475 Shares 2904 views

Kunktatorstwo. Nadpobudliwość – pułapka dla procrastinators

Warunkiem znany jako kunktatorstwo, według statystyk znanych co dziesiąty przedstawiciel ludzkości. Wydawałoby się, że odsetek dotkniętych tą dolegliwością nie jest zbyt wysoka, choć niemal każdy czytelnik pamięta chwile, kiedy czuł się jak ofiara tej choroby w środowisku innych procrastinators. I to jest naturalne, ponieważ stan nerwowego, wyczerpania fizycznego i emocjonalnego jest bardzo podobna do zwlekania.

Wyczerpywanie przechodzi po odpoczynku i ciągłym zmęczeniem z powodu samodzielnego sabotażu może trwać przez dziesięciolecia.

Zwlekanie jest na liście, składający się z różnorodnych i dziwacznych form zachowania, które tak czy inaczej to tylko przejawy samodzielnego sabotażu. I, podobnie jak inne rodzaje systemów behawioralnych, model kunktatorstwo jest obarczona wiele pułapek. Pułapki te, co stawia chorobę, wyglądają nieszkodliwe, ale mogą zniszczyć życie i samoocenę każdej osoby do czynienia z nimi.

Zazwyczaj osoba cierpi z powodu niemożności realizacji planowanej działalności gospodarczej w czasie, charakteryzuje się brakiem siły fizycznej, wyciszonych emocji, uważać, aby rozruch i podczas niego.

Niewiele osób wie, że apatię i wyczerpanie, gdy kunktatorstwo czasem w cieniu. I wtedy człowiek czuje przypływ sił, to wpada w pułapkę, które mogłyby zniszczyć najbliższych miesiącach życia i zniszczenia realizację własnej wartości.

Człowiek od dawna cierpi z powodu niemożności łatwo rozpocząć pracę na każdej firmy i ze zmęczenia, pewnego dnia budzi się z myślą, że nadszedł czas, aby przełożyć plany w rzeczywistość. A jeśli uda mu się rozpocząć do przełożenia na rzeczywistość cesji pracy lub z własnego projektu, obecność zwyczaju self-dywersyjnej wpływ na przyszły rozwój.

Pierwsza wersja późniejszym życiu jest to, że ludzie będą próbować umieścić wszystko z siebie na jednym projekcie. Będzie on wykonywać swoją wysoką jakość, szybkie, możliwe jest, że przed terminem docelowym, ale po upadku na kanapie i nie będzie w stanie sobie zaparzyć herbatę. Ludzie, którzy żyją z kunktatorstwo biegiem lat, wiem, że czas, aby zatrzymać go jeszcze mocniej, zaczniesz pracę w wyznaczonym czasie. I doświadczeni bojownicy z własnym sabotaż, przyjmuje formę zmęczenia i lenistwo, doradzić, jeśli nie rozpocząć w wyznaczonym czasie, to przynajmniej zatrzymać aż do chwili, gdy oczy zaczynają ciemnieć.

Drugi scenariusz jest jeszcze gorzej, jako osoba, czując przypływ sił, sukces zaczyna się i kończy z jednej drobne rzeczy. Następny procrastinator, zaniedbując głos logiki i rozsądnej oceny sytuacji decyduje się wykonać jak najwięcej przypadków w ciągu jednej nocy. Złapany w tę pułapkę ludzie nadzieję do ostatniej chwili i próbuje przekreślić wszystkie pozycje na liście pięćdziesięciu przypadków. W liście psychicznej lub na kartce papieru może być niewielki, a bardzo biznesowych pracochłonne. Procrastinator, złapany w jednej z utworzonych pułapek chorobowych, próbując jeden dzień być przeszczepione kwiaty, perestirat wszystkich okładkach odzieży i mebli, pomalować sufit w pokoju, spacer z psem i wykonywać inne obowiązki. Ponadto, w przypadku terminowego osiągnięcia wszystkich celów danej osoby, umieścić je przed sobą, mogą oddać ciepłą kolację i przed snem. W zasadzie, tak jak prawie wszystkie procrastinators, ponieważ w większości przypadków realizacja zlecenia praca przełożone aż do rana.

Podczas próby pozbyć się ogromną liczbą zadań na jeden dzień człowieka, który postanawia zmienić życie tak, ból głowy, złe samopoczucie, pewność w ich niekompetencji i niezdolności coś zmienić.

Przywołaniem i nadmierna aktywność w kunktatorstwo, jak w zespole maniakalno-depresyjna, wymaga przemyślanej i powolny proces decyzyjny i zachowania. Nie można wykonać siedemdziesięciu przypadki i nieco więcej w ciągu jednego dnia. Zazwyczaj taki przypływ siły i chęci do zrobienia wszystkiego na raz przejętego procrastinators przy wchodzeniu w stan wychodzenia z patologicznego lenistwa. A warto pamiętać, że umiar uratuje ich przed upadkiem po stanu nadpobudliwość, a także uratowana ze stanu apatii. Ponadto dwie rzeczy sprawiły, że dzień lepiej niż czterdziestu zainicjowanego i żadna zakończona.