817 Shares 6465 views

Rashgardy – co to jest?

Teraz w modzie rashgardy. Co to jest? Rodzaj odzieży uciskowej sport. Bardzo często w salach treningowych, w których zajęcia odbywają się w MMA dla absolwentów widać obcisłe koszulki. To rashgardy. Co to za słowo? jest to zapożyczone z języka angielskiego (dosłownie – „Ochrona od potu”) To nie jest tylko koszula sportowa. Wykonana jest z włókien specjalnych, bardzo mocno do ciała sportowca.


Co ona tak kochany przez wielu ludzi, zwłaszcza myśliwce? Co jest w nim wyjątkowego? Aby zrozumieć przyczynę wyboru tej konkretnej bojowników odzieży, trzeba sobie wyobrazić, jak takie zdarzenia mają miejsce. Strażacy są zlokalizowane w drzewca w bliskim kontakcie ze sobą. Ciągłe strzały na matę, która nie jest bardzo sterylne i rashgardy stanie chronić swego pana od wielu zarazków i bakterii.

Rashgardy: co to za nowość?

Ubiór ten posiada przeciwbakteryjne impregnacji. Wszyscy sportowcy zawsze powtarzał, że bawełna organiczna pomaga skórze oddychać. Ale nauka nie stoi w miejscu, a nowoczesny typ odzieży – żywym dowodem. Ta koszulka jest dobra oddychająca, bardzo szybko wysycha i nie jest rozdarta. Kurtka ledwie odczuwalne na ciele, więc jest lekki. Ten typ odzieży jest uzasadniony ma inną nazwę – „druga skóra”, jak prawa przewozowe nie są ograniczone w szkoleniu. Gdy wystąpi przerwa między sesjami na symulatorach, skóra stygnie. W związku z tym, nie ma gwarancji, że zawodnik nie otrzyma dyskomfort ze szczepów i skręcenia. Ponadto młodzi ludzie mogli wykazać się doskonałą figurę.

Wybierz żądany model

Rashgardov wielka różnorodność modeli i produkuje też. Aby nie zgubić się w tej obfitości, trzeba właściwie dokonać wyboru. Istnieją modele z krótkimi i długimi rękawami. Tkaniny użyte do produkcji tego typu odzieży, są praktycznie identyczne. Zapewniają one gęstość i elastyczność gotowego produktu. Produkt wymaga obowiązkowego montowania. Te wymiary są takie same jak w przypadku konwencjonalnych koszulki. Wszystkie te kryteria nie są podstawą do wyboru odpowiedniej wielkości dla rashgarda sportowcem.

impregnacja

Najważniejsze, że będzie czynnikiem decydującym – antybakteryjne impregnacji tkanin. Jego obecność powinna być zawsze określona przez producenta. Innym czynnikiem – rodzaj rysunku. Istnieją dwa rodzaje farb nałożonych na tkaninę: termotransferowego i sublimacji. Pierwsza metoda nie wytrzymać częste przemywanie, rysunek znika szybko i złuszczają. W drugim przykładzie, stosowanie obraz nie palić i nie złuszczają.

Kolor, styl i wzornictwo koszulkach też będzie musiał wybrać. Jest to przyjemna procedura, która opiera się na poczuciu stylu i indywidualnych preferencji. Cena tego produktu zależy od producenta.

Rashgard kompresja – to sportowa, wykonana specjalną metodę kompresji. Ona radzi sobie z ochroną zapaśników i sportowców biorących udział w surfingu. Uderzeń na planszy i wody znacznie złagodniał, skóra jest chroniona przez sportowca przed negatywnymi skutkami wody morskiej, dobrze zachowane ciepłoty ciała.

Dla sportowców, istnieje wielka niezawodny sprzęt – rashgardy. Co jest super-shirty, teraz nie jest tajemnicą. Jeśli zawodnik ma do wyboru, aby wybrać sposób rękawem, z długim rękawem mogą być wskazane. Pomoże to chronić łokcie i przedramiona przed niechcianymi interakcji ze sprzętem do ćwiczeń. Nie daleko od czasu kiedy jest w takiej uniwersalnej odzieży będzie służyć wszystkim sportowców.

