509 Shares 6616 views

Ławrow Oleg Alekseevich – Czczony Artysta Ludowej i Federacji Rosyjskiej

Ławrow Oleg Alekseevich – rosyjski aktor, reżyser i dyrektor artystyczny teatru dramatu i komedii Kimry miasta. Zaszczycony i artysta ludowy Federacji Rosyjskiej.


biografia

Ławrow Oleg Alekseevich urodził się w rodzinie aktorów, w październiku 1948 roku w Kimry (Obwód Twerski). Jego twórczość rozpoczął w bardzo młodym wieku. Jako uczeń, był zaangażowany w kręgu dramatu, ówczesnego Pałacu Kultury w fabryce obuwia.

Studiował na wydziale reżyserii w Moskiewskim Instytucie Kultury. Po przestudiowaniu Oleg służył w wojsku. Następnie pracował w Pałacu Kultury „40 października” w domu, to około 5 lat pracował w regionalnym teatrze dramatycznym w Moskwie. 27-letni Oleg Alekseevich Ławrow powrócił do swego rodzinnego miasta Kimry, gdzie pracował jako aktor w teatrze dramatu i komedii. Na początku lat 90-tych został mianowany naczelnym dyrektorem, a tylko 3 lata później został dyrektorem artystycznym.

Ławrow Oleg Alekseevich: Filmografia i spektakle

Aktor od 30 lat pojawił się w epizodycznej roli w filmie komediowym zatytułowanym „Kot w worku”.

Jako reżyser O. Ławrowem słynne produkcje „cylinder”, „Wiśniowy sad”, „Moliere”. W Petersburgu, spektakle mistrzowskie furię. Oświadczenie o „Flea” w czasie został wyróżniony za najlepszą decyzją w stylu narodowego festiwalu teatralnego, który odbył się w Wołogdy.

Kiedy Ławrow zwrócił 48 lat, został przyznany tytuł Honored Artysta Federacji Rosyjskiej, a 11 lat później, w czerwcu 2007 roku, Prezydent Rosji uhonorował aktora honorowy tytuł Artysty Ludowej Federacji Rosyjskiej.

W tej chwili prowadzone przez Artist Ludowej teatru i bierze czynny udział w produkcjach teatralnych.

Rodzina Lavrova Olega Alekseevicha

Na honorowego artysty znanego córki – Xenia Lavrova-Glinka.

Xenia jako dziecko wyjazd z papieżem w miastach i wsiach. Życie aktora nie było tajemnic Ksenia i tajemnic. Nauczyła się grać na skrzypcach, a jego marzenie z dzieciństwa muzyka. Ale dorastał przyszły aktorka miała do czynienia z wyborem zawodu i zdał sobie sprawę, że chce być taki jak ojciec i dziadek, ale aktorka.

Po ukończeniu szkoły średniej, 16-letni Ławrow udał się na podbój stolicy, postanowił zapisać się w szkole teatralnej. Ojciec Oleg Ławrow odmówił pomocy córkę, dając jej pełną swobodę wyboru. Aktorka niezależnie wszedł Moskiewskiego Teatru Artystycznego szkoły na studia z Oleg Tabakov niepowtarzalnym. Wciąż pamięta uczucie, że mdleje z podniecenia, gdy zobaczyła swoje nazwisko na listach otrzymanych. I zaczął grać kariera przyszłą gwiazdę filmową.

Dość młody wiek Xenia Sergei żonaty biznesmen, z którym mąż miał dwa piękne dzieci – chłopca i dziewczynkę Glasha Daniel. Ale po jakimś czasie sojusz z Sergeem Glinkoy rozpadło, a młoda kobieta zaczęła spotykać aktora teatru Dmitriem Gotsdinerom.

Wnuk Olega Lavrova – Daniel – marzy o filmowanie w filmie i prosi rodziców, aby go zdjąć w rolach dziecięcych. Mama nie przeszkadza to pragnienie syna i jest gotowy, aby pomóc dziecku w kontynuacji 4 generacji działających dynastii.