513 Shares 8157 views

Jakie są kolory brytyjskiej rasy kotów

Teraz świat jest brytyjskie koty są trendy. Różnorodność barw tej wspaniałej rasy kotów wielokrotnie prezentowane na różnych wystawach. Historia brytyjskiego zwierząt oficjalnie około dwustu podtypy został wyprowadzony, które różnią się od siebie głównie w kolorze. A warto zauważyć, że wśród brytyjskich ulubionych, jest jeszcze dużo kolorów, które nie zostały uznane za urzędowo dla jednej lub innego powodu.


Uważa się, że w oryginalnym odcieniu wełny Kot brytyjski – stałe światło. Oraz w celu dostosowania taką różnorodność „palety” dla przedstawicieli tej rasy, to włożył wiele wysiłku, w szczególności pigmenty eumelaniny i feomelanina stwierdzono. Substancje te są w stanie dać wełny szary lub brązowawe zabarwienie. W związku z tym kolory brytyjskich kotów dzieli się na dwa rodzaje – zimno (z szarymi lub czarnymi pasami) i ciepłe (kat pastelowych i brązowych).

Najdroższe i cenne kolory koty Brytyjski rock – ciało stałe. Najczęściej pokrywa wełniana, która nie przepełnić i przejścia kolorów, należy do ciepłych kolorach. Może to być kot jasnego koloru beż, brąz i tym podobne. Również umaszczenie może być całkowicie białe, a w takich przypadkach, kot może mieć niebieskie oczy. Ważne jest również, aby wiedzieć, że substancja, która wpływa na futro koloru brytyjski domowych, wpływa również kolor oczu. Dlatego Brytyjczyk, w ciele, które nie mają tego elementu może mieć bardzo jasny i „przezroczysty” tsvetotip.

Często zdarza się, aby malować koty otrzymałem skórkę, wymieszać dwa podstawowe pigment.

Efektem jest doskonała i pokrzywnik szynszyla opcje, które są bardzo popularne wśród ludności świata.

W ich „płaszcz” są obecni i ciepły ton i chłodny, które doskonale pasują do siebie i tworzą piękny wzór. W rezultacie, synteza dwóch przeciwległych pigmentów kotów można otrzymać nie tylko barwny wełny, ale także inne oko, na przykład, jeden może być niebieskie i odcień żółtawy drugie wzmocnienie.

Są srebrne i smoky kolory brytyjskich kotów. Zdjęcia zwierząt najczęściej przedstawiane na stronach fanów rasy. Te zwierzęta mają wydłużone włosy, a ich kolor jest zawsze stały. Płaszcz może być szare lub pastelowe lub nawet nieco czerwone zabarwienie. Jednakże osobliwością tego koloru jest to, że każda nić wełny kota jego korzeni praktycznie bez pigmentu barwiącego, lecz końcówka charakteryzuje się bardzo jasnego odcienia. To sprawia, że włosy bardziej kota głośności i piękne. Najczęściej smoky Brytyjki większe niż ich odpowiedniki krótkich włosach i mają wyższe nogi.

Istnieje wiele kolorów brytyjskiej rasy kotów na świecie, a może przynieść wiele z nich, jeśli chcą posiadać. Oni zawsze wyglądają prestiżowych i jednocześnie oczywiście, a dzięki uległego natury, są kochane i potrzebne w każdej rodzinie iw każdym domu.