Odzież dla dzieci

Dzieci – straszny niespokojny. Rodzice znudzi kupując je na swetry, szorty i tenisówki. Jeśli podniesiesz butów jest trudne, T-shirt, które mogą być podejmowane „na rzecz wzrostu gospodarczego”, mogą być noszone przez długi czas. Wyjście dla matek i ojców będzie można znaleźć, jeśli staną się rashgard dla dzieci. W tej koszulce dziecko będzie jak najbardziej komfortowy. Podczas szkolenia równowagę cieplną organizmu zostaną zachowane normalne, nadmierna wilgoć i pot będą płynnie wyświetlany na zewnątrz.

rashgarda pranie

Jakby nie stosować ostrożnie sportowej, to niekoniecznie muszą być utrzymywane w czystości. Konieczne jest, aby znać kilka zasad, jak wymazać rashgard że to będzie trwało dłużej. Po każdym koszuli ćwiczeń konieczna płucze zimną lub ciepłą wodą. Nie Rashgard być prane w ciepłej wodzie. Będzie zniszczyć ubrania.

Po wypłukaniu cud jersey lekko wykręcić i powiesić na wieszaku, a nie na kaloryferze. Rashgard wyschnięcia siebie. Mycie konieczne, ale ręczne lub delikatny cykl. Temperatura nie powinna przekraczać trzydzieści stopni, przemyć mydłem. Ciepła woda – śmiertelny wróg rashgarda.

Jak wybrać rashgard?

Nie wszyscy sportowcy noszą nowoczesne ubrania. Jeśli patrzymy na tych, którzy prowadzi szkolenia w konwencjonalnej bawełnianej koszulce, można zauważyć, że ich ubrania są ostatecznie wyciągnąć, to traci swój pierwotny kształt i wygląd, więdną w słońcu. Mokre od potu ubranie jest brzydki. W rashgarde przyjemne ćwiczenia, to nie rozciąga i obcisłe kształt, uwalniając ciało od nagromadzonego potu. Więc szybko wysycha, organizm nie ma czasu, aby stać się zbyt zimne i chłodne w szkoleniu. Chroni skórę przed bakteriami. A nie tylko z tymi patogenami chroni rashgard koszulę.

Trzeba tylko sobie wyobrazić, że zawodnik wspina się linę, wykonuje szereg ciężkich atletyki i akrobatyki. Te ruchy i kontakt z muszli może uszkodzić skórę. A tu chodzi w odzieży uciskowej. Jest to niezawodne zabezpieczenie przed ryzykiem poparzeń, uzyskany z liny. Sportowców i entuzjastów, którzy trenują więcej niż dwa razy w tygodniu, należy kupić w szafie sportowej sekund rashgard nawet z należytą starannością do takiego rodzaju ubrania. Niech jeden będzie sucha po umyciu, aż drugi niezawodnie chroni swego pana.

Odzież damska

Niektórzy ludzie uważają, że kobiety nie powinny angażować się w zapasach, boksie, podnoszeniu ciężarów. Ale jeśli tak się dzieje, że płeć piękna wykazały dobre wyniki w wielu dyscyplinach sportowych, w żaden sposób gorsze od mężczyzn, trzeba zadbać o ich bezpieczeństwo zbyt. Rashgardy – nie jest uniwersalny pod względem płci. Istnieją specjalne damskie Super-shirty. Biorą pod uwagę wszystkie specyfiki struktury i kobiecej anatomii. Podstawowe jakości rashgada zapisane. Doskonała wentylacja, ochrona, zapobieganie urazom.

wniosek

Nabycie takich superreliable koszule nie są obecnie problemem. Można to zrobić na rynku lub w sklepie internetowym. To nie jest ważne w tym przypadku, co jest ważne: jest wygodny odzież dla sportowców. A nie pojedynczy sport, ale kilka. A dzięki unikalnym właściwościom materiałów tworzących Koszule rashgardy.

Postęp naukowy i technologiczny nie stoi w miejscu. Teraz sportowcy muszą wygrać tylko pierwsze miejsce na najbardziej prestiżowych konkursach, zawodach i konkursach. Naukowcy opracowują wygodne ubranie, muszle, trenerów i sportowców wygrać kubki i bronić honoru kraju.