435 Shares 2813 views

Jak aktywować kod promocyjny grze rynkowej. Jak się zarejestrować w „Sklep Play”

Obecnie większość smartfonów i tabletów jest kontrolowany przez system operacyjny Android. To jest – tylko statystyka: urządzenie na tym systemie operacyjnym są o wiele bardziej przystępne niż te, które działają z Apple iOS. Oczywiście, istnieją jeszcze inne systemy operacyjne (np Windows Phone), ale liczba użytkowników na nich jest znikomy w porównaniu do dwóch powyższych.


O nas treści, które współpracuje z systemem operacyjnym Android – Google Play Market, – my wam w tym artykule. Również wyjaśnić, jak działa ten katalog jako że pobieranie i kupowanie przedmiotów, jak również fakt, że taka premia kody promocyjne.

Co to Play Market?

Aby rozpocząć scharakteryzować co PM i jak to działa. Tak więc, od siebie, jest katalogiem oprogramowania działającego w oparciu o Androida. Graj Market (i teraz nazywa się Google Play, które mają być dokładne) zawiera ogromną ilość różnych treści multimedialnych, która jest podzielona na kategorie. Wśród nich są filmy, książki, muzyka, aplikacje i gry. Użytkownik, chcąc zainstalować na swoim gadżecie niektóre z nich można wykorzystać gotową GP aplikacji, co już stanowi dogodną formę selekcji treści. Twórcy zadbali o każdej aplikacji (filmów, gier, piosenek lub książka) osobną stronę, na której można umieszczać zdjęcia, krótki opis i opinie użytkowników o tej treści. Oczywiście, w tej samej aplikacji przewiduje innych możliwości dla odwiedzających, w szczególności może on aktywować promocyjny kod gry rynkowej, opłacane z pomocą przy zakupie należy zwrócić na ukrytej zawartości z jego karty, jak również do oceny konkretnego rozwoju, w tym poprzez opinie.

Co można znaleźć na portalu?

Szukaj na południu (lub GP) jest bardzo wygodne i łatwe. Znajdź aplikację, którą chcesz, możesz na dwa sposoby – za pomocą słów kluczowych, jak również za pośrednictwem tej kategorii. W pierwszym przypadku, program daje najwięcej wyników tematichnye (a jeśli wprowadzona nazwa aplikacji istnieje w katalogu, że go zobaczyć pierwszy); w drugim, po prostu oferują najpopularniejsze (i bardzo drogich) plików.

W zasadzie, wyszukiwarka jest dość prosta – aby sobie z tym poradzić i każdy może. Kolejna rzecz – jest kwestia, jak się zarejestrować w „Sklep Play”. Po tym wszystkim, jeśli większość urządzeń mobilnych jest zainstalowany od pierwszej chwili pracy gadżetu, to nie jest na niektórych urządzeniach GP. Oznacza to, że trzeba zainstalować, aby móc pobrać najbardziej aktualną, nowe i przetestowane treści.

Jak dołączyć do gry rynkowej?

Instrukcje dotyczące sposobu rejestrowania w „Play” może być przydatna, przede wszystkim, właściciele tanich chińskich urządzeń do obrotu pół-legalnie. Rzeczywiście, jak już wspomniano, na największym z wszystkich gadżetów (autoryzowany) Producenci mają ikonę aplikacji na ekranie domyślnym.

Tak więc, do rejestracji w katalogu konieczne jest, aby pobrać plik APK, a następnie ustawić zwykłą procedurę. Można to zrobić zarówno z przeglądarki telefonu lub komputera stacjonarnego, a następnie po prostu wrzucić plik do tabletu lub telefonu. Następnie należy uruchomić zwykły proces instalacji programu i, oczywiście, przywiązany do swojego konta Google na stronie PM. Więc będziesz mieć dostęp do treści, które są odpowiednie dla danego urządzenia (na podstawie jego parametrów technicznych). Inne katalogu aplikacji nie wyda.

wnioski o płatność

Wszystkie treści na GP jest dwojakiego rodzaju (jeśli podzielić jego dostępności) – darmowych i płatnych. Istnieją również aplikacje, w których zakupy są dokonywane w trakcie pracy z nimi (na przykład, aby odblokować kolejne poziomy – jeśli chodzi o gry). Płacić za dostęp, użytkownik może korzystać z karty kredytowej (w walucie obcej) , jak również poprzez ofert promocyjnych. , Jeśli grasz Market poprosił jednak, aby przesłać kod przy wejściu do aplikacji – może to oznaczać błąd (awarię) w programie. Członkowie zalecane w tych przypadkach usunąć ostatniej aktualizacji aplikacji (za pomocą „Ustawienia” na urządzeniu).

