116 Shares 4190 views

All inclusive, czyli "all inclusive" – opinie

Niemal każdy, kto ma zamiar odpocząć za granicą, wolą całego systemu integracyjnego, czyli „all inclusive”. Dla stałych klientów hoteli tureckich, Tunezji, Egiptu od dawna normą.


Opcja najbardziej opłacalne

All inclusive to międzynarodowy system obsługi odwiedzających. Przyjmuje się w wielu krajach. więcej hoteli przełącza się w podobnej usługi, co przyciąga turystów każdego roku. Całkiem naturalnie, uzyskać stosunkowo niedrogie wakacje z „all inclusive” systemu, każdy chce. Nie jest to zaskakujące, w rzeczywistości jest to doskonały sposób na relaks normalnie, nie wydając ani grosza więcej niż to, co już zapłacił za bilet do biura podróży.

Rodzaje „all inclusive” systemu

All inclusive jest udostępnienie trzy lub cztery posiłki dziennie przez cały okres pobytu. Co do zasady, to „bufet”. W ten sposób każdy element pożywienia jest zwykle reprezentowany przez trzech do dziesięciu, niezależnie od tego, czy jest to sałatka lub gorąco. Jedząc załączony i darmowy alkohol, jak również napoje w głównej produkcji lokalnej. Niektóre ekskluzywnych hoteli podaje się wszystkie święta inclusive sauna, siłownia i animacji.

Obecnie istnieje kilka rodzajów rekreacji, który zawiera wszystko – .. Food, niektóre z procedur, itd. Najbardziej powszechne jest ultra all inclusive – to program, który oferuje turystom szereg zaawansowanych funkcji zakwaterowania powiększonej alkoholu i innych napojów. I wszystkie inne gatunki – to tylko jego warianty z pewnych dodatkowych parametrów, które każdy hotel na własną rękę.

usługi

All inclusive, będąc system obsługi odwiedzających, w którym nie tylko można uwolnić cały dzień do jedzenia i picia różnych napojów, takich jak oferowanie dodatkowej rozrywki, korty tenisowe, aerobik, fitness, itp W tym przypadku, wszystkie te usługi w różnych hoteli są znacznie różni się od siebie, ponieważ poziom każdej instytucji odgrywa ważną rolę w jakości dostaw i rekrutacji dodatkowych propozycji.

Pamiętaj, aby dowiedzieć się,

Jeśli wybierasz się na wakacje do innego kraju, należy zwrócić się do biura podróży, które specyficznie reprezentuje wakacje all inclusive, który jest oferowany. Czy obejmują wykorzystanie obiektów sportowych, sauna, spa. Dla osób podróżujących z dzieckiem, trzeba określić obecność menu dla dzieci i wysokie krzesełka w restauracji, zapytać o możliwości dodatkowych łóżek w pokoju i świeże soki.

Nie złego się stanie, jeśli w hotelu są bezpłatne place zabaw i rozrywki ze specjalistami animatorów. Wybierasz się na wakacje, wielu z nich przynieść i drogich rzeczy, więc nawet mały sejf w pokoju mogą proszę pozwolić posiadaczom. Należy również zapytać, czy jest bezpłatne Wi-Fi.

Niektóre z tych pytań może wydawać bezczynny, ale to nie jest tak powszechne standardy systemie all inclusive nie istnieje. I po prostu dodając wszystkie pytania, możesz w swojej przyjemności relaks na ładunek dodatni.

Tylko pozytywne emocje

Zawsze chcę być długo oczekiwany urlop zdała bez problemu w komfortowych warunkach. I pomóc w tym może mieć oferowane wyłącznie przez system all inclusive. Recenzje hoteli dostępnych w poszczególnych usług można znaleźć w broszurze informacyjnej w biurze podróży. Także tych, którzy już próbowali spędzać wolny czas na tym programie, zawsze chętni do dzielenia się swoimi wrażeniami, ostrzeżenie niedociągnięć i zachwyci pozytywny sposób.

