508 Shares 6610 views

Jak pocałować faceta. Porady dla początkujących i doświadczonych dziewczyn

Pocałunek jest najlepszym sposobem, aby pokazać swoją miłość i przywiązanie do danej osoby. Jesteśmy w pośpiechu uczucie całować jej dziecko, czule całując matek i ojców, z obojętnością dawania klapsa przyjaciół. Ale wiele z techniki wymagają pocałunek między mężczyzną a kobietą, z obu stron. Dlatego pomysł, jak prawidłowo pocałować faceta nie tylko wystąpić w głowie każdej kobiety.

pierwszy pocałunek

Po raz pierwszy w tym punkt w związku jest szczególnie ekscytujące. Ale dziewczęta nie powinny wywierać żadnego wysiłku, byłoby wskazane, aby kierować się młody człowiek. Niech kieruje działania. Jeśli czujesz się w stanie odpowiedzieć, można dokładnie odpowiedzieć. Ale oczywiście nie jest to konieczne, aby spróbować uwzględnić w procesie języku. Aczkolwiek tylko wargi zaangażowanych w pocałunku.

Nie najważniejsza , jak całują się po raz pierwszy, jest o wiele bardziej ważne, aby wybrać odpowiedniego partnera, z którym występują prawdziwe uczucia. Nie ma potrzeby, aby oprzeć się fali popularności wszelkiego rodzaju luzy seksualnej. Po tym wszystkim, to życie jest, aby pić spadła jak nektar, ze smakiem i rozkoszy, nie wziąć łyk przyjemności jak alkoholowym tanie piwo. O odurzających napojów, które należy wymienić oddzielnie, nie jest konieczne, aby pić za odwagę. To właśnie w tym przypadku pierwszy pocałunek bez względu na to, jak to było w porządku zostawić wspomnienia w moim sercu.

Nie po raz pierwszy pierwszy pocałunek

Pierwszy pocałunek w nowej relacji jest również ważne, jest to pierwszy krok w kierunku intymności. Może to zależy od niego, w jakim charakterze będzie kontynuacją związku i czy to w ogóle. Tak, kilka praktycznych wskazówek, jak się całować facet doświadczył dziewczęta:

  • Bez pośpiechu. Nie staraj się pokazać wszystkie swoje umiejętności, niech pierwszy pokazuje swoje umiejętności.
  • Bez szminki. Nie każdy człowiek będzie cieszyć się smakiem szminki, a zwykłą obecność niektórych substancji na ustach. I jasny szminka plama może być człowiekiem. Jest to konieczne, aby zmienić szminki lub balsam na błyszczyk, upewnij się, że nie są lepkie. To miłe, gdy balsam ma aromat wanilii lub owoców.
  • Ze świeżym oddechem. Odświeżające oddech mennice lepiej użyć niż gumy. W razie potrzeby, mogą być szybko spożycia. Również użyteczne mieszanka soku z cytryny i miodu (2 łyżeczki obu składników) – sprawiają, że przyjemny oddech i rozweselić.
  • Bez stresu i strachu. Nie trzeba się wysilać i martwić. Życie składa się z prób i błędów. A poza tym, jak się całować z mężczyzną, trzeba wiedzieć, jak go zatrzymać. Jeśli nie lubisz czegoś trzeba go usunąć delikatnie i wyjaśnić (lub pokazać) jak lubisz całować.

Jak pocałować dziewczynę

Nie jest zbędna i kilka wskazówek dla mężczyzn. Można wymienić je na krótko, bez alkoholu, bez zbędnej presji i pasji (po raz pierwszy na tyle TLC), z delikatnymi pociągnięciami (nie zapomnij przytulił lub przytrzymać włosy). Być może niektóre dziewczyny nie lubią zapach papierosów, więc mycia zębów lub żuć liść mięty lub koper nie będzie zbędne. Należy zwrócić uwagę na reakcję partnera i przygotować coś zmienić w ich taktyki. Nie martw się – kobiety jak silnych mężczyzn.

Tak więc konieczne jest, aby usunąć nadmiar egoizmu i pokazać całą swoją miłość do partnera przez pocałunki. A w czasie, będzie mieć swój własny tajny sposób jak całować chłopaka lub dziewczynę. Najważniejsze – nie trać czasu na drobiazgi (i całując się ze wszystkimi, sugeruje to, rozwiązłości, w pobliżu głowy), i dać wszystkie moje szczere uczucie do swojej ukochanej jest. Tylko dla takiego pocałunku pod prysznicem lewo najcieplejsze wspomnienia.