668 Shares 9859 views

Funny Christmas zabawa

Nowy Rok – święto, które z niecierpliwością czekają dzieci na całym świecie. Co mówią o dzieci czeka na niego wszystko. Oczywiście, istnieją wyjątki. Na przykład ludzie, którzy pracują przesunięcie wypada dokładnie w Nowy Rok, lub tych, którzy nie wybrali dobre miejsce i towarzystwo w tych dniach. Masz szczęście? Czy jesteś jednym z tych, którym udało się dostać do tłumie, gdzie można się dobrze bawić? Wtedy będziesz zainteresowany, aby dowiedzieć się o zabawy świąteczne zabawy rozweselić i na długo pozostaną w pamięci.


Rozważmy kilka zabawnych incydentów, za pomocą którego można łatwo odtwarzać swoich przyjaciół, krewnych, a tylko przypadkowych ludzi.

Najbardziej popularny i prosty mistyfikacja jest z pewnością wiadomość tekstową. Zostaw go nie ma kłopotów. Najlepiej jest to zrobić z „left” pokoju, który nie zna „wyciągnąć ofiarę.” Napisz, co przychodzi, aby zamknąć grał człowieka. Aby pomóc, istnieją płatnych usług. Bardzo śmieszne zakręty, na przykład połączenie z policji drogowej. Wprowadzić wszystkie parametry pojazdu: numer, kolor i miejsce, gdzie zaparkowany. Twój znajomy wzywa i mówi ludziom, że samochód został skradziony lub drobno on zaparkowany. Oczywiście, trochę szorstki, ale jak szczęśliwy będzie kierowca, aby dowiedzieć się, że to tylko żart!

Usługi te można znaleźć w terminalach płatniczych. Nic skomplikowanego. A najfajniejsze sztuczki – aby nawiązać połączenie z biura rekrutacji. Rozmowa trwa do 31 grudnia włącznie. Ale uważaj: Nerwy wielu ludzi nie zawsze są w porządku, a serce jest słabe.

Żarty Boże Narodzenie i zabawy do żadnej partii – to jest coś tradycyjne. Jeśli jesteś organizatorem festiwalu lub właściciela mieszkania, można wlać kilka butelek alkoholu dla zwykłych sody, więc goście byli zakłopotani; Przekąski umieścić monety i tak dalej.

Jeśli jesteś gościem, można każdy z obecnych, aby opowiedzieć historię, z każdym jednym i tym samym, ale na różne sposoby. Na przykład, jeśli masz widoczną bliznę, jeden mi powiedzieć, co mam go uciekając od psa, a drugi – że spadł z roweru.

Boże Narodzenie zabawa często popełnianych na tych, którzy zasnęli, zanim ktokolwiek inny. Nad takimi ludźmi „prześladowana” tak, że osoba fizyczna nie jest już śpi. Jeśli jest to facet, który może zrobić z niego pasek wosk na nogi i wyciągnąć włosy. Daje emocje burzy nie tylko ofiary, ale także do każdego innego. Można go pomalować lub markery, aby mu makijaż. Nadal możliwe jest, aby rozebrać swoje ubrania i ukryć. Nie wyklucza możliwości, aby przenieść go wraz z łożem w innym pomieszczeniu, a nawet mieszkania.

Ale najbardziej udany Boże Narodzenie zabawa skręcić w godzinach porannych. Ukryj wszystko alkoholu, położył się w kolejnych dniach, a następnie wszystkie „” co obaldeyut
Stało się to, i ile wypił. Umieść wszystkie budziki w telefonie wyłączyć wszystkie zegary w domu, zmiana miejsca kartę SIM i tak dalej.

Ogólnie rzecz biorąc, nowy rok zabawa – chłodnego i zróżnicowaną rzeczy. Wszystko jest ograniczona tylko przez wyobraźnię, ale jeśli nie masz tego problemu jest, to, jak mówią, to życzyłbym. Aktywuj znajomym, ale nie iść zbyt daleko. Rzucając petardy w żywności po prostu nie warto – bardzo niewiele osób to doceni. Pamiętaj, że w każdym żart jest kilka żartów i wszystko inne – emocje i konsekwencje. Nie wszyscy sąsiedzi kochać i rozumieć dzieci i ich hałaśliwe zabawy noworoczne, a policja strój absolutnie nigdzie. Zgadzam: do spędzenia wakacji w oddziale nie będzie najlepszym pomysłem.

Powodzenia Nowy Rok i wesołe figle!