655 Shares 4354 views

Ludmiła Aleksandrowna Abdulov – matka znanego aktora Aleksandra Abdulova

Aleksandra Gavrilovicha Abdulova dłuższego już nas raz, ale jego matka Ludmiła Aleksandrowna Abdulova wciąż żyje i mieszka niedaleko Moskwy. Wcześniej kobiety często dostrzec w cieniu swojego sławnego syna, bo zabrał ją prawie każdą imprezę. Bliskich przyjaciół Aleksandra Abdulova doted w kobiecie, i zawsze z wielką przyjemnością się z nią komunikować. Teraz o Ludmiła Aleksandrowna prawie niespotykane. Dziś postaramy się wyjaśnić sytuację i opisać obecną matkę życia znany i kochany przez wielu rosyjskich artystów.


młodzież

matka Aleksandra Abdulova za Ludmiła Aleksandrowna Abdulov urodził się w 1921 roku. Jej młodość przyszła w trudnym okresie wojennym. Na początku wojny musiała wyjść za mąż i urodzić pierworodnego (1940), który został nazwany Robert. Jej mąż, jak wielu ludzi w tym czasie poszedł do przodu, aby bronić ojczyzny, ale wojna nie wracał. Kobieta została sama z dzieckiem w ramionach. I w tej samej chwili Gabriel Abdulov – ojciec Aleksandra Abdulova, wracając z przodu, moja rodzina nie mogła znaleźć. Jego pierwsza żona Olga i syn zaginął. Człowiek już dawno stracili nadzieję na znalezienie jego rodzinę, ale wszystkie próby były daremne. Potem osiadł w mieście Fergana w Uzbekistanie. Tam dostał się do teatru, gdzie pracował z różnym powodzeniem przez całe życie, i to było głównym filmowcem w ciągu ostatnich dwóch lat. Nawiasem mówiąc, teatru, gdzie pracował Gabriel Danilovich, jest pierwszą instytucją takiego planu w Azji Środkowej, a znany jest jako Dramatu Rosyjskiego. Wielu wielbicieli kreatywności i pomysłów Gabriel Abdulov chcą teatr został przemianowany na jego cześć.

Utwórz nową rodzinę

Wracając do trudnych latach powojennych, a mianowicie młodzieży i biografii Abdulova Ludmiła Aleksandrowna, to znaczy, że ona też pracowała w kostiumie Fergańskiej, make-up artist w rosyjskim teatrze dramatycznym. Nie było również znajomy niej i Gabriel Abdulov. I wkrótce, nowa rodzina, w której odbyło się wspólne dwóch synów Vladimir (24 lutego 1947) i Aleksander (29 maja 1953). Środkowy syn Ludmiła Aleksandrowna Abdulova urodziła się w Uzbekistanie w Fergańskiej, a najmłodszy – Aleksander Abdulov już w Tobolsku na Uralu. Ale mimo częstych podróży, większość czasu rodzina mieszkała w Uzbekistanie. Ich mieszkanie znajdowało się na ulicy Karola Marksa w domu 56. Nie jest daleko od domu, był miejscowym liceum, gdzie uczyłem braci. To oni maturę.

Ścisłe ale sprawiedliwy matka

Wielu przyjaciół jak dzieciństwem a dorosłością Aleksandra Gavriilovicha Ludmiła Aleksandrowna Abdulov zapamiętany jako ścisłym matki, ale sprawiedliwy. Biorąc pod uwagę, że rodzina miała trzy całkowicie różne pod względem wieku i charakteru chłopców, ona naprawdę musiała stać się bardziej wymagający, bo inaczej sterować czasem niesforne dzieci stało się niemożliwe. Ludmiła Aleksandrowna w młodości był wielkim fanem futbolu. Jej ulubiona drużyna gra, aby nie przegapić pod żadnym pozorem – Moskwa „Torpedo”. Raz, gdy drużyna kapitał przyszedł do Fergana, zaprosiła do odwiedzenia zespole niż bardzo zadowolony z jego synów, a dzieci sąsiada.

