wydarzyło się na poemacie „Ogłoszenie”. Po raz pierwszy została opublikowana w 1983 roku – w czasie, gdy reklama nie jest zawieszony na ścianie, i rury spustowe w „zabawy”. I opublikował wiersz, który mówi o sprzedaży różnych rzeczy i odpowiedniego obrazu w postaci wiadomości z „grzywką” na spodzie cięcia i numer telefonu wymienione na wiarygodności, stworzył furora w magazynie, z obiegu, który był ogromny. Numer telefonu do Leningradu zaczął dzwonić z całego kraju, każdy pytał o niej: kto sprzedawać rozmowy papugi, którzy od importowanych parasole. I udał się do emeryta, który miał taką samą liczbę w Moskwie. Ostatnio, aby zrozumieć, co się dzieje, Zwróciłem się do magazynu „Fun”. W rezultacie, ten człowiek zmienił numer telefonu. Ale były wciąż takie same, a inne miasta z tego samego numeru telefonu …

Leonid Kaminsky, którego prace są kochane i czytane przez młodego pokolenia, tylko składał się z czterech związków twórczych Petersburg: artystów, dziennikarzy, pisarzy, teatralnych figur. Zmarł nagle w dniu 23 listopada 2005 roku przed kolejnym spotkaniu z uczniów.