199 Shares 3146 views

IPhone różowy: co nowego, opis modelu

Technika Apple zawsze różniły się swoim pięknie zaprojektowane, szeroką funkcjonalność i wysoką wydajność. Nie daleko w tyle wszystkich tych parametrów oraz nowej generacji iPhone 6S, przedstawione jesienią 2015 r. Tradycyjnie urządzenie otrzymało wiele aktualizacji, a wśród nich szef był kolor, który tworzy nowy iPhone – różowe. Aby być bardziej precyzyjnym, to połączenie jest nazywany „czerwonym złotem”.

nowość

Każde z tych urządzeń, która jest „jabłko” spółka miliony fanów na całym świecie oczekują urządzeń. Nic dziwnego, że wiosną i jesienią (w sezonach, gdy się aktualizowane wiadomości z kalifornijskiego giganta) będzie najbardziej przereklamowane w sklepach z artykułami elektronicznymi. Stało się to w tym czasie, kiedy wszyscy chcieli kupić różowy iPhone. Ta kombinacja kolorów jest teraz dostępne dla użytkowników po raz pierwszy.

Ze względu na fakt, że urządzenia są aktualizowane, otrzymując szereg dodatkowych funkcji, popyt na nie był ogromny. Jak zawsze, Apple podjęła miliony pre-zleceń dla swoich produktów sprzedawanych w produkcie końcowym miliardów dolarów w ciągu pierwszych dni po debiucie.

parametry techniczne

Oczywiście, taki popyt na ten model urządzenia nie została spowodowana tylko dlatego, że jest – kolejna generacja iPhone'a. Jego radykalnie zaktualizowane (albo przynajmniej tak powiedział o aktualizacjach). To przede wszystkim wpływ na materiały, z których produkowane model.

Według producenta, nowy iPhone (w tym różowym) był jeszcze bardziej wzmocnione szkło, które jest silniejsze niż to, co zostało wykorzystane w poprzednich wersjach smartphone. Tak więc, teraz telefon stał się mniej podatny na wstrząsy przy upadku z wysokości. Jest to szczególnie ważne ze względu na kształt gadżetu.

Innym zaktualizowany komponent – stop, z którego korpus urządzenia. Na zapewnień programistów iPhone 6S jest wykonany z aluminium, nowe odmiany bardziej odporne na wstrząsy i zarysowania. To znacznie poprawia jakość wydajność telefonu.

Oczywiście, wybitny i procesor (który był podobno o wiele szybciej niż w poprzednim urządzeniu – ale ta „sztuczka” ze znacznym wzrostem w Apple wykorzystuje prędkość we wszystkich modelach), a aparatem urządzenia (zyskał precyzyjnej matrycy 12 megapikseli). Również na zapewnień programistów szybko stał się odpowiedzią czujnika dzięki specjalnej technologii. To sprawiło, że iPhone wzrosła znacznie bardziej zwinny niż generacji „szóstki”.

Aktualizacje dotknął i systemu operacyjnego i optymalizacji zużycia energii inteligentnego telefonu i innych drobnych części, które poprawiają interakcję urządzenia jako całości.

koszt

Jeśli chodzi o cenę, to nic się nie zmieniło. Apple ustawić taką samą cenę dla swoich gadżetów, w zależności od daty dopuszczenia ich na świat. Natychmiast po rozpoczęciu sprzedaży nowego telefonu z opłatą $ 899 $ 1200 dotyczącego modelu. Teraz w sklepach można dostać za $ 710. Na Różowym iPhone cena jest taka sama jak w innych wersjach.

potencjalni nabywcy

Chciałbym również, aby mała uwaga, dlaczego to jest różowy. Tak, efektowne dziewczyny z Rosji, oczywiście, to urządzenie rzeczywiście będzie udany. Ale, jak donosi w oficjalnych wydaniach prasowych przedstawicieli Apple, iPhone różowy jest z tego powodu, że jest – symbol bogactwa i luksusu w Azji na bardzo rozwiniętych rynek urządzeń iOS. To z myślą o publiczności i rzekomo produkowanych urządzeń. I dziewcząt, którzy lubią tego rodzaju koloru jest prawdopodobne, aby przejść „w dodatku” do potencjalnych klientów w Azji.

Tylko dziwne , że takie zróżnicowanie w produkcji firmy nie uruchomił wcześniej. Być może teraz, Apple będzie mieć pewien udział zwiększenia sprzedaży, jeśli w line-up różowy niniejszego urządzenia od 5. generacji.