Bezgraniczna miłość syn

Kiedy syn Ludmiła Aleksandrowna Abdulova zasłynął przeniósł ją bliżej. Aktor bardzo lubił swoją matką i traktowani z wielką dreszczyku do niego. Krótko przed śmiercią Abdulov kupił ogromną działkę pod Moskwą, gdzie zbudował dwa duże domy. W jednym zamierzał żyć z jego ostatniej żony Yuliey Miloslavskoy i innym dwukondygnacyjnego, zaprojektowany specjalnie dla matek. Żona Julia, córka Eugeniusza i Ludmiła Aleksandrowna – Abdulov rodziny słynnego aktora, wszystkie one powinny być razem, uważał Abdulov. Nawiasem mówiąc, wszystkie domowe przyjaznych spotkań i uroczystości Aleksander Abdulov Gavriilovich matki był mile widzianym gościem. A tak w ogóle, to nie tylko matka, ale także jego przyjacielem. Aktor był bardzo zaniepokojony niej, a dwa razy w roku wysłany do Centrum Serca na leczenie.

Ludmiła Aleksandrowna Abdulova wystarczy dla wszystkich swoim długim życiu spotkałem wiele kobiet, które zawsze były w życiu swojego słynnego syna. Od ostatniej żony Yuliey Miloslavskoy jakoś nie mógł znaleźć wspólnego języka. Stosunki były napięte, ale Aleksander był w stanie wygładzić wszelkie konflikty i spory między matką i żoną. Kiedy Aleksandra Abdulova umarł, a stało się to tragiczne wydarzenie, 03 stycznia 2008, w ułamku rodziny aktora. Ludmiła lewo raz podane do jej syna, dwupiętrowym domu i udał się do życia w Iwanowo, w starym domu z rodzicami. Było wiele plotek dotyczących wydzielonego górę ogromnego spadku aktora wśród swoich krewnych, ale uważa się, że matka Abdulov wyszedł z domu, bo tylko on nigdy nie dostał wraz ze swoją córką. Ale z wnuczką stosunków Eugene są dobre, ale nadal nazywają się przez telefon i są zainteresowani sprawami siebie.

hard luck

Ludmiła Aleksandrowna Abdulova, biografia zostaje zastrzelony przez gorycz strat i utraty najbliższych jej ludzi, uważa się za nieszczęśliwy. Po pierwsze, jej pierwszy mąż zginął na wojnie. W 1980 roku los zabrał jej tylko dwóch faworytów: najpierw Życie zostawiła drugiego męża Gabriel Danilovich, a następnie w Fergana zabił syna Włodzimierza. Kolejnym ciosem dla niej, jako matka była śmierć najmłodszego syna aktora Aleksandra Abdulova. Jego zniszczony śmiertelna choroba – rak płuc. Cóż, podczas gdy 4 grudnia 2011. Na atak serca w moskiewskim metrze mógł on zmarł najstarszy syn Roberta, z którym żyła w ostatnich latach. Bliski przyjaciel Aleksandra Abdulova Leonid Yarmolnik w wywiadzie wspomniał, że Ludmiła Aleksandrowna Abdulova, zdjęcie jest umieszczone wyżej, czuje się głęboko nieszczęśliwy, ponieważ pochowano wszystkich, którzy byli szczególnie drogi do niej.

Życie w oddali

Teraz mieszka w Konohovo Ludmiła (Iwanowski), w domu rodziców z wdową najstarszy syn Robert – Albina. Grupa 2 nieważny kobieta z rozpoznaniem osteoporozy układowej. Jest to rzadko wychodzi z łóżka. Problemy ze stawami pojawiają się w tak zaawansowanym wieku, miała 96 lat. Wielu w mediach piszą, że matka słynnego aktora istnieć na skromne emerytury i żyje na skraju ubóstwa.