363 Shares 1664 views

ThermaBag: przeglądy właściciela. O ile jest to konieczne w gospodarce ThermaBag i jak to działa?

Prawdopodobnie każdy z nas nigdy nie był na pikniku, wędrówki lub po prostu poszliśmy na basen na relaks. W upalne lato łatwo psujących żywność, napoje gorące i lekkie przekąski pomiędzy pływania nie staje się tak dobrze. W celu wytworzenia dłużej zachowują swój smak i nie zepsute doskonałą torbę izotermiczną lub ThermaBag. Opinie konsumentów wykazać korzyści z tego wynalazku.

Jak ThermaBag?

Często określane jako izolowanej torba ThermaBag lodówce, ale nie mylić tych pojęć. Fajne worek w stanie schłodzić produkty i izoterma obsługuje tylko pewien przedział temperatury. Również w przeciwieństwie Termotorby z lodówki to, że pierwsze mogą być wykorzystywane nie tylko do przechowywania na zimno, ale także do konserwowania żywności w cieple. Na przykład, po prostu pieczone Hotcakes, ale boją się, że do końca podróży ich schłodzenia i nie będzie tak smaczne. Nie martw się – zyskasz ThermaBag.

Termos na akcesoria

Dłużej utrzymać żądaną temperaturę wewnątrz torby stosując opcjonalne akcesoria. Nazywane są akumulatory na zimno lub ciepło. W celu zrozumienia tego, czy potrzebują oni swój model torby, wystarczy przeczytać opinie termosu. Zasada prosta baterii. Przed użyciem baterii, chłodzenie jest konieczne, aby umieścić w zamrażarce, i akumulator ciepła – ogrzewano w piecu mikrofalowym lub w gorącej wodzie (w zależności od gatunku). Baterie wbudowane w ścianę worka termo lub po prostu pasuje do niego. W celu utrzymania wymaganej temperatury mogą potrzebować kilka baterii. Jednym z nich jest przeznaczona do objętości 5 litrów. E. Jeżeli objętość torby 40, l, 8 potrzebuje baterii. Tak więc, obecność takiego urządzenia można znacznie zwiększyć trwałość produktu.

Jakie są Termos?

Przed dokonaniem zakupu, należy zdecydować, co trzeba ThermaBag. Opinie użytkowników doskonale pomóc rozwiązać ten problem. Aby ułatwić i nie dręczyć Cię wielogodzinne informacji analitycznej, powiemy ci, co są termosu.

Najmniejszy i kompaktowy nazywany opiekacz. Waży mniej niż 400 gramów. Ten worek jest przeznaczony dla grupy dwóch osób i doskonale zachowuje świeżość ukąszeniu. Innym jego misji, choć nie całkiem normalne, ale jest to dość praktyczne – utrzymać go w czasie upałów makijażu. Niewątpliwie, myśl o tym przed naszym pięknym połowy ludzkości, która jest często spotykają się z problemem roztopionym szminka na plaży. Ponadto takie ThermaBag jest popularny w kręgach studentów i pracowników biurowych.

Zimno box – jest to inny rodzaj termosumok. Jej waga to tylko 360 g Zgodnie z przestronności nim jest taka sama, jak toster, ale bardziej zwarty.

obiad polu oryginalnej konstrukcji, a obecność wielu komór. Mogą umieścić sałatki, drugiego i deseru. W zależności od liczby przedziałów masy lunchu pudełka może się wahać od 400 do 800 jest najczęściej stają pracowników biurowych i studentów.

Nie thermobags wykonany w formie plecaka worek lub pojemnik. Są one duże wymiary, wewnętrzna objętość takich produktów może wynosić do 140 litrów. Wszelkie wędkarstwo, piknik lub wycieczka nie będzie bez tego wynalazku jako ThermaBag. Informacje zwrotne od klientów potwierdza, że termoryukzaki zachować swoje jedzenie i napoje świeże i chronić od czerstwego zatrucie pokarmowe.

Co sprawiło, że termos?

Z rodzaju worków rozumiemy, ale co zrobili? Skrzyniopalety, pudełka na lunch i inne produkty wykonane są ze szkieletu twardych tworzyw sztucznych. I takie izotermiczne torby i plecaki zasadzie mają gęstą tkankę, które są podatne na szybko umyć i wysuszyć.

Ale najważniejszą rzeczą w torbie izotermicznej – ten, z którego jest wykonana warstwa wewnętrzna. W Thermos jakościowych jest ona wykonana z materiałów PVC, które mają właściwości odblaskowe. Worki te długo utrzymać pożądaną temperaturę. W tańszych modelach termosumok warstwę wewnętrzną wykonaną z kolorowym polietelenov. Są one znacznie mniej temperatura hold, ale mniej kosztowne.

Dzieci Termos Butelka: po co one są?

Rodzice małego dziecka zrozumieć, jak ważne jest, aby przeprowadzić podczas spaceru z butelką żywności dla niemowląt. Ale to nie zawsze jest wystarczająco ciepłe. Na tej nowej niszy w kategoriach termosumok – dzieci ThermaBag. Jest przeznaczony do przechowywania butelek preparatu dla niemowląt, który jest gotowy do użycia. To bardzo proste: masz przygotowane mieszaniny składników odżywczych lub ogrzanego mleka, a następnie umieścić butelkę w termosie. Będziesz mógł karmić dziecko na jego pierwsze żądanie, a on nie będzie działać nawet czekając na ich lunch.

Ktoś może powiedzieć, że jest to pobłażanie sobie, można zrobić prosty termos i tylko leniwy mama potrzebują ThermaBag butelkę. Recenzje młodych matek udowodnić inaczej. Mówią, że takie Termos doskonale utrzymują ciepło i nie przegap powietrze, a dzieci chętnie wypić ciepłe mleko podczas spaceru w parku.

Krótka lista porad dla wybierających Thermos

Termos powinien kupić tylko w sklepie specjalistycznym. Przy zakupie, pożądane jest, aby wymagać zaświadczenia o jakości produktu. Nie zapominaj, że sprzedający zobowiązany jest do wypełnienia karty gwarancyjnej, w przeciwnym razie, w przypadku uszkodzenia, nie można zwrócić lub wymienić element. Przed zakupem upewnij się rozejrzeć, to czuję, sprawdź zamki i stawów w celu określenia, czy jakość ThermaBag. Informacje zwrotne od klientów jest ważne, więc zanim kupisz dobry pomysł do zapoznania się z nimi. Ściany mają termo torba powinny być szczelne, w przeciwnym razie nie uzasadnia swoją funkcję i pozostawić tylko rozczarowanie z zakupu. Wybierając torbę nie zapomnij polegać na własnych interesów oraz fakt, czego potrzebujesz, to wynalazek (podróże, pikniki lub obiady w pracy).

Zapraszamy na zakupy!