330 Shares 3879 views

Konkursy dla młodzieży pomagają ujawnić własną indywidualność

Młodzież od 12 roku życia, uważa się już bardzo dojrzały i chętny aby pokazać całej swojej niezależności, w tym zachowaniu i wyglądzie. Od tego momentu, dziecko przejście do dorosłości, najczęściej problemy z rodzicami i nauczycielami. Dziecko ma tendencję do pominąć ten sam okres swojego życia, a wkrótce stał się dorosły, dlatego jego postać tak niezgrabnie łączy dziecięcą niewinność i dorosłych niezależność.


Współczesny świat jest bardzo różnorodny i ciekawy, a prawie wszyscy uczniowie są teraz komunikować się w sieciach społecznościowych, gdzie można znaleźć ciekawe gry, statusy i konkursy dla młodzieży. VKontakte, moim świecie Koledzy – najbardziej popularnych sieci społecznych dla nastolatków, ustawianie statusów i awatary tutaj, dzieci, jak starają się odkryć jej istotę i pokazać swoje nastawienie do świata. Różnią się oryginalnością i w prowadzeniu własnej urodziny, więc najczęściej starają się obchodzić to święto bez rodziców. Jednak starsze pokolenie może również przyczynić się do przeprowadzenia w zapalającego festiwalu, który daje dobry nastrój wszystkich gości, a zarazem bliżej rodziców i dzieci.

Wymyślić oryginalnego scenariusza wakacje i organizować ciekawe konkursy dla nastolatków może każdy rodzic dbanie o emocjonalnego i psychicznego edukacji własnego dziecka. Co zabawne jest zainteresowany uwagi nastolatków i daje wiele niezapomnianych minut do bohatera uroczystości? Oto najciekawsze i zabawne konkursy dla młodzieży:

Konkurs „Małpa”. Czterech uczestników stanąć na czworakach przed krześle, przed każdym z nich jest brązowy banana. Zadaniem jest obrać i zjeść banana bez dotykania rękami. Kto był pierwszym, aby poradzić sobie – i to zwycięzcy.

Konkurs „siłaczy”. Dwa uczestnicy siedzą naprzeciw siebie, między nimi umieścić krzesło, na którym jest surowe jajko. Przeciwnicy z zawiązanymi oczami i zmienił jajko na talerzu z wody lub mąki. Uczestnicy są zachęcani do blow jajko w kierunku wroga, tam zwycięzców konkursu, ale wszyscy uczestnicy otrzymują opłatę w dobrym nastroju.

Konkurs „Zadzwoń do mnie”. warunki konkurencji są bardzo proste: każdy uczestnik musi zebrać jak najwięcej numerów telefonów przy obecnych gości. Zwycięzcą jest ten, kto nie tylko szybko zebrał maksymalną liczbę pokoi, ale również je dokładnie rejestrowane.

Konkurs „niebezpieczny manewr”. Powoduje dwóch członków, przed nimi na podłodze rozwiniętych telefonów komórkowych (w czasie konkursu mogą być pożyczone od gości). Uczestnicy muszą omacku i zaprosić ich, aby przejść w linii prostej, bez wychodzenia na telefony. Cały trik konkursu jest to, że telefony z podłogi czyste, ale uczestnicy nie widzą.

Konkurs „scratch kurczak”. Jak to jest otwarte dla wszystkich gości. U podnóża każdego uczestnika związany znacznik, aw pobliżu jest umieścić pusty arkusz papieru. Otrzymał zadanie, aby napisać pozdrowienia w wersecie na urodziny. Kto jest szybszy i czytelnie napisać pozdrowienia, jest zwycięzcą.

Konkurs „Strzelanie na banki.” W tym konkursie mogą wziąć chińskie pistolety, małe pociski zapalające i zorganizować konkurs dla młodych strzelców. Strzelać bardziej wygodne dla pustych puszek lemoniady i Coca-Cola, z dziewczynami jest konkurencja jak nie mniej niż chłopców. Karnet wakacje bez ekscesów, konkursach, organizatorzy muszą zadbać o bezpieczeństwo, a wszyscy uczestnicy są gwarantowane wielki zabawy.

Każdy rodzic powinien wiedzieć, że dziecko urodziny – to najważniejsze święto w życiu, więc konkursy dla młodzieży potrzebne, biorąc pod uwagę ich życzenia i gusta. Wymyślanie dziecka przyszłego scenariusza wakacje, rodzice nabywają większą władzę i zbliżyć się do swoich dzieci. Następnie dziecko może korzystać konkursy dla młodzieży w szkole na różnych festiwalach (luty 23, 8 marca, a Nowy Rok), a więc biorąc czynny udział w życiu społecznym klasy.

Każdy rodzic, który troszczy się o rozwój swojego dziecka, szukając kontaktu i relacji z nimi, może stworzyć swój własny oryginalny scenariusz wakacje w dniu narodzin jego dziecka. Wymyślanie konkursów dla nastolatków może być razem z dzieckiem, ze proces ten będzie bardziej interesujący, a wakacje będą w stanie chwały.