611 Shares 8593 views

Gotowanie rolka indyka

Mięso pod wieloma względami odpowiada zwykłej kurczaka. Ale są też korzyści, które sprawiają, że Turcja bardziej atrakcyjny dla konsumpcji. Co najważniejsze – zawartość białka. Oczywiście, nie można nazwać kurczaka słabym źródłem przydatnym elementem, ale jego stężenie jest wyższe w Turcji. Takie mięso może być bezpiecznie zwany dietetyczny. Jest niskokaloryczna i to jest bardzo pożywne. Jak przygotować rolek Turcji? Przepisy niektórych wykonaniach potraw:


Rolada z indyka z grzybami

Funt solidny kawałek Filet z indyka starannie wyciąć ostrym nożem wzdłuż, ale nie całkowicie, nie osiągając pełnego cięcia o centymetr na jednym końcu. Teraz odkryć kawałek mięsa jak książka. Ten kawałek odeprzeć, ale że nie rozpadnie, ale pozostał stały i bez dziur. Kierunek, w którym będą umieszczane farsz do natrzeć pieprzem, solą i odrobiną musztardy.

100 g grzybów cięte na paski ścięcie pięć ząbków czosnku, aby wysłać dane do brązowego składniki przez 10 minut.

W misce wyciąć papryka, 200 g sera, umieścić ochłodzone grzyby, ścięcie cebuli. Wszystko wymieszać, dodać sól i przyprawy.

Teraz, położyć farsz na mięso szwów i Roll Roll indyka. Że nie rozpadnie się, aby zawiązać nić.

Przygotować sos. 100 ml. wino, kilka łyżek majonezu, 50 gramów oleju roślinnego. Wszystko to sól i wymieszać. masa powłoki uzyskane z zewnątrz walca. Umieścić danie przygotowywane w piekarniku przez pół godziny. W trakcie pieczenia podlewać sporadycznie rolki wytrąca sosem.

Rolada z indyka z brokułami

400 g indyka podzielony na dwie części, aby zwalczyć. Kotlety powinny okazać się w porządku, ale nie eksploduje. Teraz trzeba marynować mięso. Aby to zrobić, weź plastikową torbę, wlać do niego trochę oleju roślinnego do wypełnienia żadnych przypraw. Umieścić w opakowaniu kotlety, roll je dobrze w przyprawach i pozostawić do marynować przez 15 minut.

Po Turcji, aby każdy kawałek posypać tartym serem i umieścić brokuły (wystarczy około 100 gramów) na nim. Teraz toczyć się po rolkach mięsnych, związać je z gwintem. Pierwszy smażyć je w dwie minuty z każdej strony na patelni, a następnie umieścić w nagrzanym piekarniku przez 10 minut.

Rolada z indyka z jabłkami

Kawałek indyczych 1 – 1,2 kg cięte wzdłużnie na dwie równe części, w kierunku grubości. Każde pokrycie folią spożywczą i odeprzeć.

Cebuli i Grzyby w ilości 200 g drobno ciętych. Rozgrzać patelnię z łyżką oleju roślinnego, włożyć cebulę, smażyć przez pięć minut, a następnie umieścić go na grzyby. Następnie 10 minut i dodać 50 g orzechów włoskich (wkuć coś do głowy), chwili zdjąć z ognia.

100 g mielonego kurczaka, miesza otrzymaną mielone z jednego jajka i pocięte pietruszki. Teraz podłącz farsz z grzybami i mieszać, nie zapominając dodać sól i dodać dowolne przyprawy.

Układ warstw łamanego indyka tak, że jeden po prostu poszedł do drugiego, a razem tworzą one jeden duży prostokątny kawałek. Rozłożone równomiernie na całej powierzchni przygotowanej nadzieniem. Zwinąć w ciasny rolki Turcji, oraz że nie jest włączony podczas gotowania, związać swój wątek.

Po pierwsze, na patelni podsmażyć na maśle bułki z obu stron na złoty kolor, ale nie na długo. Teraz posiekać 300 g jabłek i umieścić je na rolkach. Wlać danie z mieszaniną szklanką cydru i filiżanki bulionu z kurczaka.

Umieścić piec rolki w piecu ogrzanym do temperatury co najmniej 180 ° w ciągu pół godziny.

Melt 50 gramów masła i polać potrawę przed podaniem. Podawać danie z jabłek.

Wszystkie te potrawy są doskonale połączone z ryżem.