„All Inclusive” w języku rosyjskim

Reszta w systemie all inclusive jest zdecydowanie najlepszy. To pozwala wstępnie zapłacić wszystkie przyszłe koszty. A po jego przybyciu na miejsce nie będzie już trzeba się martwić o jej kosztach, martwić i oszczędzać. Wszystko musi być wypłacona. A koszt trasy w tym przypadku będzie znacznie tańsze niż niezależnego planowania podróży.

Reszta „all inclusive” w naszym kraju jest również bardzo popularne. Wiele hoteli i moteli większość usług w cenie, więc użytkownik nie musi cały czas, aby policzyć liczbę procedur i usług, które chcieliby podjąć.

Wszystkie hotele inclusive

Dziś wśród pewnych grup ludności jest błędne, że pojęcie all inclusive pracy tylko cztery i luksusowych pięciogwiazdkowych hoteli i klubów high-end. To nie jest do końca prawdą opinia jak karmić i zabawiać turystów bez dodatkowych opłat może być praktycznie każdy hotel niezależnie od poziomu. Różnica jest jakość i ilość usług zawartych w proponowanym „set”.

Moc all inclusive

Zbyt wiele dwu- lub trzy-gwiazdkowe hotele obejmuje kosztów zakwaterowania i wyżywienia. W odróżnieniu od wszystkich łącznie z pełnym wyżywieniem jest zdolność do wytwarzania lokalne napoje bezalkoholowe i napoje alkoholowe w ciągu dnia, bez żadnych ograniczeń. Smak i wyrafinowanie dań zależy od klasy szefa kuchni, ale z reguły specjalne kulinarne nie trzeba się liczyć. Ale turyści są gwarantowane, aby cieszyć się bufet z kilku rodzajów sałatek i prawie taką samą ilością gorących potraw.

W menu jest trochę owoców i warzyw, a także wypieki. Co do zasady, wszystkie oferowane jedzenie jest bardzo smaczne, chociaż niektóre zakwaterowania do końca tygodnia chcę jeść gdzieś indziej, na zewnątrz hotelu.

Wady i zalety

Powszechnie wiadomo, że każdy, nawet najbardziej przemyślana forma rekreacji nie jest bez wad. All inclusive nie jest wyjątkiem. Co do zasady, kierownicy biur podróży w cisza istniejących niedociągnięć. Zwłaszcza, że niektóre turyści mogą nagle zostać uznane za cnót.

Musimy wiedzieć, że „all inclusive” sugeruje pewne przywiązanie do konkretnego gospodarczego hotelu i plaży. Po wizycie w inny bar lub restauracja, znajdujący się obok hotelu, będzie musiał zapłacić. I dla indywidualnego wycieczkę trzeba zapłacić dodatkowo w tym samym czasie rozwiązywania problemu i podaż.

Wiele koncepcji „all inclusive” jest korzystne, ponieważ nie znają języki obce i nie są w stanie zagłębić się cech życia w obcym kraju. Hotel, według wzoru, gdy wszystkie zawarte w serwisie, jest swego rodzaju państwo w państwie, ponieważ jest on przeznaczony dla wszystkich tych turystów.

Reszta takiego systemu ma swój niezaprzeczalny wygody i korzyści. Sądząc po opiniach, lepiej nadaje się do fanów ekonomicznego wakacje nad morzem, a także pierwszej wizyty za granicą. Nie mniej ważne, on i ludzie średniej i starszej kategorii wiekowej preferujące stabilność przewidywalności.

Obecnie cały układ inclusive jest najczęściej w Turcji. Większość hoteli w tym kraju pracują dla niej. Ponadto, jest to typowe dla Tunezji, a ostatnio zyskała popularność w wielu hotelach w Egipcie.

Podobny system zasilania jest oferowana w wielu ośrodkach na Karaibach – kubańskiego i Meksyku, Dominikany i Bahamów. Lokalne napoje w regionie – to premia rum z Kuby lub Jamajki, a tequila z Meksyku.

W Europie „all inclusive” jako forma władzy jest przeznaczona głównie na południu – w hotelach we Włoszech, Grecji, Hiszpanii, Cypru, Czarnogóry, etc. Należy zauważyć, że europejska wersja systemu znacznie różni się od turecki lub egipski. To jest bardziej jak pełne wyżywienie, choć z dużą liczbą lokalnych napojów alkoholowych i bezalkoholowych.