, Jak kody i jak wyglądają, opisać poniżej. Również spojrzeć na niektóre z opcji, gdzie można otrzymać kod promocyjny gry rynkowej, oraz, oczywiście, jak z niego korzystać (czy raczej – aby włączyć). To – w następnym rozdziale.

Kody promocyjne gry rynkowej

Co to jest kod promocyjny? To – specjalny kod alfanumeryczny, który pozwala płacić w katalogu do treści cyfrowych. Mogą daritsya jako prezenty (np zaświadczenie z kodem promocyjnym 50 $), a także być wykorzystywane przez użytkowników na łatwe doładowanie swojego konta.

Użycie tego kodu opcjonalnego, co oznacza, że w praktyce nie powinno być sytuacji, w której grze rynkowej wymaga, aby przesłać kod. Jak wspomniano powyżej, jest to błąd w aplikacji.

Taki kod może być wpisany przez użytkownika na własną rękę w zapłacie kroku zawartości. W konfiguracji konta Google Play, można również zobaczyć, które działają kody promocyjne używasz i ile pieniędzy pozostało na nim. Jak złożyć kod w grze rynkowej, zobaczysz bezpośrednio do procesu płatności. Aplikacja po prostu prosi użytkownika o wpisanie kodu w odpowiednim polu i kliknąć „aktywować”. Należy rozumieć, że kod jest aktywowany tylko raz na dany uwzględniono. Jeśli kwota do zapłaty towarów nie wystarcza, można dodatkowo płacić za kartę zakupu.

Gdzie mogę uzyskać kod promocyjny gry rynkowej?

Ogólnie, w teorii otrzymać kod płatności w Google Play może być wszędzie. Na przykład, często grają w konkursie do zainteresowanych użytkowników w sieciach społecznościowych. Jednak, jak już wspomniano, dać ich bliskich.

W ogóle, wiedząc, w jaki sposób złożyć kod w grze rynkowej, dowiedzieć się, gdzie je zdobyć – to nie jest problem. Są one sprzedawane w wielu mobilnych sklepach, w Internecie, a czasem nawet w prostym supermarkecie (przynajmniej za granicą, takie doświadczenie jest dość powszechne).

Zdarza się, że znowu po kilku uroczystych dat i wydarzeń, niektóre firmy i sklepy mogą dystrybuować kody promocyjne za darmo (choć oczywiście w ograniczonej liczbie). Aha, i wyznań kody są różne – to wszystko zależy od hojności organizatorów. Po otrzymaniu kodu promocyjnego, nie martw się o tym, jak z niego korzystać – oprócz faktu, że proces pracy z nim jest bardzo proste, jak przesłać kod w grze rynkowej, wskazuje na fakt, (jeśli jest to fizyczna karta z kodem). Kolejne takie instrukcje mogą pisać na miejscu, gdzie sprzedawane są kody.

możliwości

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego na systemie operacyjnym Android, możliwości, które obiecują Ci do Google Play, ograniczone wyłącznie do parametrów technicznych gadżetu. Tutaj można znaleźć zawartość multimedialną na dowolny temat, dowiedzieć się, jakie informacje chcesz zainstalować i najszerszych możliwych zastosowań. To wszystko zależy od ciebie – czy jesteś gotów zapłacić za nową zawartość do telefonu lub tabletu; Aby użyć kodu (w jaki sposób złożyć kod w grze rynkowej, już wyjaśnione). Na całej służby, jak widać, oferuje alternatywę w postaci darmowych aplikacji, książek, muzyki i filmów.