643 Shares 7271 views

Jak nosić sari siebie

W miarę upływu czasu i wszystko się zmienia, ale pozostają niezmienione egipskie piramidy, słońca i tradycyjnych ubrań indyjskich kobiet – sari, która zyskała wielu fanów na całym świecie. Jak najlepiej ubrać i jakie buty i akcesoria do łączenia etniczne ubrania? Wiele pań postawili sobie pytanie: jak nosić sari? Przede wszystkim należy zrozumieć, że w tym wszystkim chodzi.


Co jest sari

Przed nauczyć nosić sari, lub, bardziej precyzyjnie, jak zasłona i krawat, należy zrozumieć, że w tym wszystkim chodzi. To nie tylko strój, jest to rodzaj starożytnej tradycji kulturowej dla wielu indusok lub Pakistanu. Ale zanim nosić sari, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że to nie tylko odzież damska tradycyjnej oraz specjalny tryb życia. Po tym wszystkim, indyjskie kobiety noszą go od wieków, a ich każdy ruch jest pełen łaski i plastyczności. Nie spiesz się i dokonywać żadnych gwałtownych ruchów.

Sari – jest długi tkanina długość tkaniny, z 5 do 9 metrów, ozdobione różnych ornamentów znakomity haftem cekinów. Zwykła codzienna odzież jest pastelowe kolory. Na święta pasować jedwabne sari lub szyfon z haftem i kamieniami półszlachetnymi.

Nie mniej ważne jest położenie obrazu. Dla małych samice wolą lepsze pionowy wzór, który wizualnie wyciągnąć figurę. Kobiet z postaci można skutecznie połączyć mocno przepony i lekkiego materiału, który da lekkość i lekkości.

Wybór spódnicy i Choli

Umieścić na dole lub górze dzianiny bawełnianej z krótkimi rękawami – Choli lub bluzka zwykle. Ale lepiej jest wyciąć nie było bardzo głębokie. W ten sposób jest nie do przyjęcia, zwłaszcza w Indiach i Pakistanie – jest wystającym spod bielizny ubrań. bluzki koloru powinny być kontrastowe. Jeśli sari jest czerwony, Choli lepiej wybrać zielony. Chociaż właściciele wspaniałych form najlepiej jest wybrać dźwięk dzwonka na górze z głównym tkaniny.

Pod sari jest zużyte długa spódnica, który posłuży jako podstawa i dostosowane do koloru tkaniny. Lepiej jest, jeśli jest na miękkiej gumką i iść aż do kostek, które nie są ograniczone ruchy podczas chodzenia.

W pewnym umiejętności, aby umieścić na sari może być zaledwie kilka minut. Co najważniejsze, trochę czasu do pociągu i go nosić. Po pierwsze, trzeba wdrożyć tkaniny do długości i trzymając prawą krawędź, tuck jego dziąseł halkę. Dla większej pewności, można przypiąć się szpilką, a następnie w lewo uzwojenia wokół bioder. Po pierwszej warstwy układalności wyjścia sari. Przeprowadzone fałdy w zakresie od siedmiu do dziesięciu kawałki o szerokości około dłoni. Fałdy są wyrównane i położył pas w linii prostej. W celu zapewnienia wytrzymałości strukturalnej jest najlepsza do styku szpilki zagięć.

Następnie ponownie owijać materiał wokół pasa i podniosła prawej piersi z boku, co zmniejsza wolną krawędź na lewym ramieniu, który jest również nanoszone na pozostałej długości. Sarees nie spadnie z ramieniem, sworzeń kotwiący tkanki. Można rzucać wolną krawędź materii na włosach, kołki ustalające, tworząc rodzaj okapu. Oczywiście, najlepiej jest, jeśli przy zakupie sprzedawca pokaże jak nosić sari do domu, to nie ma problemu. Może to dobrze owinąć sama raz pierwszy nie zdarza i trzeba być przeszkoleni. Ale nierozwiązywalne problemy się nie zdarzają.

Buty i dodatki, z czego i jak nosić sari

Jest to najlepiej połączyć z wykwintnych bransoletki sari na dłoniach i stopach miedzi lub kości. Dają obraz estetyczny wygląd i doda pewien urok. Dla Sarees są nie tylko kolor i wzór tkaniny, ale również prawidłowo dobrane buty. Najlepiej jest wybrać lekkie mieszkania baletowe lub sandały bez pięty. Będą one z powodzeniem sochetatsya z klasycznym sari.