726 Shares 5984 views

serwis randkowy „Kochanie”. Recenzje Randki w Darling.ru (eDarling)

Więc teraz ty i dowiem się, co strony datowanie „Kochanie”. Recenzje nim stała się ostatnio coraz bardziej wypełniają przestrzenie World Wide Web, a wszystkie one są bardzo niejednoznaczne. To nie jest tak po prostu wziąć i zrozumieć, co rzeczywiście dzieje się zajmować. Spróbujmy dokonać analizy porównawczej wszystkich opinii, które mogą spotkać, a potem dokonać wnioskowania o tym, czy użycie serwis randkowy „Darling.ru”, czy nie.

Dlaczego wirtualna komunikacja?

Ale najpierw musimy dowiedzieć się, dlaczego jest teraz popularne wirtualne randki. Dopiero wtedy możemy mówić o usługach, które mogą być przydatne w tej trudnej sprawie. Zacznijmy od ciebie jak najszybciej.

Chodzi o to, że współcześni ludzie są uzależnione od komputerów. I ta technika jest o wiele łatwiejsze życie. Ponadto osobiście chłopcy i dziewczęta nie mogą rzeczywiście mówić, ale w wirtualnym świecie łatwo. Innymi słowy, Internet pomaga usunąć kompleksy i poznać siebie lepiej. Potem przychodzi do datowania pomocy „Darling.ru”. Dobrze, albo jakieś inne usługi z dokładnie tym samym celu.

W rzeczywistości, większość społeczeństwa jest teraz próbuje spotkać się z przyjaciółmi na portalach społecznościowych. Ale oni nie dają nam pełną i niezbędnych informacji, takich jak cel datowania. Ale specjalistycznych stronach bardzo silny nacisk kładzie się na tej pozycji. Więc spróbujmy dowiedzieć się, co strony datowanie „Kochanie”. Odpowiedzi o nim, my też będzie przydatna.

Trochę historii

Ponieważ usługa ta została stworzona? Szczerze mówiąc, to pojawił się w 2008 roku. I to zostało założone w niemieckiej firmie o nazwie Affinitas GmbH. Ponieważ projekt zaczął żyć i rozwijać się, ale to było pierwotnie tylko niemiecki.

W 2009 roku „Kochanie” rozpoczęła się w Austrii, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, rok później – w Polsce, Turcji, Szwecji, Włoch i Holandii. Tylko w 20011 roku projekt dotarł do Rosji. A ponieważ celownik „Kochanie” sprzężenie zwrotne otrzymane od wszystkich stron, a na początku były bardzo pozytywne. I fakt ten nie może nie cieszyć.

W 2012 roku serwis otrzymał Nagrodę Runet do liczby zarejestrowanych i aktywnych użytkowników. Jednak ten zasób dotarł do Stanów Zjednoczonych w 2015 roku sam. I natychmiast został uznany za jeden z najlepszych serwisów randkowych. Ale to jest naprawdę? Spróbujmy zrozumieć.

rejestracja

Zacznijmy od początku, czyli od rejestracji. serwis randkowy „Kochanie” odpowiedzi otrzymane w tym względzie wątpliwości. Pozytywną stroną – to nic nie kosztuje. Negatywny – długość zalogować. Wydaje się, że nie ma nic, trudno tutaj: Wypełnij krótki formularz, podaj swoje dane, przesłać zdjęcie – i wszystkie problemy zostały rozwiązane. Ale w rzeczywistości okazuje wszystko trochę inaczej.

Na przykład, użytkownicy podkreślają, że dla profilu trzeba przejść szczegółowe badania. Składa się z 283 pytań. I twierdzą, aby pomóc ustalić, że jesteś człowiekiem. To z kolei, by następnie filtrować, aby znaleźć nowe znajomości, a nawet miłość. Z jednej strony, to normalne zjawisko. Ale z drugiej strony – to było zbyt wiele czasu mogą być wymagane do wypełnienia.

