265 Shares 8185 views

Powiedz nam, jak robić na drutach miotły do kąpieli

Bez jakości, pachnący i gryzienie miotła pomyślenia prawdziwej rosyjskiej bani. Dobrym miotła zbierane przez wszystkich zasad, nie tylko pozwala na rozgrzanie się dobrze, ale również posiada szerokie działanie lecznicze na organizm, a różne gatunki drzew i krzewów mają wiele użytecznych właściwości. Brzoza miotła jest uważana za jedną z najlepszych, ponieważ jest to wygodne i trwałe. Brzoza liści i pąków zawierają olejki eteryczne, witaminy (C, A), garbniki, więc doskonale pomóc reumatyzm, obrzęki i różnych chorób skóry. Ta miotła czyści i zmiękcza skórę, usuwa ból i bóle stawów i mięśni.


gałęzie dębu doskonale wstrzykuje pary i działa przeciwzapalnie. Oak miotła jest idealny dla osób o skórze tłustej i różne zmiany skórne – wyprysk, wysypka, itp ..

Unikalny efekt leczniczy z miotłą eukaliptusa. On jest tak szanowany przez wielu fanów kąpieli dla ich właściwości antyseptyczne i przeciwbólowe. Produkt ten zapewnia wdychania: pachnący parowy czyści i uzdrawia dróg oddechowych, oskrzeli, tchawicy, gardła. Jako cały magazyn substancji odżywczych mają zawozi jałowca, pokrzywy, lipy, klonu, jesionu górskiego, pokrzywa, piołun.

Miotła do kąpieli można kupić w sklepie lub u sprzedawców w pobliżu łaźni publicznych, ale najlepszym rozwiązaniem jest własny zbioru tego ważnego atrybutu „pary”. W tym artykule omówimy na drutach miotły do kąpieli, a także jak do zbioru, suszenia i przechowywania. Właściwie jest to bardzo prosta procedura.

Jak na drutach miotły do kąpieli: zbieranie materiałów (gałęzie drzew i krzewów, ziół)

Miotły z gałęzi drzew i krzewów: brzoza, dąb, lipa, jesion, klon, jarzębina, jałowiec, orzech, itp Często dodają różne zioła lecznicze, które efekt – mięta, piołun, krwawnik, wrotycz pospolity … W trakcie zbierania gałązki do kąpieli? Zgodnie z rosyjskim zwyczajem złamać im zacząć Pięćdziesiątnicy (49 dni po Wielkanocy), z reguły jest to początek lub połowie czerwca. Chociaż zbierania materiału dostępnego w miesiącach letnich. Brzoza cięcie aż do połowy czerwca. Wiśnie i porzeczki zbierane wczesnym latem; lipa, olcha i jarzębina – w lipcu. Dąb i eukaliptusa gałęzie są cięte trochę później, w sierpniu. Materiał z drewna iglastego mogą być zbierane w każdej chwili, ale według popularnego przekonania, że lepiej jest zrobić to w fazie przybywającego księżyca. Iglastych miotły nie są przechowywane i natychmiast stosowane ze względu na ich silne osypaemosti. Dla kampanii materiału wybranego nie jest pochmurny i deszczowy dzień. Po pobraniu należy wybrać elastyczne, trwałe, proste gałęzie bez kolców, z młodymi i mocnych liści. Cięte gałęzie boczne, podstawa bagażnika, powinny one być o długości 50 cm. Tak więc, podczas cięcia gałązek do kąpieli, okazało się, teraz spojrzeć na to, co operacje przygotowawcze na obrabianych trzeba zrobić po żniwach.

Podvyalivayut drutach preformy i miotły

Przed jak robić na drutach produkt, trzeba trochę podvyalit ciętych gałęzi. Zrobić to w następujący sposób: na balkonie dobrze wentylowanym miejscu przygotowane, czyli konopie stela lub maty. Następnie rozprzestrzenił opuszcza wstępnej obwodowo do wewnątrz. Nad nimi wyciągnąć namiot i zostawić je na dwa dni. Następnie, obrabiany stanovjatsja całkowicie gotowy do tworzenia dobrej miotły.

Tak więc, zastanowić się, jak robić na drutach miotły do kąpieli. Po wysuszeniu wstępnej uporządkowania grubości i długości. Typowo, miotła wytwarzane długość 40 do 75 cm. Rozgałęzienia są wybierane do niego taką samą długość i grubość. Formowanie miotłę, grubsze gałęzie są umieszczone wewnątrz, będą one stanowić podstawę produktu. Wokół nich są umieszczone wewnątrz cienkie gałęzie zakrętu. Produkt daje nieco spłaszczony kształt. Następnie dno preform, gdzie uchwyt jest oczyszczony z niechcianych gałązki, liście i gałązki. Uchwyt jest ciasno w dwóch punktach wokół łopatek, po czym pętla jest przenoszony do końca uchwytu. Wreszcie, uchwyt ciasno nawinięte długie odcinki sznurka. Do krycia pożądane jest, aby wybrać miotła nie jest bardzo gruba nić bawełniana. Nie jest konieczne, aby naprawić produkt w metalowej taśmy lub drutu. Więc przyjrzeliśmy się, jak robić na drutach miotły do kąpieli. Stosując się do naszych porad, będzie można dokonać silny i gęsty miotłę.