105 Shares 9027 views

Dlaczego Dior, Chanel, L'Oreal szminka?

Prawie wszystkie kobiety, z nielicznymi wyjątkami tych, którzy uważają, że kosmetyki nich szkody, użyj szminki. I wielu z jego wniosku o procedury są traktowane ze szczególną starannością, a niektóre po prostu „nakrasili i pobiegł tylko usta nie wyschły.” Kształt szminki używany (najbardziej kolumny), a jego kolor, jak się okazało, możemy dowiedzieć się wiele o charakter jego właściciela. Nie Szczególną rolę odgrywa nawet szminki Dior i L'Oreal szminki, warga zdobi. Wysoki koszt nie ukrywać cechy charakteru.


Szminka kształt:

Ostra postać, prawie niezmienione od chwili początkowej użytkowania. Ta szminka można znaleźć w torebce kobiet pewnych siebie, wolne, którzy wiedzą wszystko o swoich mocnych i słabych stron. Dla nich pieniądze – pieniądze, które trzeba wydać w dużych ilościach i sklepów – jeden z najbardziej ulubionych zajęć.

Kształt owalny. Niezależnie od tego czy L'Oreal szminki w torebce lub jakikolwiek inny, zwycięzca takiej formie charakteryzuje się bardziej mądry w relacjach iw życiu kobiet. Ona – tajemnicą dla mężczyzn, jej twórczość jest niewyczerpane, a urok i zdolność, aby dojść do kompromisu i pomóc w drugiej połowie, jak iw pracy.

Okrągły kształt. Charakter szminki kobiety, aby wiedzieć, że istnieje co najmniej, aby nie wpaść w sieć intryg. Ona patrzy na jego korzyść i zainteresowania wszystko wie, jak manipulować ludźmi i dokładnie wie, czego chce od życia.

Płaska płaszczyzna. Spokój, dobry osąd, umiejętność słuchania, rozumienia i milczeć o wysłuchanym – głównych zalet takiego posiadaczy szminki.

Wklęsły kształt. Szminka Dior, Chanel, Lancome i inni, którzy mają podobny kształt należą do zmysłowej natury, których romans i harmonii – najważniejszym partnerem w życiu. Być może to jest to, co pozwala jej wygrać niemal każdą osobę.

Klarowny przekątnej. Jeśli zauważysz, że Chanel, Bourjois, L'Oreal szminki kobiety często komunikować się z tobą ma taki kształt, zastanowić się, czy nie należy go używać, aby osiągnąć swoje cele. Jeszcze bardziej boi się stanąć jej na drodze, ponieważ nie widzi powodu, aby pozbyć się wszystkiego, co uniemożliwia jej osiągnąć swoje cele.

Dla kobiet, czasami przypomina obecność szminki w torebce, make-up nie ma znaczenia. To – niepoprawnym pracoholikiem, zarówno w domu jak iw pracy. Domu, rodziny, dba i problemy tak mocno alternatywne pamiętać, że nie ma nic więcej go nie obchodzi, a nawet nadaje mu wartość. Wszelkie „kołki” tego rodzaju należy odczekać co najmniej, chociaż „nadal wody …”.

kolor szminki

Jeśli zdefiniujemy znak szminki, czy raczej jego formy, jest to trudne, a następnie zwrócić uwagę na jego kolor.

Jeśli L'Oreal szminka ma bogatą „smaczne” kolory (czerwony, koral, różowy i inne kolory) optymizm i radość życia w krwi jej właściciela. Łatwość komunikacji, ale nie w głowie, dodatni i poczucie przygody, ale nie nadmierne, doskonale charakteryzują kobietę.

Kobiety, które preferują ciemne kolory (brązowy, bordowy i inne) mają tendencję do ukrywania ich kruchy i delikatny charakter precyzyjnego konturu warg. Są tajemnicze i romantyczne, chcą przyciągnąć uwagę płci przeciwnej iw kontroli swoich emocji, otwierając je tylko do zaufanych osób.

W większości przypadków wybór szminki kobiety wolą jeden kolor, ale istnieją naturalne eksperymentatorzy, którzy lubią zmieniać obrazy i wygląd. Aktorki przez naturę, są one ściśle postrzegają ciosy losu, nie może żyć z poczuciem stałości – potrzebują wolności i wiatr we włosach …

Teraz w twoich rękach jest wystarczająco duży arsenał, który można wykorzystać w kontaktach z kobietą, ale nie zapominaj, że każda kobieta – zagadką, więc po prostu niemożliwe do przewidzenia. Albo może, nawet bez odnotowania, można również stać się przedmiotem dochodzenia?