359 Shares 9382 views

Średnia wielkość (I): jego parametry

W każdym człowieku mieszka mod, ale ludzie nie zawsze to przyznać. Nawet jeśli dana osoba zaprzecza, że jest zainteresowany w modzie, w każdym razie, idzie na zakupy i kupuje swoje ubrania, w których czuje się komfortowo i wygodnie. Nikt nie kupi coś, co mu się nie podobało.


Kobiety są znacznie bardziej ludzie są uzależnieni od trendów mody i zakupy – to chyba nieodłączne w ich krwi. pokazy mody, czasopisma, modelka – tu z czym są piersiach. Niektóre kupić wszystko na sprzedaż, inni kupić ubrania tylko w butikach, a inne rzeczy zakupione za pośrednictwem sklepów internetowych. Ale bez względu na to, gdzie można kupić ubrania, ważne jest, aby znać swoje możliwości, aby nie kupować rzeczy, które wtedy nie nalezet lub, wręcz przeciwnie, będą wisiały na was jak szmatę.

rozmiar ubrania – to pewien list lub kod numeryczny, który odzwierciedla wartości ludzkiego ciała lub jego części, która jest wykonana i ubrań. Znajduje się na etykietach towarów lub na wkładce jeśli jest obuwie.

Istnieją trzy podstawowe ubrania wymiary: S, K, L, które z kolei są podzielone na podtypy XXS XS, XL . Mężczyźni i kobiety mają różne parametry w tych wartości, a ponadto różne kraje stosują różne numery dla ich wyznaczenia.

Każda osoba może łatwo dobrać właściwą rzecz, jak w każdym sklepie są tabele z parametrami, lub mogą być widoczne na etykietach tych samych towarów.

Jest najmniejsze są następujące wymiary: wielkość S, Xs XXS. Te ostatnie nie mają nawet dokładnego zapisu. W drugim z tych męskich i żeńskich wymiary, że są wykorzystywane w systemie są 42 i 44, odpowiednio. Najbardziej powszechne i popularne uważane Wielkość S (44 kobiet i 46 mężczyzn, odpowiednio). Średnia wielkość – K, nie jest podzielone na podtypy, jak innych. Wersja męskiej jest tradycyjnym trazmer 48, a u kobiet 46 – bardzo duże rozmiary – oznacza L, XL (kobiety – 48, 50, 52, mężczyzna – 50, 54, 56). Ponadto, w niektórych krajach stosuje się oznaczenie XXXL odzież największe rozmiary.

Każda z tych nazw zawiera informacje o ilości i postaci ludzkiej. Na przykład, pod uwagę rozmiar S. niego u samic parametrów wariantu są w następujący sposób: obwód klatki piersiowej 88 cm, bioder 96 cm, wysokość – 158 cm, oraz o rozmiarze M S: 92 cm obwodu klatki piersiowej, obwód w pasie 80 cm, wysokość 164-170. cm posiadaczami gIRTH szyjce tej wielkości 39 cm.

Najlepiej, oczywiście, przed dokonaniem zakupu rzeczy, które masz zamiar nosić później, spróbuj. Rzeczywiście, może się okazać, że na ogół nie pasuje do koloru i stylu. Jeśli nie wiesz, co się pomiary, a następnie wziąć kilka rzeczy na raz, lub skonsultować się ze sprzedającym: są one z pewnością będzie w stanie pomóc. Ale jeśli kupisz ubrania komuś jako prezent, trzeba wiedzieć pomiary tego człowieka, nie mylić z wielkością. Najprostszym sposobem, jeśli jest to standard – na przykład, rozmiar S. Chociaż najbardziej niezawodny wola oczywiście wziąć znajomego z tobą do sklepu dla końcówki. Można też dać mu kartę rabatową, żeby mógł wybrać prezent, który mu się podoba bardziej.

Znając parametry i wartości, nigdy nie pomylić z rozmiarów odzieży. Zapraszamy na zakupy!