491 Shares 5981 views

Drutach szydełku buciki dla dziewczynek

Twoja rodzina jest o oczekiwanym zakończeniu? Nadszedł czas, aby rozpocząć botki dziewiarskich hak dla dziewczynki lub chłopca. Jest to piękny ornament z nóżkami, który wciąż jest ciepły dziecko w okresie letnim i zimowym. Przypisywanie butami jest bardzo prosta. Można to zrobić nawet z resztek nici.

badane modele

Bootees niezliczonej ilości gatunków. Są to klasyczne – w kolorze różowym lub niebieskim dzwonka; jasne i kolorowy – w sposób pszczół, zające i kurczaka; i po prostu luksusowe – z koralikami, wstążkami i kokardkami. Jeśli chcesz związać piękne buciki na szydełku dziewcząt, ważne jest zdefiniowanie modelu. Zazwyczaj pantofelki drutach , jeśli nie jest pełny kombinezon dla noworodka, przynajmniej pałąk do meczu lub bluzki. Schemat dziania te pantofle zawsze są standardowe, a to zrozumieć teraz.

Pierwsze kroki

Wszelkie pantofelki szydełka dla dziewczynek dzianin prawie jednakowo. Najpierw musimy zrobić podeszwy. Aby to zrobić, trzeba wybrać 7-9 szwów. Ich liczba zależy od grubości nici i nóg dziecka. Dla noworodka może wystarczyć i 6 oczek. Następnie, wiązanie to rodzaj płaskiego owalny dywan z dodatkami w miejscach jej zaokrąglenie. Więc chcesz połączyć 3 serii. Od czwartej serii trafi boku trzewiki. Dodatek nie jest już wymagane, wystarczy drutach wzór lub prostych kolumn z SC. Po kolejnych 3 rzędy zostaną vyvyazyvayut palec. Na tym stanowisku z SC potrzebują zarówno wypełnić przestrzeń w przedniej buta, równomierne rozprowadzenie odpowiedniej ilości pętli. Pozostaje tylko połączyć górną butów – są to zwykłe kolumny z okrągłą SC. Tutaj też będzie wyglądać pięknie dowolny wzór. Podobnie można przypisać dowolny wzór.

pomocnych wskazówek

Chce się związać butami szydełkowe dziewczynki wystarczy. Musisz wybrać odpowiedni wątek. Nie powinny być stojące, zawierać wełny lub syntetyczne. Wszystko to może podrażnić delikatną skórę dziecka. Wybierz bawełny naturalny bez barwników w kompozycji włókien. Ważne jest również, aby zobaczyć, jak wstęga jest otrzymywany z tego wątku. To nie powinno być zbyt trudne. Korzystanie koraliki, wstążki i inne ozdoby, należy pamiętać, że dziecko wkrótce będzie w stanie wyciągnąć je i połknąć, a następnie można po prostu zignorować. Lepiej ograniczyć dzianiny ozdoby, na przykład, bujne kwiaty lub pomponami. Jeśli noworodek jest lepiej dostosowany botki neutralnych kolorach starszych dzieci w wieku 3-4 miesięcy, to lepiej związać jasne buty. To pozwoli im lepiej zrozumieć własne nogi, rozwijać wizję, przyczyni się do odkrywania świata. Jeśli jesteś nowy na drutach, zaczynasz wybierając najbardziej proste botki na haku dziewczynka. Schematy w dużej różnorodności jest w profesjonalnych czasopismach oraz w sieci. Później, na podstawie zebranych schematów baz danych i modeli, można tworzyć i inne prace.

rozwiać mity

Jeśli uważasz, że potrzebujesz tylko trzewiki dziecięce 9-11 miesięcy, kiedy zaczyna tupiąc nogami, to jesteś poważnie myli. Małe buty są niezbędne podczas spacerów, nogi nie pocą się w nich, ale nie zamrażać.

Jeśli uważasz, że wygląd trzewiki dla dziecka jest absolutnie bez znaczenia jest również nieporozumieniem. Już dwa miesiące, dziecko zacznie zwracać uwagę na ich jasne buty, więc będą chcieli wyciągnąć rękę i dotknąć go.

Jeśli uważasz, że potrzebujesz tylko trzewiki noworodka, a potem znowu jesteś w błędzie. Szydełku buciki dla dziewczynek związanych nieco większy, będzie wygodne skarpetki dla dziecka przed ukończeniem dwóch. Później uczył je założyć i zapiąć na przycisku.