318 Shares 8885 views

Ogrodzenie z rękami do kraju: a master class. Jak zrobić ogrodzenie w kraju własnymi rękami?

Ogrodzenie z rękami do kraju, wielu rzemieślników dokonały dziś. Ostatnio stało się najczęściej dlatego, że styl rustykalny zyskuje popularność na zewnątrz konstrukcji krajobraz kraju. Jeśli chcesz uzyskać efekt naturalnej naturalność, konieczne jest stosowanie w części konstrukcyjnej płot z wikliny, będzie go doskonale z ozdobnymi ławki i drewnianymi pergolami. Zrób sobie ogrodzenia w kraju własnymi rękami jest dość proste dla klombów, może pokonać każdego.

Różnorodność tkanin ogrodzeń

Przed dokonaniem płot z rękami do kraju, trzeba myśleć o tym, co będzie po zainstalowaniu rodzaju ogrodzenia. Można wybrać pewną wysokość i określić znaczenie funkcjonalne. Zatem, ogrodzenia jest konieczne, aby niską wysokość, która jest równa lub mniejsza niż 1 m, jeżeli istnieje potrzeba w element dekoracyjny w zakresie projektowania krajobrazu. Pozwoli to ogrodzenie chronić utwór lub kwietnik. Obudowa może być nieco wyższa. Ten element jest tworzony dla zagospodarowania przestrzennego obszaru. Średnia wysokość ogrodzenia, są zwykle używane do podkreślenia granice terytorium, ale iluzja izolacji nie zostanie utworzony. Ale im wyższe ogrodzenia, którego wysokość jest równa 2 m, są pełne ogrodzeń. Są one zainstalowane na zewnętrznych granicach własności prywatnej.

Wybór materiału na tkane ogrodzenia

Przed wykonaniem ogrodzenia w kraju własnymi rękami, konieczne jest, aby wybrać materiał. To musi być zrobione poprawnie, a to z tego okresu życia zależy od ogrodzenia. Tak więc, jeśli zdecydujesz się splot płot Cattail lub sitowie, musisz być przygotowany, aby zapewnić, że budowa będzie trwać nie dłużej niż 4 lata. Ale jeśli chcesz, aby bardziej trwałe obudowy, życie, które wyniesie 10 lat, jest to niezbędne do korzystania z winorośli, a także wierzby i leszczyny. Jednakże, zastosowanie ogrodzenia wymienionych okresów może być przedłużony przez zastosowanie sposobu obróbki drewna antyseptyczne kompozycje. Dodatkowo do materiału i wybranej metody tkania, które mogą być wykorzystywane w pionie lub w poziomie techniki tkania.

Wybór podstawy dla przyszłej budowy

Ogrodzenie z rękami do kraju musi zacząć wykonywać po wybraniu bazowej. Słupy nośne i działowe mogą działać jak ona. Aby wykonać ich niezbędne do korzystania z cienkich prętów i wątki, które przeplatają się wcześniej dobrze. Wszystko dla ogrodzeń dopuszcza się stosowanie kołków drewnianych lub słupy stalowe. Należy jednak pamiętać, że jeśli używać drewna, będzie gnić szybciej i skrócić żywotność ogrodzenia dla tej części konstrukcji. W celu ustalenia stawki, należy użyć metody przygotowania wstępnych otworów na dnie której piasek jest umieszczony. W ten sposób ochrony drewna przed długotrwałym wystawieniu na działanie wody, która może utrzymywał się w glebie. Natomiast piasek będzie działać jako warstwy, przez które wilgoć w krótkim czasie będzie głębiej. Pozwoli to uniknąć gnicia drewna.

Charakterystyka instalacji stawkach

Ogrodzenie z rękami do kraju zostanie dokonana na podstawie stawki, której powierzchnia przed instalacją jest absolutnie konieczne, aby przetworzyć antyseptyczne skład chemiczny. W celu zwiększenia stabilności ogrodzenia, kołki muszą być cofnięte o 0,5 m, co najmniej. słupy stalowe powinny być stosowane, gdy istnieje potrzeba budowy wysokim płotem, którego wysokość jest większa niż 2 m. Ale jeśli masz do pracy na niskim ogrodzeniem, kołki mogą być wykonane z drewna. Jest to konieczne w celu wybrania tych, które mają grubość nie mniejszą niż 5 cm. Muszą być instalowane pionowo za pomocą poziomicy.