„E-Kochanie” (celownik) opinie, jak zostało zauważone, nie robi tak dobrze, jak byśmy chcieli. Z jednej strony, można pominąć wypełniania długich profili. Ale w zamian za to, że nie będą mogli korzystać z większości możliwości serwisu. I będzie musiał wypełnić formularz całkowicie w innym czasie. Co do zasady, rejestracja trwa około godziny.

projekt

Ponadto, dla każdego serwisu internetowego projekt jest ważny. Jeśli jest brzydki, jest mało prawdopodobne, że użytkownicy będą żyć z serwisu. Lepiej znaleźć coś ładnego i tym podobne. Więc tym razem jest to konieczne, aby zwrócić szczególną uwagę. I wygląd strony często może powiedzieć nam dobre miejsce lub nie naprawdę tam przed nami. Być może mamy tu do czynienia z jakimiś oszustw!

W tym sensie, randki online EDarling otrzymuje pozytywne opinie. Projekt jest minimalistyczny z japońskim i niemieckim praktyczność. To znaczy, nie ma żadnych luksusów. Tak więc, jest zaufanie użytkowników. Ponadto, nie jest możliwe, aby wymienić wygląd szablonu strony. Tak więc przed nami, na pewno nie zdradza żadnych. W każdym przypadku, ponieważ według większości użytkowników na całym świecie. A Rosja nie jest wyjątkiem.

Sama strona jest w białych i czerwonych odcieniach. To wszystko wygląda bardzo miły i niezapomniany. I innych podobnych stron w Internecie, znaleźć nie można. Opiera się na zaufaniu projektowanie stron, można mu zaufać. Ale nie spiesz się zarejestrować. Istnieje wiele różnych rzeczy, które są warte rozważenia, zanim zdecydujesz się założyć profile.

publiczność

Pobiera opinie EDarling Hearts i na takim miejscu, jak liczba zarejestrowanych użytkowników. Jak już wspomniano, istnieje usługa została nawet nagrodzona Runet. Jest to bardzo duże osiągnięcie. Specjalnie dla nowej strony randkowej.

Innymi słowy, odwiedzający tutaj bardzo dużo, a wszystkie one są różne. Ale co do zasady, głównych odbiorców – młodych ludzi w wieku 14 lat i starszych do 30 użytkowników może zostać wykryte, ale nie tak dużo. I głównie niezamężna lub rozwiedziona ludzi. Nie bardzo miło, gdy próbują znaleźć miłość przez Internet.

Aby być uczciwym, liczne obietnice na stronie internetowej jest naprawdę dużo dobrych ludzi, a ponadto ładne, a nie tylko „Matrioszka” lub „Gopnik”, i zwykli użytkownicy. Więc zawsze będziesz miał z kimś porozmawiać. Szczegółowy kwestionariusz pomoże znaleźć kogoś, kto jest dla Ciebie jako partner najbardziej. Możesz zarejestrować się w tym serwisie. To, co większość ludzi sądzi. Ale niektóre rzeczy nie zostały jeszcze uwzględnione. Być może będą w stanie zmienić zdanie.

bezpieczeństwo danych

Opinie Meet Edarling dostać więcej za bezpieczeństwo i ochronę danych. Chodzi o to, że usługa ta nie jest używana maszyna i ręczne sprawdzanie zdjęć, dokumentów i wiadomości. Oznacza to, że wszystkie dane są publikowane na podstawie określonego zestawu zasad etyki w World Wide Web.

Co daje? Bezpieczeństwo, integralność i bezpieczeństwo swoich plików, a także ochrona przed spamem i innymi zagrożeniami w sieci. Ponadto usługa aktywnie stara się oszustw i szybko je zablokować. Według wielu użytkowników, nie można się martwić o to, co dane jest skradziony lub uszkodzony. „Kochanie” wyposażona jest najlepszy system bezpieczeństwa.

Ponadto instrukcja sprawdzanie tekstu i zdjęć pozwala nałożyć cenzurę na dokumentach. Więc nie deprawacja i pożądanie nie jest tutaj. Jest to godne miejsce, gdzie można znaleźć sobie przyjaciół, a nawet miłość. Sam fakt, że wielu użytkowników szuka. Brak maniacy, zboczeńcy i innych śliskich osobowości. I to nie może nie cieszyć.

