437 Shares 8415 views

Film "Noisy Day". Aktorzy i role

„Noisy Day” – radziecki czarno-biały rolka folii ukazał się w kinach w 1960 roku. Filmowcy – Anatolij Efros i Gieorgij Natanson. Obraz jest luźno oparty na pracach Viktora Rozova. Ten artykuł opisuje fabułę filmu „Noisy Day”. Aktorzy i role zostały również przedstawione.


historia

Wydarzenia przedstawione w filmie, obejmować tylko jeden dzień w życiu rodziny i sąsiadów Savinykh. Główni bohaterowie mieszkają w starym mieszkaniu w Moskwie. Aktorzy – matką (Claudia Savina) i jej czworo dzieci – Nicholas, Oleg, Fiodor i Tatiana. Również w działki znajdują się takie postacie jak Ivan Lapshin Gennadiy Leonid Pawłowicza i Lena, żona Feodor, z powodu której staje się zwyczajny dzień tak głośno we wspólnym życiu rodziny.

Lena – przekonywał Filistyńczyka. Wkrótce ona i jej mąż przenieść do oddzielnego mieszkania. A ponieważ całe jej życie podporządkowane jest nabycie nowych mebli. Codziennie jest bezczynny w kolejce do nowego stołu, krzesła i toaletką, i wrócił do domu zmęczony, ale szczęśliwy. Jadalnia, gdzie obiad Savina, całkowicie wypełniony meblami, przeznaczone do nowego mieszkania.

Oleg raz rzucić na biurku zakupione Lena atramentu. Powoduje to ogromny skandal w domu Savinykh. Na działce znajduje się również romantyczny wiersz. Gen sąsiad facet zakochany w Tanya. Ale córka Klavdii Savinoy przewidywania małżeństwo, aby zabezpieczyć i Leonid odbyła się w zawodzie. To fabuła filmu „Noisy Day”.

Aktorzy

Szef hałaśliwym rodziny grał Valentina Sperantova. Tatiana Nadieżda Tatyana Savina zagrała w filmie "Noisy Day". Aktor zagrał Gennady Pechnikov najstarszego syna bohaterki Valentina Sperantova. Vladimir Zemlyanikin – średnia.

Oleg Tabakov grał jeden z jego pierwszych znaczących ról w filmie „Noisy Day”. Aktor zagrał Oleg Savin. Lilia Tolmachev – Lena. Inni aktorzy "Noisy Day": Lev Krugly, Jewgienij Perov Robert Chumak, Victoria Dukhina, Inna Gulaya, Alexandra Danilova.

Valentina Sperantova

Ponad pięćdziesięciu lat, aktorka poświęciła do teatru. Pierwsza rola filmowa grał w 1953 roku. Debiut na scenie miał miejsce w 1925 roku. Rola w filmie „Noisy Day” dla Valentina Sperantova stała druga praca w filmie. Aktorka wystąpiła także w takich filmach jak „przełom”, „Trzy dni w Moskwie”.

Gennady Pechnikov

Aktor zadebiutował w 1948 roku. Następnie, przez ponad dziesięć lat, nie jest usuwany. Jak z Valentiny Sperantovoy, to była jego druga praca w roli filmowego w filmie „Noisy Day”. Aktor znany jest również film „do ostatniej kropli krwi”.

Vladimir Zemlyanikin

Ten aktor zagrał w ponad pięćdziesięciu filmach. Ale pamiętam wszystkie radziecki i rosyjski publiczności dla filmu Kulidzhanov „Dom, w którym mieszkam.” Ostatni film z Władimirem Zemlyanikin – „Nick albański”.

Oleg Tabakov

Wybitny aktor i reżyser teatralny przed kręcenia filmu „Noisy dzień” zagrał kilka ról w filmie. Pierwszy z nich – w filmie „Tight Knot”. Trudno jest powiedzieć, które z kinoobraz stworzony Tabakov, najjaśniejsza. Ale chyba najbardziej kolorowy znak – Panno Andrew w „Mary Poppins”.

Filmografia od Lilia Tolmachev grał Lena Savina, role nieco. Znana jest przede wszystkim jako wybitny teatralnej aktorki.