577 Shares 5226 views

Praca policji: jak pozyskać w narządach

Niedawna reforma policji przemianowany na policję. Zmiany te wzrosły, a liczba osób, które chcą , aby dostać pracę w organach. Co trzeba zrobić, aby się tam dostać? W jaki sposób selekcja kandydatów? Powiedzmy sobie razem.


Nie jest tajemnicą, że w pracy policji w Moskwie – i gdzie indziej – nie najbardziej prestiżowych. Pod wieloma względami, wdrożenie reform przyczyniły się do zmiany tej sytuacji, zwiększenie zaufania publicznego ludzi w formularzu.

Instrukcje dla kandydatów

Jeśli zdecydowałeś, że praca w policji – to do ciebie, aby zdecydować o kuli, które chcesz zrobić. Po tym wszystkim, ogólne wymagania dla pracowników różnych działów mogą znacznie się różnić. Pozostaje bez zmian, być może jedyną rzeczą, każdy kandydat powinien posiadać dobry stan zdrowia i nie mają kryminalną – nie rzeczywiste lub już ugaszony. Ponadto, obecność wtórnego kompletnego wykształcenia jest obowiązkowy dla zwykłej i wyższej lub średniej Specjalna – dla tych, którzy udają się do stanowiska dowodzenia strukturę.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, przejście od służby wojskowej – nie jest obowiązkowe kryterium dla przyszłych policjantów. Jednakże może to zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy, jako dodatkową przewagę nad innymi kandydatami. To jest to, co mówi na oficjalnej stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Płeć, wiek, narodowość, religia – to wszystko nie ma znaczenia dla potencjalnych policji. praca policja nakłada jedynie ograniczenia wiekowe: tylko brać tych, którzy są starsze niż 18 lat i młodszych niż 35 lat.

Nawiasem mówiąc, kilka słów o możliwościach pracy dla kobiet. Ostatnio coraz więcej płci pięknej chce iść do władz. Z dobrym zdrowiu i odpowiedniej edukacji można wziąć na stanowisku prawnika lub tłumacza na policję. Sportowcy i solidne dziewcząt ramię pracę ochrony. A ci, którzy mają wykształcenie pedagogiczne i doświadczenie, może być umieszczony na oddziale dla nieletnich.

Wielu powie, że praca w policji dziewcząt nie jest bardzo popularny ze względu na uprzedzenia wobec płci żeńskiej. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie są o wiele łatwiejsze, aby przejść do władz. Ale to nie przeszkadza uczciwą połowę ludzkości w celu ochrony porządku publicznego.

wymagane warunki

Każdy, kto chce dostać się do policji, czekając na przejściu szeregu specjalnych testów. Z ich pomocą sprawdzić fizjologiczne cechy, brak alkoholu lub uzależnienia od narkotyków. I, oczywiście, nie wszyscy będą w stanie poradzić sobie z pracą narządów bez odpowiedniej cechy osobiste, biznesu i moralnym.

Gdzie się udać?

Więc zdecydowałeś się dostać pracę w policji. Wtedy bezpośrednia droga do działu personalnego miejscowego organu ścigania (lub nie są lokalne, a każda inna – na przykład, człowiek z prowincji są zainteresowani pracą w Moskwie). Policja poinformuje cię o obecności lub braku wolnych miejsc w żądanym położeniu. Nawiasem mówiąc, ta informacja może być uzyskane przed przybyciem instytucji – na tablicach ogłoszeniowych w Internecie, gdzie wakaty policja do tej pory jest więcej niż wystarczająco.

Po działu personalnego zostaniesz skierowany na badanie lekarskie, które obejmuje rozmowy z psychologiem. Jeżeli zdrowie jest OK, eksperci wejdzie do biografii – i można mieć pewność, że będą uczyć się go wzdłuż i wszerz. Zakładamy żadnych problemów zdrowotnych lub innych czynników uniemożliwiających wstęp na swoje stanowisko, a nie – wtedy może również podjąć się pracy policjantów. Ale to może być mianowany na okres próbny 3 do 6 miesięcy. Jeśli jest zdać pracę policji będzie twoje.