Ogrodzenie w kraju własnymi rękami powinna być wykonana z uwzględnieniem efekt dekoracyjny, dlatego wszystkie elementy towarzyszące powinny być pomalowane w kolorze używane w winorośli i oddziałów. Kroku drążki lub podpór powinien być równy 0,5 m. W praktyce, wspomniana odległość najbardziej odpowiednie do tkania elastycznego wiklinowy i twardych gałązki. Jednak odległość może wybrać własną pana, ze względu na elastyczność i grubości prętów. Ważnym i indywidualnych pomysłów.

Wzdłuż podpór wykopu musi być umieszczony w tym samym boisku, a im bliżej krawędzi ogrodzenia zamontować bardziej korzystne. Technika ta będzie stanowić swego rodzaju blokadą do mocowania końcówek drążków.

Opis przygotowania przed tkaniem gałązek

Ogrodzenie w kraju z własnymi rękami, z reguły wykonane z gałązek wierzby, leszczyny i wierzby. Jednakże, jeśli nie można kupić akcje lub elastycznych winorośl, jednoroczne mogą być stosowane cienkie gałęzie drzew owocowych posadzonych w ogrodzie. Jeśli zdecydujesz, że będziesz się wysokim płotem, dopuszczalne jest użycie oddziałów, którego grubość wynosi 3 cm, a niskie ogrodzenia przeznaczone do celów zdobniczych, najlepiej wykonane z prętów 2-calowych.

Odciąć konieczność długich pędów, które są dość gładkie. Początkowo suszone i przechowywane belki w postaci związanej. Ponieważ obrabiany może pozostawać przez dłuższy czas. Do produkcji ogrodzenia dopuszcza się stosowanie świeżo ścięte gałązki, który ma zielone liście.

prace przygotowawcze

Jeśli zdecydujesz się zrobić ogrodzenie w kraju własnymi rękami, klasa mistrz, pożądane jest, aby spojrzeć na lub bardziej uważnie czytać informacje zawarte w tym artykule. Gałęzie, które zostały przygotowane do tkania, które mają być bardzo dobrze namoczyć. Spowoduje to, że im bardziej elastyczny. Te wykroje są jedynie ulegając tkania. Parować półfabrykatów i uczynić je przez pewien okres bardziej elastycznego, zaleca się, aby zorganizować „łaźnia”. Po tej procedurze, suche gałęzie, i znajdzie swoją dawną siłę. Jednakże procedura opisana może być używany tylko w przypadku nieleczonych lub lakierowane barów.

Cechy tkackie

Jeśli zdecydujesz się zrobić ogrodzenie w kraju z własnych rąk, klasa mistrz można znaleźć w tekście. Tkanie powinien zaczynać się w dolnym rzędzie, dochodząc do górnej części ogrodzenia. Bary odbywają się na przemian pomiędzy filarami wsparcia. Wykroje powinny skręcać słupy nośne, w końcu numer osiem powinny być uzyskane. Aby móc pracować w procesie ogrodzenia nie prowadzi do boku i było całkowicie gładka, wspierają je w górnej części muszą być przymocowane do płaskich pasów, a po utkaniu jest zakończone, elementy te mogą być usunięte, a prowadnica nabędzie kompletną formę. Oplatania barów, upewniając końce luki znajdują się wyłącznie na wewnętrznej stronie ogrodzenia, inaczej wygląd ogrodzenia nie będzie atrakcyjna. Przed wykonaniem ogrodzenia w kraju własnymi rękami, konieczne jest przygotowanie drutu, który będzie używany do zabezpieczenia końców gałązek. Ale ogon powinny być cięte nożem. Końce ostatnim rzędzie nie trzeba tankować, napełnij ich udziały razem.

dekoracja ogrodzenie

Jeśli myślisz o tym, jak ozdobić płot w kraju własnymi rękami, a następnie można użyć lakieru do paznokci, który powinien odebrać sygnał do projektowania krajobrazu. W roli elementów dekoracyjnych dopuszczalne jest stosowanie gliniane garnki, sztuczne słoneczniki i inne atrybuty, które są dostosowane do stylu rustykalnym. Można użyć różnych elementów drewnianych na zewnątrz. Ogrodzenie w kraju z własnymi rękami, zdjęcie które zostały przedstawione w artykule, można łatwo zrobić samemu.