627 Shares 9885 views

Sredenevekovoe sprawiedliwość: okrutny narzędziem tortur inkwizycji

Przyjaciele, sądzisz, że było najstraszniejsze w średniowieczu? Nie, nie brak pasty do zębów, a nawet niekończących się wojen! Oczywiście, nasi przodkowie nie odwiedzić kina i wymienili ze sobą wiadomości SMS, ale byli też twórcy. A najstraszniejsze wynalazku były narzędzia tortur inkwizycji – sprawiedliwości chrześcijańskiej w tym czasie.


Aby rozpocząć, należy zauważyć, że tortury inkwizycji miał około stu odmian. Niektóre z „narzędzi” przetrwały do dnia dzisiejszego. Jednak najczęściej jest to zwykłe eksponaty muzealne, zrekonstruowane z opisów. Oczywiście, wyrafinowanie umysłu i fikcja wynalazców tego czasu jest po prostu niesamowite dla ich okrucieństwa!

Urządzenie tortury №1 – buty z kolcami

To żelazko buty na obcasie, który jest ostry kolec. Ofiara musiała stanąć na piętach i zaplombowany w górę skok, podczas gdy jego siły są wyczerpane. Czy można sobie wyobrazić, jak trudno jest to zrobić? Tutaj staram się stanąć na palcach i sprawdzić jak będzie stać w tym miejscu?

Urządzenie tortury №2 – „Widelec heretyka”

Urządzenie to było brutalne GAD cztery – po dwa z każdej strony. Górny dwa wykopane heretyka na brodzie i na dole – w mostku. Ten całkowicie unieruchomić ofiarę, nie pozwalając, aby każdy ruch głowy. Głowa jest odrętwiała, zaczęła krwawienia w mózgu. Narzędziem tortur №3 – „Witch krzesło”

Potencjał czarownica przywiązany do siedzenia, które zawieszano przez długi bieguna zanurzenie w wodzie na pewien czas. Następnie czarownica wolno było zrobić mały powiew powietrza, następnie ponownie obniżony do wody … szczególnie ciężka to była tortura w zimie. Dziura w lodzie wykonany które pozwoliły czarownica nie jest łatwo się dusić, ale również pokryte skorupą lodu!

Narzędziem tortur №3 – „koci pazur”

W tym przypadku, „narzędzia” użyte, aby nie porysować plecy. To przebija heretyka, którego ciało zostało rozdarte powoli i boleśnie. Doszło do tego stopnia, że sam hak z rozdzieranie ofiarami są nie tylko narządów wewnętrznych, ale także żebra. To był chyba najbardziej brutalny starożytny narzędziem tortur, z których słudzy Inkwizycji próbował uzyskać uznanie heretyka!

Inne narzędzia tortur

  1. Czy tak zwane tortury, oprócz innych środków, opracowany wyrafinowanych umysłów czasie „hiszpańskie buty”. To szczególne przywiązanie do nogi ofiary ze specjalną płytką mocującą, że w każdej heretyka odmowy odpowiedzi na pytania, wyciągnął z jeszcze większą siłą. Ostatecznie kość w nodze złamał. W rezultacie, heretyk pozostał z kości kruszonym poniżej kolana.
  2. Jednym z urządzeń średniowiecznych tortur, zachowanych, jest tak zwany „rack”. Dziś w ten sposób, aby uzyskać to czy tamto uznaniem cieszył się wielu przedstawicieli świata przestępczego. Człowiek jest zawieszony pod sufitem ze skręconą tylnych stawów barkowych i powoli kacu ciężki ładunek na nogach. Rezultatem jest nie do zniesienia piekłem bólu aż do zerwania mięśni i stawów obręczy barkowej! Aby spotęgować efekt bandytów wstrzyknięte do ofiary krwi adrenaliny, nie pozwalając jej ciało do zamknięcia podczas bólu.