Praca wsparcia

Poznaj „EDarling” opinie są bardzo dobre także dla wsparcia pracy. Szczerze mówiąc, jest to kluczowy punkt. Jest on w stanie udowodnić wiarygodność i dobre intencje usługi, nawet największych sceptyków.

Szczerze mówiąc, nasz obecny randki nawet przyznano jedną nagrodę dla szybkiego i wysokiej jakości wsparcia. Doświadczeni konsultanci będą w stanie odpowiedzieć na to pytanie w dowolnym czasie i będzie w stanie pomóc w rozwiązaniu problemu wisi nad tobą. Taka praca może się pochwalić nie każdy zasób w Internecie. Tylko to, co jest tak użytkownicy potrzebują.

Istnieje jednak pewien wyjątek. Jeśli są zablokowane, to odpowiedź będzie musiał długo czekać. Normalnie, blokowanie występuje tylko dla bardzo ważnych powodów, że użytkownik zna i bez jakiejkolwiek pomocy. Jednak będzie jeszcze odpowiedzieć, ale po kolei. Po pierwsze, daje odpowiedzi na ważne pytania „na żywo” członków, a następnie przejąć do zablokowanych lub naruszające zasad.

reklama

„Kochanie” (serwis randkowy) dostaje dobre opinie i fakt, że ten zasób jest obecnie aktywnie reklamować w internecie, a także w wielu krajach. Ale w Rosji nawet reklamy w telewizji pokazują. Szczerze mówiąc, to buduje zaufanie publiczności. Naprawdę wszędzie szerzą kłamstwa, oszustwa i oszustwa?

Jeśli zwracamy uwagę na reklamy, można stwierdzić, że usługa została zaprojektowana specjalnie, aby szukać drugiej połówki. Nie tylko przyjaciół i miłości. I ten moment jest bardzo dużo użytkowników podoba. Pozostawiają one bardzo dobre opinie o tym miejscu. Z jednej strony, jest to prawidłowe. Ale z drugiej – usługa istnieje kilka punktów, które powinny spowodować wątpliwości co do integralności składowiska. Ale do ich wypowiedzenia, będzie musiał przeczytać umowę użytkownika w pełni i ze szczególną starannością.

Brutalna rzeczywistość

Kiedy przechodzą rejestracji, od razu zrozumieć, w jaki sposób internet jako negatywne opinie o „Kochanie”, zwłaszcza jeśli chodzi o oszustwa i oszustwa. Spróbujmy zrozumieć, co się dzieje.

Szukasz: „Kochanie” Recenzje są straszne, jeśli tylko na fakt, że większość działań na miejscu (lub raczej prawie wszystkie) są wypłacane. Można zwolnić stosować tylko wsparcie. A View profile, pisać nowych ludzi do poznania i zobaczyć zdjęcia – wszystko dla pieniędzy. Wystarczy tylko kupić konto Preium. Im jest on wyższy od terminu, tym lepsza cena. I to jest jedna rzecz. Podczas rejestracji, musisz podać swój numer telefonu lub karty kredytowej. Jeśli wy, 2 tygodnie po rejestracji nie rezygnuje z „premium”, pojawi się on automatycznie. A karta zostanie utracone pieniądze. Dezaktywować to będzie praktycznie niemożliwe. Oto mały trik, który podaje w wątpliwość integralności całego zasobu.

wniosek

Tak, dzisiaj dowiedzieliśmy się z wami, że jest serwis randkowy „Darling.ru”. Jak widać, najlepsze strony zasobu. Zaleca się rosyjskich użytkowników. Mówią, że na miejscu – oszustwo, które nie pasuje do reklamy i obietnice. Tak więc próby zalogowania się przestrzec, „Kochanie”. I przygotuj się na nieoczekiwane ładowania telefonu lub kartą bankową.