581 Shares 2736 views

Oszuści w Internecie

W dobie technologii internetowych, zawsze pamiętać, że za oszustwo internetowe Internet – to jak dla kieszonkowca, gałek ocznych wypełnionych pasażerów, tramwaj. W związku z tym, trzeba być bardzo ostrożnym, aby utrzymać oczy i uszy otwarte, tak aby nie mieć cel dla nadużyć.

Istnieje wiele różnych metod i technik są wykorzystywane oszustów w internecie, aby „oszukać” naiwnych obywateli i ich kieszeni pieniędzy. Naturalnie, najbardziej wrażliwe na obywateli torebce jest phishing, który jest tłumaczony z języka angielskiego. – rybołówstwo.

Istotą tej metody oszustwa – uzyskać login i hasło na różnych stronach internetowych związanych z pieniędzmi (systemy płatności elektronicznej, banki online). Zazwyczaj oszuści forum używać spamu e-mail, wysyłając list, rzekomo od faktycznego miejsca, litery przedstawić również silne zalecenie, żeby dodać odnośnik do miejsca, gdzie trzeba podać swoje dane osobowe. Uzasadniając przyczyny tej wiadomości, przekonująco argumentować, że goście udali się do serwisu.

Użytkownik kliknie link do fałszywej strony internetowej, brukowanej wspólnie przez oryginał, wprowadza swoje dane, a oni z kolei przekazała wspólników. Wysłane wspólników twoje dane osobowe oszustów internetowych skorzystało z jego przeznaczeniem, dla własnych egoistycznych celów.

Dlatego utrzymanie tajnych swoje loginy, hasła, kody PIN, a nie wysyłać ich każdemu, na adres e-mail, prawdziwe i rzeczywiste EPS i banki nie będą żądać tożsamości użytkowników.

Innym rodzajem oszustwa, najczęstsze sposoby – jest to odmiana od piramidy finansowej. Te pseudo-projekty finansowe istnieją tylko ze względu na nowe przejęcia przez deponentów i odsetek wypłacanych członkom przełożonego.

Gdy przepływ finansowych aktywów jest zakończone, a następnie natychmiast zakończyć wypłatę funduszy na projekty i inwestorów z niczym.

Wiele znane ich oszustw piramidy 20. wieku, takich jak Hopper-Invest, rosyjskiego domu Selenga, MMM, itd., Które posłużyły jako wzór dla obecnych oszustw i lewo ogromne masy ludzi bez ich udziału.

Naturalnie, nikt nie ma ludzi do zwrotu pieniędzy zainwestowanych. I zgodnie z tym, być realistyczne i nie angażują się w te projekty zainwestować swoje pieniądze w nadziei, że zainteresowanie Freestuff i nie zapomnieć o wolnej serem i gdzie można je znaleźć.

Oszuści w Internecie są w pogotowiu, być czujnym.