872 Shares 6039 views

Krótka kurtka z krótkimi rękawami: Metody dziewiarskich, zdjęcie, obwodów

Krótka kurtka z krótkimi rękawami – bardzo przydatna część garderoby. Dla wielu dziewcząt, bolerka i krótkie bluzki stały się praktycznie nieodzowne. Ze względu na ogromne możliwości, jakie otwierają się przed tkaczy szafa może być wzbogacony o krótkich ciepłe kamizelki, kurtki wiosenne i letnie krótkie peleryny.

Jak można skojarzyć krótką kurtkę?

Modele bluzki bardzo dużo. Ich liczba jest uzupełniana co roku ogromną liczbę produktów markowych i samodzielnego rozwoju wykwalifikowanych pracowników na całym świecie. Dzięki World Wide Web wszyscy entuzjaści dziewiarskie mogą wykorzystać to, co kiedykolwiek zostało wysłane do sieci. Dlatego wielu kurtki damskie przypominają popularne trendy lub, wręcz przeciwnie, należą do klasycznych modeli.

Bolerko można podłączyć na kilka sposobów, wśród których najbardziej popularne są dwa:

  1. bluzki produkcji konwencjonalnej metody.
  2. Działać na strukturę uproszczonej (prostokątne).

Pierwsza metoda polega na drutach obcięty szczegół wcześniej, plecy i ramiona. Po drugie, do wytwarzania prostokąta z jego późniejszego sieciowania określony sposób.

Krótka kurtka z krótkimi rękawami: metoda klasyczna

Takie produkty mogą być połączone całą rundę szmatki. W tym przypadku, zaczynają tworzyć od szyi i dodać pętlę, aby wprowadzić Dwukolorowa rękaw. Te kurtki dla kobiet mogą być ozdobione koronką jarzma, jak na zdjęciu, lub być bardzo proste.

Model dość powszechne, podstawowe dane, których dotyczyć prostą siatkę krzyżową i główną rolę dekoracyjną przypisany do szerokiej rury. Nawiasem mówiąc, delikatny rurociąg jest cechą charakterystyczną bolero. Ten element jest obecny w prawie wszystkich modelach.

Klasyczna metoda bluzki produkcja jest doskonała dla tych, którzy preferują craftswomen pracować szprychy. Podczas korzystania z grubej bawełny lub wiskozy można uzyskać bardzo ciekawy krótki sweter na drutach. Gruby przędza dobrze podkreśla fakturę przędzy.

Prosty sposób na drutach krótką bluzkę

Do tej pracy dopasowanie przędzy bez wyjątku. W zależności od grubości i składu fachowcom wybiera wzór i styl. Kurtka krótki hak połączony przedstawiono na poniższym rysunku, wykonane z bardzo cienkiej przędzy (około 550 m / 100 g).

W sumie zajęło 200 gramów materiału.

Jak można zauważyć ze wzoru obwód pojedynczego kawałka Bolero składa się z prostokąta.

Jego wymiary są podane na rysunku. długość rękawa można regulować na własną rękę, jak również innych parametrów. Całkowita długość rękawów na schemacie jest równy dwudziestu centymetrów sukna i siedem centymetrów wiązania (łącznie 27 cm). Jeżeli fachowiec potrzebny krótki żakiet z krótkimi rękawami, powinno dziać prostokąt o długości 54 cm + planowanych rękawami długości. Zalecana wartość – 5,10 cm, podczas gdy w przypadku taśmy rękawa wynosi 12-17 cm.

Szerokość wstęgi jest obliczana przez pomiar ręce Obwód klatki. Dla rozmiaru 44-46, można wykorzystać dane pokazane na rysunku. Nie mylić z liczbą powtórzeń, konieczne jest powiązanie próbki kontrolnej.

Pierwsze kroki

Przypisać łańcuch 133 ściegów (PE) w celu współpracy z rodziny powtórzeń i trzech pętlach na wzrost. Dalsze Bolero dzianiny w następujący sposób:

  1. Pracować, odnosząc się do systemu podstawowego wzoru (z lewej). Wystarczy dzianiny bez dodatków i redukcji do wysokości 47 cm.
  2. Dalsza praca zostaje zatrzymany, a zwrócone do krawędzi składu. Wraz VI początkowej łańcuch dziania prostokąta, tak jak poprzednio, ale w przeciwnym kierunku. Na schemacie pożądany kierunek wskazują strzałki.
  3. Gdy główny element jest przygotowany, zszywane wzdłuż jej dłuższych boków 20 cm z jednej i z drugiej strony (lub przewidywanej długości rękawa).
  4. Otrzymany produkt jest zamocowanie. Przede wszystkim konieczne jest, aby wykonać serię kolumn, bez sc wzdłuż wszystkich otwartych krawędzi tkaniny.
  5. Następnie obwodowo jeden ze wszystkich dziesięciu rękawy działają spinania serii. Należy uważać, aby nie kurczyć szczegół, ale wyglądał falbany.
  6. Te same czynności należy powtórzyć dla przetwarzania drugiego rękawa oraz okrągłe górne i dolne linie.

Zakończenie dziewiarskich

W ostatnim kroku musisz wypełnić i wyciąć wszystkie ogony. Potem następuje Bolero wlać pary z żelazka, unikając bezpośredniego kontaktu z podeszwą jego sieci.

Pod wpływem temperatury staje się jednorodna wiązania. Jeżeli nitka jest bardzo miękki, przed obróbką cieplną produkt musi być umieszczone na płaskiej powierzchni i stykowym stykowe.

Gotowy krótki żakiet z krótkimi rękawami doskonale służyć chłodne letnie dni dla pójściem do pracy lub w innym miejscu po nim.